Van Zita, Regi en Linda tot Matteo... Maarten & Dorothee stellen opnieuw 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over...'

dinsdag 26 november 2024
Foto: Qmusic - © DPG Media 2024

Wat heeft Zita Wauters gestudeerd? Komen Regi en Linda met nieuwe muziek? Waarom liet Matteo Simoni ooit zijn naam veranderen? Luisteraars komen het allemaal te weten in het nieuwe seizoen van de populaire Qmusic-podcast 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over'.

Daarin vragen Q-dj’s Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe aan bekende gezichten wat Vlaanderen écht over hen wil weten. In het nieuwe seizoen hoor je onder andere Zita Wauters, Regi en Linda, Matteo Simoni, Francisco Schuster, Sam en Kenji Gooris, Gerben Tuerlinckx, Annelies Verlinden, Tourist LeMC en zelfs ‘De 10 Meest Gegoogelde Vragen over Het Eiland’, met Tom Van Dyck en Jan Eelen. Wat je krijgt zijn openhartige, (h)eerlijke en hilarische gesprekken waarin geen enkele vraag onbeantwoord blijft.


Zita Wauters trapt het nieuwe seizoen af
Zita Wauters bijt de spits af van het nieuwe seizoen en beantwoordt in alle eerlijkheid de 10 meest gegoogelde vragen over zichzelf. Ze neemt geen blad voor de mond en vertelt onder meer hoe belangrijk familie voor haar is, hoe ze zichzelf in de toekomst ziet (spoiler: mét kinderen) én Zita verklapt hoe haar droomman eruit ziet: 'Ik wil graag iemand die ouder is. Ik zou niet kunnen omgaan met iemand van mijn eigen leeftijd. Dat gaat niet. Ik zou me echt een moeder voelen, zeker als hij nog studeert. Moet ik hem dan op school afzetten of zo? Of hem een wafeltje brengen en een appeltje schillen tijdens de blok? Dat gaat toch niet', klinkt het al lachend bij Zita.


De volledige aflevering 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over Zita Wauters' is vanaf vandaag te beluisteren in de Q-app, op Qmusic.be en via andere podcast-platformen. Elke dinsdag lossen Maarten en Dorothee een nieuwe aflevering.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Petra De Sutter in 'De Columbus'

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    De rugzak
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:15
    Allemaal Amerikaans
    08:00
    Winterbeelden
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    Bestemming X
    01:15
    Geen uitzending
  • 22:25
    The Rock
    01:50
    Geen uitzending
  • 20:30
    Ford vs Ferrari (Le Mans '66)
  • 22:30
    The Interpreter
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:00
    9-1-1: Lone Star
    08:55
    Geen uitzending
  • 00:05
    The X-Files
    00:50
    The Golden Girls
  • 23:20
    Achter de schermen
    04:50
    Geen uitzending
  • 00:05
    Criminal Minds
    03:05
    Geen uitzending
  • 22:30
    The Commuter
    01:40
    See
  • 00:05
    The Real Housewives of Sydney
    01:10
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 22:35
    Dear Mr. Gacy
    01:35
    C.S.I. New York
  • 00:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:38
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:25
    Bon Appetit
  • 00:00
    Outrageous
    01:35
    Midsomer Murders
  • 00:05
    Paradise
    01:15
    The Resident
  • 00:00
    The Connection
    01:40
    NOS Journaal
  • 23:35
    Harald & Sonja: A Royal Dilemma
    01:25
    Dit is de Week
  • 23:10
    Froukje & S10 @ Ziggo Dome
    01:10
    First Dates