Willy palmt museum 'M Leuven' deze zomer in met een portie live radio, optredens en bekende gasten

vrijdag 26 mei 2023

Normaal gezien heerst er kalmte, maar deze zomer doet Willy het Leuvense museum 'M Leuven' op zijn grondvesten daveren. De eerste drie weken van juli (van 3 tot 21) en de laatste drie weken van augustus (van 7 tot 25) meert Willy namelijk aan bij de ZoMerbar van M.

Van maandag tot vrijdag maakt de zender er live radio tussen 11.00 en 18.00. Een frisse pint na het werk? Livemuziek gebracht door de muzikale beloftes van morgen? Blijven plakken met de Willy-dj’s? Het kan allemaal! Bezoekers mogen zich verwachten aan de beste rockmuziek met een zomerse inslag, gekruid met muzikale (inter)nationale artiesten, akoestische sessies en een heerlijke zomerbar.


Deze zomer staat Willy dus niet alleen op de festivalweide, maar voor het eerst ook in een museum. Willy-dj Elien D’hooge speelt elke werkdag vanaf 11.00 uur de meest zomerse rockplaten. Vanaf 15.00 uur nemen Willy-dj’s Stijn Meuris, Tomas De Soete, Iwein Segers, Sien Wynants, Sofie Engelen en Annelies Orye het afwisselend van elkaar over. Donderdag wordt dé hoogdag van de week, want dan blijft Willy plakken tot 22.00 uur voor het beste afterworkfeestje van de stad. Tussen 18.00 en 20.00 uur kiest een bekende muzikale gast twee uur lang de platen op Willy. Vanaf 20.00 zijn er optredens van muzikale beloftes als Hideous, deelt Luc Janssen sterke verhalen uit de backstage van de festivals die hij jarenlang presenteerde en weerklinken er ook de beste afterwork dj-sets. In samenwerking met M zorgt Willy deze zomer voor de perfecte plek om te blijven plakken. De live uitzendingen van Willy maken deel uit van de Zomer van M met ZoMerbar en ZoMertuin.

Van 3 tot 21 juli en van 7 tot 25 augustus, elke werkdag van 11.00 tot 18.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een feestdag
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:05
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    01:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:30
    Anoniem
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:20
    Police Interceptors
  • 01:00
    Joe
    05:55
    Haul Out the Holly: Lit Up
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:00
    Binnenstebuiten
  • 02:55
    Geen uitzending
    01:00
    De Tafel van Ruben
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:05
    NCIS: Hawaii
  • 02:50
    Pawn Stars
    01:15
    The Paddock
  • 02:40
    A Place in the Sun
    02:40
    Geen uitzending
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:35
    Cold Case
  • 02:01
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:02
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:35
    De Smaaktoerist
    01:10
    Meat Timon
  • 02:50
    Ripper Street
    01:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 02:45
    NCIS
    01:10
    NCIS: Los Angeles
  • 02:15
    NOS Journaal
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 02:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:45
    Reizen Waes
    01:40
    De Uitsmijters