Joe-dj's Raf Van Brussel en Rani De Coninck lanceren lied tegen corona

Joe-dj's Raf Van Brussel en Rani De Coninck draaien niet alleen plaatjes, ze maken er ook. Het duo lanceert hun eigen 'Raf & Rani tegen Corona'-lied.
Daarmee willen de dj’s en radiozender Joe een boodschap geven aan heel Vlaanderen: blijf lekker thuis en volg de regels op. 'Het was niet eenvoudig om dit nummer te schrijven. Er zijn drama’s die zich afspelen maar we moeten ook hoopvol zijn en de moed erin houden', vertelde Raf. En ook Rani haalde haar beste Gents accent boven. 'Ik heb me wel uitgeleefd en het is een echte oorwurm geworden!', lacht Rani.
Het is trouwens niet de eerste keer dat Raf en Rani een zelfgemaakt lied rond de actualiteit lanceren. Met de 'Raf en Rani Rap' brachten ze ook al nummers rond Tom Boonen, Broer & Zusdag, de Paralympics en Kerstmis.
Voor de videoclip riepen dj’s de hulp van de Joe-luisteraars in. Ze vroegen iedereen een hartje te maken en een foto of kort filmpje daarvan in te sturen. Het resultaat kan je bekijken via joe.be
Joe-ochtendduo Sven en Anke presenteert van thuis uit, Sven maakt extra programma
Joe neemt verder zoveel mogelijk maatregelen om de dj’s zo weinig mogelijk uit hun kot te halen. Zo presenteert het ochtendduo Sven Ornelis en Anke Buckinx de ochtendshow elk vanuit hun eigen living. Bij Joe staan verder alle programma's in teken van #samentegencorona met boeiende verhalen, informatie en verzoekplaten. Sven Ornelis is momenteel ook twee keer te horen bij Joe: tijdens de ochtendshow en tussen 9.00 en 12.00 uur.
Joe-dj Jan Bosman belt met bekend Vlaanderen
Ook Joe-dj Jan Bosman is benieuwd hoe het met bekend Vlaanderen gaat in deze coronatijden. Eerder deze week belde hij met Karen Damen. 'Ik weet dat heel veel mensen zich nu vervelen en de muren oplopen maar ik vind dit eigenlijk allemaal niet zo heel erg. Ik heb nog zoveel te doen in huis dat ik zelfs bang ben dat ik niet genoeg ga hebben met die vijf weken', vertelde Karen. En ook Andy Peelman werd opgebeld. 'Wij zijn denk ik door het oog van de naald gekropen. Wij zaten in Italië en mochten nog juist terugkomen', vertelt Andy.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.


































