Q-dj's Maarten & Dorothee verrassen Q-luisteraar Lore met een onvergetelijke dag
Op pad met Sieg De Doncker, mooie woorden van Metejoor en een figurantenrol in 'Familie': Q-dj's Maarten & Dorothee maakten deze ochtend de dag van Q-luisteraar Lore goed, beter en waarschijnlijk zelfs onvergetelijk.
De 28-jarige Lore uit Munsterbilzen heeft na een zware hersenbloeding moeilijke jaren achter de rug, maar er staat altijd een roze bril op haar neus en ondanks alles staat ze steeds paraat voor vrienden en familie. Reden genoeg voor Maarten & Dorothee om Lore eens flink in de bloemetjes te zetten en haar dag helemaal goed te maken.
Daarvoor haalt het ochtendduo van Qmusic werkelijk alles uit de kast. Dankzij Lore’s BFF Bonita, die Lore inschreef voor de ‘Je Dag is Goed’-actie van Maarten & Dorothee en mee in het complot zit, leerden Maarten & Dorothee Lore door en door kennen. Zo schudden ze de ene na de andere ‘verrassing op maat’ uit hun mouw.
Een geëmotioneerde Lore valt compleet uit de lucht wanneer ze door een telefoontje van Maarten & Dorothee verrast wordt: 'Ik ben in shock, ik ben even helemaal van de kaart. Ik heb echt geen idee wat me te wachten staat. Is dit ooit al gebeurd op de radio?'
En dan stapt Lore in een rollercoaster van verrassingen. 'Familie'-acteur Sieg De Doncker zette zijn wekker om de 'Familie'-fan en pretparkliefhebber te verrassen met een lekkere attractie in ‘Loreland’: in een kermiswagentje passeert Lore een buffet met haar lievelingseten. Maar ook een persoonlijke boodschap van haar idool Metejoor, een op maat gemaakt ‘Op Heldendaad Betrapt’-nummer van Born & Arne én veel lieve woorden van vrienden en familie kunnen niet ontbreken. Wanneer Lore denkt dat haar speciale dag erop zit, hebben Maarten en Dorothee nog een grote verrassing in de vorm van een limousine voor haar in petto. Die brengt haar naar de set van 'Familie', waar een grote droom van Lore uitkomt: Kürt Rogiers ontmoeten. En als kers op de taart... krijgt ze een figurantenrol in haar favoriete soap.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT en Kom op tegen Kanker vormen 'Het Grootste Lichtpunt tegen Kanker'
- Gert Verhulst steeds nadrukkelijker in beeld als overnemer van Play
- Nieuwe directie Media bij de NPO
- Sea, sex, sun en totale chaos: 'All In' start met dubbele aflevering
- Kijkcijfers: donderdag 19 februari 2026
- Housewife Kiki zorgt voor spanning in 'Stukken Van Mensen': 'Ik zie twee mensen enorm zenuwachtig!'
- Defensieminister Ruben Brekelmans bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- KRO-NCRV's 'Pointer' over de gevaren van AI-chatapps
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































