Van Zita, Regi en Linda tot Matteo... Maarten & Dorothee stellen opnieuw 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over...'

dinsdag 26 november 2024

Wat heeft Zita Wauters gestudeerd? Komen Regi en Linda met nieuwe muziek? Waarom liet Matteo Simoni ooit zijn naam veranderen? Luisteraars komen het allemaal te weten in het nieuwe seizoen van de populaire Qmusic-podcast 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over'.

Daarin vragen Q-dj’s Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe aan bekende gezichten wat Vlaanderen écht over hen wil weten. In het nieuwe seizoen hoor je onder andere Zita Wauters, Regi en Linda, Matteo Simoni, Francisco Schuster, Sam en Kenji Gooris, Gerben Tuerlinckx, Annelies Verlinden, Tourist LeMC en zelfs ‘De 10 Meest Gegoogelde Vragen over Het Eiland’, met Tom Van Dyck en Jan Eelen. Wat je krijgt zijn openhartige, (h)eerlijke en hilarische gesprekken waarin geen enkele vraag onbeantwoord blijft.


Zita Wauters trapt het nieuwe seizoen af
Zita Wauters bijt de spits af van het nieuwe seizoen en beantwoordt in alle eerlijkheid de 10 meest gegoogelde vragen over zichzelf. Ze neemt geen blad voor de mond en vertelt onder meer hoe belangrijk familie voor haar is, hoe ze zichzelf in de toekomst ziet (spoiler: mét kinderen) én Zita verklapt hoe haar droomman eruit ziet: 'Ik wil graag iemand die ouder is. Ik zou niet kunnen omgaan met iemand van mijn eigen leeftijd. Dat gaat niet. Ik zou me echt een moeder voelen, zeker als hij nog studeert. Moet ik hem dan op school afzetten of zo? Of hem een wafeltje brengen en een appeltje schillen tijdens de blok? Dat gaat toch niet', klinkt het al lachend bij Zita.


De volledige aflevering 'De 10 Meest Gegoogelde Vragen Over Zita Wauters' is vanaf vandaag te beluisteren in de Q-app, op Qmusic.be en via andere podcast-platformen. Elke dinsdag lossen Maarten en Dorothee een nieuwe aflevering.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    VRT NWS Pano
    00:02
    Eurodreams
  • 23:05
    De ideale wereld
    23:45
    Het weer
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    Chicago P.D.
    23:30
    Vrederechters
  • 22:45
    PI Haaglanden
    00:05
    America's Toughest Jails
  • 22:35
    Blackhat
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 23:05
    Foute Vrienden Australië
    23:35
    Most Daring
  • 22:10
    Coyote Creek Christmas
    23:35
    'Tis the Season to Be Merry
  • 23:05
    Slisse & Cesar
    23:35
    'Allo 'Allo!
  • 22:35
    De Verhulstjes
    23:50
    De Tafel van Ruben
  • 23:00
    Friends
    23:25
    Modern Family
  • 23:00
    Twisted Metal
    23:40
    Hawaii Five-0
  • 22:45
    Huizenjagers
    23:50
    Love It or List It
  • 23:15
    Strike
    00:25
    Cold Case
  • 23:20
    Trends Doc
    23:50
    Z-Defensie
  • 23:17
    De perfecte energieoplossing
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:10
    Becoming Meewis
    23:55
    Hidden Gems
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 22:55
    NCIS
    23:45
    NCIS: Los Angeles
  • 23:20
    NOS Journaal Laat
    23:45
    Eva
  • 23:20
    De Boeddhistische Blik
    00:15
    De Nachtzoen
  • 23:00
    Reizen Waes
    23:55
    De slimste mens