Maar liefst 71 Q-luisteraars winnen 1000 euro met 'Het Verboden Woord' van Qmusic
Vrijdagavond werden de Q-dj's van de actie 'Het Verboden Woord' verlost. In totaal wonnen dankzij die actie maar liefst 71 Q-luisteraars 1000 euro om zorgeloos mee te shoppen.
De dj’s kregen sinds maandag 13 maart 7.00 uur een strikt verbod van Qmusic opgelegd: ze mochten het woord ‘eigenlijk’ niet meer uitspreken. Deden ze dat toch, dan kon een luisteraar 1000 euro shoptegoed winnen door op de rode knop in de Q-app te duwen. Voor de Q-dj’s bleek de opdracht met 71 ‘eigenlijks’ heel wat moeilijker dan gedacht. Geen enkele ‘eigenlijk’ ontsnapte aan het aandachtige oor van de luisteraars. Het verbod werd vrijdag 17 maart om 19.00 uur opgeheven. Vincent Vangeel, die je tijdens de vroege ochtend hoort bij Q, behield tot enkele minuten voor het afloop van de actie een clean sheet. Maar op het allerlaatste nippertje trapte hij bij 'Vincent Live' in de val en maakte hij de laatste luisteraar blij met 1000 euro om te shoppen.
Bekijk hier hoe de Q-dj’s het er vanaf brachten:
Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe: 'We zijn heel blij dat we zoveel luisteraars gelukkig mochten maken met 1000 euro aan shoptegoed, maar we zijn vooral ook opgelucht dat we vanaf nu weer zonder nadenken radio kunnen maken. Hoe hard we onze hersenen ook forceerden, het lukte ons maar niet dat woord te mijden. Je gebruikt het zo ontzettend onbewust, zeker in een spontaan gesprek. We hebben ons geamuseerd onder de Q-dj’s en hebben leuke radio gemaakt, maar waren eigenlijk de wanhoop nabij (lachen).'
Vincent Fierens: 'Onze luisteraars waren ook meedogenloos (lacht). Ze speurden massaal mee en gunden ons geen moment rust. Terecht, want dat heeft ze nu een heel erg mooi shopbudget opgeleverd. Maar geen zorgen: we zijn we nog nét niet failliet (lacht).'
Ochtendstem Dorothee Dauwe liet de eerste ‘eigenlijk’ al een dikke 10 minuten na de start van de actie vallen. De toon werd meteen gezet, want het ‘verboden woord’ viel nog 8 keer tijdens die bewuste ochtendshow. In totaal werden ochtendstemmen Maarten en Dorothee 19 keer betrapt. Maar ook Q-dj’s Matthias Vandenbulcke (14x), Vincent Fierens (9x) en Tom De Cock (9x) deden een flinke duit in het zakje van hun luisteraars.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Krokusquiz' is terug met Phara en Thomas
- Nieuw seizoen van 'Death in Paradise' maandag in première op BBC NL
- Deze gasten zie je in het nieuwe seizoen van 'Dit Was Het Nieuws'
- Nieuw seizoen 'Yous & Yay in het Wild' op NPO 3
- Verrassing! Patrick Van Der Vorst mengt zich opnieuw onder de 'Stukken Van Mensen'-dealers
- Seizoen 15 van 'Death in Paradise' te zien op BBC First
- Over deze onderwerpen heeft 'Radar' het maandag
- Maandag in 'Close Up': Zet 'm op, Isabella!
- 'Alles in orde!' houdt halt bij de familie Van Beeck
- Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi': 'Als dit bij u zou gebeuren, is het kot hier te klein!'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box'
Kijktip van de dag

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































