Q-dj's Maarten & Dorothee verrassen Q-luisteraar Lore met een onvergetelijke dag
Op pad met Sieg De Doncker, mooie woorden van Metejoor en een figurantenrol in 'Familie': Q-dj's Maarten & Dorothee maakten deze ochtend de dag van Q-luisteraar Lore goed, beter en waarschijnlijk zelfs onvergetelijk.
De 28-jarige Lore uit Munsterbilzen heeft na een zware hersenbloeding moeilijke jaren achter de rug, maar er staat altijd een roze bril op haar neus en ondanks alles staat ze steeds paraat voor vrienden en familie. Reden genoeg voor Maarten & Dorothee om Lore eens flink in de bloemetjes te zetten en haar dag helemaal goed te maken.
Daarvoor haalt het ochtendduo van Qmusic werkelijk alles uit de kast. Dankzij Lore’s BFF Bonita, die Lore inschreef voor de ‘Je Dag is Goed’-actie van Maarten & Dorothee en mee in het complot zit, leerden Maarten & Dorothee Lore door en door kennen. Zo schudden ze de ene na de andere ‘verrassing op maat’ uit hun mouw.
Een geëmotioneerde Lore valt compleet uit de lucht wanneer ze door een telefoontje van Maarten & Dorothee verrast wordt: 'Ik ben in shock, ik ben even helemaal van de kaart. Ik heb echt geen idee wat me te wachten staat. Is dit ooit al gebeurd op de radio?'
En dan stapt Lore in een rollercoaster van verrassingen. 'Familie'-acteur Sieg De Doncker zette zijn wekker om de 'Familie'-fan en pretparkliefhebber te verrassen met een lekkere attractie in ‘Loreland’: in een kermiswagentje passeert Lore een buffet met haar lievelingseten. Maar ook een persoonlijke boodschap van haar idool Metejoor, een op maat gemaakt ‘Op Heldendaad Betrapt’-nummer van Born & Arne én veel lieve woorden van vrienden en familie kunnen niet ontbreken. Wanneer Lore denkt dat haar speciale dag erop zit, hebben Maarten en Dorothee nog een grote verrassing in de vorm van een limousine voor haar in petto. Die brengt haar naar de set van 'Familie', waar een grote droom van Lore uitkomt: Kürt Rogiers ontmoeten. En als kers op de taart... krijgt ze een figurantenrol in haar favoriete soap.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze 'Huis Gemaakt'-koppels mogen verder verbouwen in Kessel en Wielsbeke
- Dit zijn alle deelnemers van het nieuwe seizoen 'De Container Cup' (en er zitten verrassingen tussen)
- Hartverscheurende keuzes in 'The Voice van Vlaanderen': Big Battles eisen hun tol
- 'De Mutti’s' op vakantie, en plots kapen 6 bekende Pappi’s hun podcast
- Vanaf vandaag op VRT MAX: Ella Leyers als verpleegkundige Amanda in 'Dag & Nacht' 2
- Topdokter Guy T’Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'
- D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?
- Aanranding Den Haag en rellen Breda in 'Opsporing Verzocht'
- Dit zie je in april op de Disney Channels
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carričre lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
Kijktip van de dag

De introductie van stagiair Willem verloopt stroef: verloskundige Louise weigert hem te begeleiden. Ella neemt Willem onder haar hoede bij de geplande bevalling van een doodgeboren baby. Arts-assistent Frederik heeft op zijn beurt moeite met de autoritaire anesthesist Jacob. Intussen tobt Ella met haar eigen zwangerschap. Ze maakt een afspraak bij de abortuskliniek, maar vertelt dit niet aan Jerry.
'Dag & Nacht', om 21.30 uur op VRT 1.



































