MNM viert Straffe Scholen van Vlaanderen: 'Dit jaar is elke school een Straffe School'

maandag 22 februari 2021

Al jaren gaat MNM op zoek naar de Strafste School. Die ene middelbare school in Vlaanderen waar les en LOL hand in hand gaan, waar leerlingen en leerkrachten BFF's zijn en waar de poetsvrouw even belangrijk is als de directrice.

In deze uitzonderlijke tijd is elke school een Straffe School. Want tussen videolessen met slechte internetverbindingen en lesgeven met plexischermen en mondmaskers is er ook vooral veel goed gegaan in onze scholen. Leerkrachten vonden zichzelf opnieuw uit, niet alleen als lesgevers maar ook als vertrouwenspersonen. Poetsploegen maakten scholen meer dan ooit weer proper en veilig voor iedereen. Directeurs pasten zich flexibel aan aan een steeds wisselende werkelijkheid. Leerlingen maakten groepswerken op afstand via discord.


MNM gaat op zoek naar de verhalen van al die Strafste Schoolhelden. Luisteraars kunnen hun held nomineren via MNM.be en MNM DJ's Sander Gillis en Laura Govaerts zetten deze helden in de bloemetjes. In mei 2021 trekken ze zelfs heel Vlaanderen door om dit te doen, en op 20 mei viert MNM al die Straffe Scholen in Vlaanderen tijdens 'de Strafste Schooldag'.

Dit jaar is elke school een Straffe School. MNM viert al die scholen in Vlaanderen die straf waren en straf zijn.

'Er wordt te weinig gezegd en getoond wat er allemaal GOED gaat op scholen. En dat terwijl onze scholen, ook net in deze moeilijke tijden, zich op zoveel manieren straf tonen. Ik heb zoveel zin om alle spotlights die ik kan vinden te zetten op al die fantastische leerlingen, leerkrachten, poetsvrouwen, oudercomités, zorgleerkrachten, directies,… die van onze scholen een plek maken waar je graag bent, ook al ben je er misschien fysiek niet zoveel geweest', vertelt Laura Govaerts.

'Het is geen makkelijke tijd om op de schoolbanken te zitten, maar er zijn zoveel Strafste Schoolhelden die elke dag het beste van zichzelf geven. Die mensen verdienen meer dan ooit een feest, een schouderklopje, een dankuwel, zegt Sander Gillis.

Volg De Strafste School vanaf 22 februari in Gillis & Govaerts op MNM en op MNM.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

VRT NWS logo VRTNWS

Journalist Marijn Trio reist naar Oekraïne, waar na vier jaar oorlog nog elke dag talloze gewonde militairen terugkomen van het front. Velen zijn zwaargehavend, fysiek en mentaal. Elk van hen begint thuis aan een nieuw verhaal, aan een leven ná het front. Marijn volgt enkele Oekraïners in hun persoonlijke strijd en wil weten of Oekraïne wel klaar is voor dit titanenwerk.

'Oekraïne na het Front', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Winterbeelden
    15:45
    The Office
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    Monster Shaker
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 10:45
    Geen uitzending
    13:20
    Helicopter ER
  • 11:45
    Geen uitzending
    14:20
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:30
    Xena: Warrior Princess
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:45
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:40
    Family Matters
    14:00
    De Tafel van de Week
  • 12:55
    C.S.I. New York
    13:45
    Respect
  • 12:40
    Borderforce USA: The Bridges
    13:40
    Swamp People
  • 12:20
    Botched
    13:10
    Ellemieke's KIDchen
  • 12:40
    Panic 9-1-1
    14:10
    Cold Justice
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:04
    Hobbyklus
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:55
    Loïc zot van koken weekmenu
    13:45
    Becoming Meewis
  • 13:00
    Murdoch Mysteries
    13:55
    Art Detectives
  • 13:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
    13:55
    First Dates Australia
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Stand van Nederland: Generatie Next
  • 13:05
    Saïd & Anna
    13:10
    Zin in Zappelin