Van Zita, Regi en Linda tot Matteo... Maarten & Dorothee stellen opnieuw 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over...'

dinsdag 26 november 2024
Foto: Qmusic - © DPG Media 2024

Wat heeft Zita Wauters gestudeerd? Komen Regi en Linda met nieuwe muziek? Waarom liet Matteo Simoni ooit zijn naam veranderen? Luisteraars komen het allemaal te weten in het nieuwe seizoen van de populaire Qmusic-podcast 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over'.

Daarin vragen Q-dj’s Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe aan bekende gezichten wat Vlaanderen écht over hen wil weten. In het nieuwe seizoen hoor je onder andere Zita Wauters, Regi en Linda, Matteo Simoni, Francisco Schuster, Sam en Kenji Gooris, Gerben Tuerlinckx, Annelies Verlinden, Tourist LeMC en zelfs ‘De 10 Meest Gegoogelde Vragen over Het Eiland’, met Tom Van Dyck en Jan Eelen. Wat je krijgt zijn openhartige, (h)eerlijke en hilarische gesprekken waarin geen enkele vraag onbeantwoord blijft.


Zita Wauters trapt het nieuwe seizoen af
Zita Wauters bijt de spits af van het nieuwe seizoen en beantwoordt in alle eerlijkheid de 10 meest gegoogelde vragen over zichzelf. Ze neemt geen blad voor de mond en vertelt onder meer hoe belangrijk familie voor haar is, hoe ze zichzelf in de toekomst ziet (spoiler: mét kinderen) én Zita verklapt hoe haar droomman eruit ziet: 'Ik wil graag iemand die ouder is. Ik zou niet kunnen omgaan met iemand van mijn eigen leeftijd. Dat gaat niet. Ik zou me echt een moeder voelen, zeker als hij nog studeert. Moet ik hem dan op school afzetten of zo? Of hem een wafeltje brengen en een appeltje schillen tijdens de blok? Dat gaat toch niet', klinkt het al lachend bij Zita.


De volledige aflevering 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over Zita Wauters' is vanaf vandaag te beluisteren in de Q-app, op Qmusic.be en via andere podcast-platformen. Elke dinsdag lossen Maarten en Dorothee een nieuwe aflevering.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen

Het aftellen is begonnen. De repetities worden intenser, het decor wordt onthuld en de laatste aanpassingen worden doorgevoerd. En dan eindelijk: dé grote dag. Wat gebeurt er wanneer Karen, Kristel en Kathleen samen het podium betreden?

'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:18
    Sisters
    03:00
    VRT NWS laat
  • 01:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:25
    Simon
    06:00
    Tik Tak
  • 06:25
    Heidi
    05:05
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:40
    Most Daring
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:50
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 06:00
    Seal Team
    02:05
    UFO Cowboys
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Without a Trace
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:21
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:05
    Vanavond bij ons
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:00
    All Creatures Great and Small
    02:20
    Call the Midwife
  • 06:00
    Hot Yachts
    02:30
    Below Deck Mediterranean
  • 02:25
    NOS Journaal
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 02:30
    Nieuwsuur
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 06:25
    Clangers
    02:15
    De pufclub