Van Zita, Regi en Linda tot Matteo... Maarten & Dorothee stellen opnieuw 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over...'

Wat heeft Zita Wauters gestudeerd? Komen Regi en Linda met nieuwe muziek? Waarom liet Matteo Simoni ooit zijn naam veranderen? Luisteraars komen het allemaal te weten in het nieuwe seizoen van de populaire Qmusic-podcast 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over'.
Daarin vragen Q-dj’s Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe aan bekende gezichten wat Vlaanderen écht over hen wil weten. In het nieuwe seizoen hoor je onder andere Zita Wauters, Regi en Linda, Matteo Simoni, Francisco Schuster, Sam en Kenji Gooris, Gerben Tuerlinckx, Annelies Verlinden, Tourist LeMC en zelfs ‘De 10 Meest Gegoogelde Vragen over Het Eiland’, met Tom Van Dyck en Jan Eelen. Wat je krijgt zijn openhartige, (h)eerlijke en hilarische gesprekken waarin geen enkele vraag onbeantwoord blijft.
Zita Wauters trapt het nieuwe seizoen af
Zita Wauters bijt de spits af van het nieuwe seizoen en beantwoordt in alle eerlijkheid de 10 meest gegoogelde vragen over zichzelf. Ze neemt geen blad voor de mond en vertelt onder meer hoe belangrijk familie voor haar is, hoe ze zichzelf in de toekomst ziet (spoiler: mét kinderen) én Zita verklapt hoe haar droomman eruit ziet: 'Ik wil graag iemand die ouder is. Ik zou niet kunnen omgaan met iemand van mijn eigen leeftijd. Dat gaat niet. Ik zou me echt een moeder voelen, zeker als hij nog studeert. Moet ik hem dan op school afzetten of zo? Of hem een wafeltje brengen en een appeltje schillen tijdens de blok? Dat gaat toch niet', klinkt het al lachend bij Zita.
De volledige aflevering 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over Zita Wauters' is vanaf vandaag te beluisteren in de Q-app, op Qmusic.be en via andere podcast-platformen. Elke dinsdag lossen Maarten en Dorothee een nieuwe aflevering.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Uniek moment in 'The Voice van Vlaanderen': Zita Wauters verrast papa Koen met een Blind Audition
- Kijkcijfers: 9, 10, 11 en 12 maart 2026
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Volg de 98ste Academy Awards op Pickx+
- FilmBox, Film1 en CANAL+ Action pakken uit tijdens Oscars
- Documentaires over Sigmund Freud en Kristallnacht te zien bij EO's Joodse wereld
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' volgt Meike & Tijn
- CDA-leider Henri Bontenbal bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis
Kijktip van de dag

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.
'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.



































