Maar liefst 71 Q-luisteraars winnen 1000 euro met 'Het Verboden Woord' van Qmusic
Vrijdagavond werden de Q-dj's van de actie 'Het Verboden Woord' verlost. In totaal wonnen dankzij die actie maar liefst 71 Q-luisteraars 1000 euro om zorgeloos mee te shoppen.
De dj’s kregen sinds maandag 13 maart 7.00 uur een strikt verbod van Qmusic opgelegd: ze mochten het woord ‘eigenlijk’ niet meer uitspreken. Deden ze dat toch, dan kon een luisteraar 1000 euro shoptegoed winnen door op de rode knop in de Q-app te duwen. Voor de Q-dj’s bleek de opdracht met 71 ‘eigenlijks’ heel wat moeilijker dan gedacht. Geen enkele ‘eigenlijk’ ontsnapte aan het aandachtige oor van de luisteraars. Het verbod werd vrijdag 17 maart om 19.00 uur opgeheven. Vincent Vangeel, die je tijdens de vroege ochtend hoort bij Q, behield tot enkele minuten voor het afloop van de actie een clean sheet. Maar op het allerlaatste nippertje trapte hij bij 'Vincent Live' in de val en maakte hij de laatste luisteraar blij met 1000 euro om te shoppen.
Bekijk hier hoe de Q-dj’s het er vanaf brachten:
Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe: 'We zijn heel blij dat we zoveel luisteraars gelukkig mochten maken met 1000 euro aan shoptegoed, maar we zijn vooral ook opgelucht dat we vanaf nu weer zonder nadenken radio kunnen maken. Hoe hard we onze hersenen ook forceerden, het lukte ons maar niet dat woord te mijden. Je gebruikt het zo ontzettend onbewust, zeker in een spontaan gesprek. We hebben ons geamuseerd onder de Q-dj’s en hebben leuke radio gemaakt, maar waren eigenlijk de wanhoop nabij (lachen).'
Vincent Fierens: 'Onze luisteraars waren ook meedogenloos (lacht). Ze speurden massaal mee en gunden ons geen moment rust. Terecht, want dat heeft ze nu een heel erg mooi shopbudget opgeleverd. Maar geen zorgen: we zijn we nog nét niet failliet (lacht).'
Ochtendstem Dorothee Dauwe liet de eerste ‘eigenlijk’ al een dikke 10 minuten na de start van de actie vallen. De toon werd meteen gezet, want het ‘verboden woord’ viel nog 8 keer tijdens die bewuste ochtendshow. In totaal werden ochtendstemmen Maarten en Dorothee 19 keer betrapt. Maar ook Q-dj’s Matthias Vandenbulcke (14x), Vincent Fierens (9x) en Tom De Cock (9x) deden een flinke duit in het zakje van hun luisteraars.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- The Passion 2027 komt naar Ootmarsum
- 'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer: weervrouw Jacotte Brokken wordt actrice
- Netflix kondigt de start van productie aan voor 'Knokke Off: De Film'
- #LikeMe-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie'
- Van tv-programma tot community: 'Altijd in de Buurt' brengt mensen samen
- 'Emo wint het altijd van ratio': Jinnih en Danira botsen in tweestrijd aan De Ronde Tafel
- VRT NWS-documentaire 'Italië voorbij de droom' gaat op zoek naar migratieverhalen van vroeger en nu
- 'Zembla' onderzoekt gevolgen van stopzetten USAID
- Woensdag in 'Kristel': Ongeneeslijk ziek
- Axel Daeseleire als dragqueen, slecht nieuws van het thuisfront en een moedige bekentenis
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Wanneer Billy Beane manager wordt van de Oakland A's, een honkbalteam met geldproblemen, gebruikt hij een wel heel onorthodoxe manier om resultaten te halen. Samen met zijn assistent Peter Brand gebruikt hij een compleet door de computer gegenereerde analyse om zijn spelers te vinden en zo een team samen te stellen voor de World Series. Ondanks verzet van de oude garde, de media en de fans slaagt Beane erin om het honkbalteam tot een succes te maken.
'Moneyball', film uit 2011 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op Play Actie.



































