Maar liefst 71 Q-luisteraars winnen 1000 euro met 'Het Verboden Woord' van Qmusic

vrijdag 17 maart 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2022

Vrijdagavond werden de Q-dj's van de actie 'Het Verboden Woord' verlost. In totaal wonnen dankzij die actie maar liefst 71 Q-luisteraars 1000 euro om zorgeloos mee te shoppen.

De dj’s kregen sinds maandag 13 maart 7.00 uur een strikt verbod van Qmusic opgelegd: ze mochten het woord ‘eigenlijk’ niet meer uitspreken. Deden ze dat toch, dan kon een luisteraar 1000 euro shoptegoed winnen door op de rode knop in de Q-app te duwen. Voor de Q-dj’s bleek de opdracht met 71 ‘eigenlijks’ heel wat moeilijker dan gedacht. Geen enkele ‘eigenlijk’ ontsnapte aan het aandachtige oor van de luisteraars. Het verbod werd vrijdag 17 maart om 19.00 uur opgeheven. Vincent Vangeel, die je tijdens de vroege ochtend hoort bij Q, behield tot enkele minuten voor het afloop van de actie een clean sheet. Maar op het allerlaatste nippertje trapte hij bij 'Vincent Live' in de val en maakte hij de laatste luisteraar blij met 1000 euro om te shoppen.


Bekijk hier hoe de Q-dj’s het er vanaf brachten:


Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe: 'We zijn heel blij dat we zoveel luisteraars gelukkig mochten maken met 1000 euro aan shoptegoed, maar we zijn vooral ook opgelucht  dat we vanaf nu weer zonder nadenken radio kunnen maken. Hoe hard we onze hersenen ook forceerden, het lukte ons maar niet dat woord te mijden. Je gebruikt het zo ontzettend onbewust, zeker in een spontaan gesprek. We hebben ons geamuseerd onder de Q-dj’s en hebben leuke radio gemaakt, maar waren eigenlijk de wanhoop nabij (lachen).'

Vincent Fierens: 'Onze luisteraars waren ook meedogenloos (lacht). Ze speurden massaal mee en gunden ons geen moment rust. Terecht, want dat heeft ze nu een heel erg mooi shopbudget opgeleverd. Maar geen zorgen: we zijn we nog nét niet failliet (lacht).'

Ochtendstem Dorothee Dauwe liet de eerste ‘eigenlijk’ al een dikke 10 minuten na de start van de actie vallen. De toon werd meteen gezet, want het ‘verboden woord’ viel nog 8 keer tijdens die bewuste ochtendshow. In totaal werden ochtendstemmen Maarten en Dorothee 19 keer betrapt. Maar ook Q-dj’s Matthias Vandenbulcke (14x), Vincent Fierens (9x) en Tom De Cock (9x) deden een flinke duit in het zakje van hun luisteraars.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:40
    Plop & de Peppers
  • 01:05
    Geen uitzending
    11:05
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:25
    Geen uitzending
    14:20
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van de Week
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:30
    Bar Rescue
    02:10
    Geen uitzending
  • 01:55
    Geen uitzending
    02:05
    48 Hours to Buy
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:30
    Shades of Blue
  • 01:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:32
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:20
    Foodies & The City
    02:10
    Karola's Kitchen
  • 01:45
    Call the Midwife
    02:35
    Midsomer Murders
  • 02:25
    Cougar Town
    02:25
    NCIS
  • 02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:05
    NOS Journaal Laat
  • 01:30
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 01:50
    Parels voor de zwijnen
    02:40
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal