Van Zita, Regi en Linda tot Matteo... Maarten & Dorothee stellen opnieuw 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over...'

dinsdag 26 november 2024
Foto: Qmusic - © DPG Media 2024

Wat heeft Zita Wauters gestudeerd? Komen Regi en Linda met nieuwe muziek? Waarom liet Matteo Simoni ooit zijn naam veranderen? Luisteraars komen het allemaal te weten in het nieuwe seizoen van de populaire Qmusic-podcast 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over'.

Daarin vragen Q-dj’s Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe aan bekende gezichten wat Vlaanderen écht over hen wil weten. In het nieuwe seizoen hoor je onder andere Zita Wauters, Regi en Linda, Matteo Simoni, Francisco Schuster, Sam en Kenji Gooris, Gerben Tuerlinckx, Annelies Verlinden, Tourist LeMC en zelfs ‘De 10 Meest Gegoogelde Vragen over Het Eiland’, met Tom Van Dyck en Jan Eelen. Wat je krijgt zijn openhartige, (h)eerlijke en hilarische gesprekken waarin geen enkele vraag onbeantwoord blijft.


Zita Wauters trapt het nieuwe seizoen af
Zita Wauters bijt de spits af van het nieuwe seizoen en beantwoordt in alle eerlijkheid de 10 meest gegoogelde vragen over zichzelf. Ze neemt geen blad voor de mond en vertelt onder meer hoe belangrijk familie voor haar is, hoe ze zichzelf in de toekomst ziet (spoiler: mét kinderen) én Zita verklapt hoe haar droomman eruit ziet: 'Ik wil graag iemand die ouder is. Ik zou niet kunnen omgaan met iemand van mijn eigen leeftijd. Dat gaat niet. Ik zou me echt een moeder voelen, zeker als hij nog studeert. Moet ik hem dan op school afzetten of zo? Of hem een wafeltje brengen en een appeltje schillen tijdens de blok? Dat gaat toch niet', klinkt het al lachend bij Zita.


De volledige aflevering 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over Zita Wauters' is vanaf vandaag te beluisteren in de Q-app, op Qmusic.be en via andere podcast-platformen. Elke dinsdag lossen Maarten en Dorothee een nieuwe aflevering.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:05
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:40
    Plop & de Peppers
  • 01:00
    Geen uitzending
    12:30
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:15
    Geen uitzending
    13:30
    The Irrational
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:20
    Murder in a Small Town
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:55
    Geen uitzending
    10:00
    Tooldokter
  • 02:25
    This Is Us
    02:15
    Geen uitzending
  • 02:20
    Bar Rescue
    02:20
    Geen uitzending
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:20
    Botched
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:50
    Shades of Blue
  • 00:17
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:47
    Alles over je terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:45
    Becoming Meewis
    02:25
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:35
    Signora Volpe
    02:05
    Inspector George Gently
  • 02:55
    First Dates Australia
    02:20
    Cougar Town
  • 02:25
    Pauw & De Wit
    02:00
    NOS Gesprek minister-president
  • 00:50
    Nieuwsuur
    08:10
    Vroege Vogels
  • 01:55
    NPO Doc: Alles moet beter
    02:30
    First Dates