Maar liefst 71 Q-luisteraars winnen 1000 euro met 'Het Verboden Woord' van Qmusic

vrijdag 17 maart 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2022

Vrijdagavond werden de Q-dj's van de actie 'Het Verboden Woord' verlost. In totaal wonnen dankzij die actie maar liefst 71 Q-luisteraars 1000 euro om zorgeloos mee te shoppen.

De dj’s kregen sinds maandag 13 maart 7.00 uur een strikt verbod van Qmusic opgelegd: ze mochten het woord ‘eigenlijk’ niet meer uitspreken. Deden ze dat toch, dan kon een luisteraar 1000 euro shoptegoed winnen door op de rode knop in de Q-app te duwen. Voor de Q-dj’s bleek de opdracht met 71 ‘eigenlijks’ heel wat moeilijker dan gedacht. Geen enkele ‘eigenlijk’ ontsnapte aan het aandachtige oor van de luisteraars. Het verbod werd vrijdag 17 maart om 19.00 uur opgeheven. Vincent Vangeel, die je tijdens de vroege ochtend hoort bij Q, behield tot enkele minuten voor het afloop van de actie een clean sheet. Maar op het allerlaatste nippertje trapte hij bij 'Vincent Live' in de val en maakte hij de laatste luisteraar blij met 1000 euro om te shoppen.


Bekijk hier hoe de Q-dj’s het er vanaf brachten:


Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe: 'We zijn heel blij dat we zoveel luisteraars gelukkig mochten maken met 1000 euro aan shoptegoed, maar we zijn vooral ook opgelucht  dat we vanaf nu weer zonder nadenken radio kunnen maken. Hoe hard we onze hersenen ook forceerden, het lukte ons maar niet dat woord te mijden. Je gebruikt het zo ontzettend onbewust, zeker in een spontaan gesprek. We hebben ons geamuseerd onder de Q-dj’s en hebben leuke radio gemaakt, maar waren eigenlijk de wanhoop nabij (lachen).'

Vincent Fierens: 'Onze luisteraars waren ook meedogenloos (lacht). Ze speurden massaal mee en gunden ons geen moment rust. Terecht, want dat heeft ze nu een heel erg mooi shopbudget opgeleverd. Maar geen zorgen: we zijn we nog nét niet failliet (lacht).'

Ochtendstem Dorothee Dauwe liet de eerste ‘eigenlijk’ al een dikke 10 minuten na de start van de actie vallen. De toon werd meteen gezet, want het ‘verboden woord’ viel nog 8 keer tijdens die bewuste ochtendshow. In totaal werden ochtendstemmen Maarten en Dorothee 19 keer betrapt. Maar ook Q-dj’s Matthias Vandenbulcke (14x), Vincent Fierens (9x) en Tom De Cock (9x) deden een flinke duit in het zakje van hun luisteraars.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 18:00
    The Black Swan
    20:00
    Terzake
  • 18:05
    Buck
    18:20
    Athleticus Urban Games
  • 17:10
    Welkom Aan Boord
    18:20
    Florentina
  • 17:50
    De Pfaffs
    18:30
    Home and Away
  • 18:05
    Parks and Recreation
    18:35
    Animal Control
  • 17:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:00
    ER
    18:50
    Accused
  • 18:00
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    De Rechtbank
    18:50
    Huizenjagers
  • 17:50
    Big Sky
    18:45
    Family Law
  • 17:50
    Family Matters
    18:50
    Bar Rescue
  • 17:50
    A Place in the Sun
    18:50
    Retour Masters
  • 17:50
    Panic 9-1-1
    18:40
    Cold Justice
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:05
    Mijn tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:15
    Bon Appetit
    19:15
    Chris Cooks Cymru
  • 17:55
    Death in Paradise
    20:00
    The Doctor Blake Mysteries
  • 17:50
    Below Deck
    18:45
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 18:00
    De Proefkeuken
    18:25
    De Faker