Qmusic verbiedt dj's om het verboden woord 'altijd' uit te spreken

zondag 16 maart 2025
Foto: Qmusic - © DPG Media 2025

Zeggen de Q-dj's 'Het Verboden Woord' nooit of... altijd? ​ Vanaf maandag 17 maart om 8.00 uur gaat 'Het Verboden Woord' weer van start bij Qmusic. De Q-dj's mogen vanaf dan het verboden woord 'altijd' niet meer uitspreken op de radio.

Doen ze dat toch, dan is dat goed nieuws voor de Q-luisteraars. Altijd..., of liever telkens, wanneer het woord 'altijd' door een Q-dj wordt uitgesproken, kunnen Q-luisteraars op een knop in de Q-app drukken en 500 euro shopping budget winnen. Het verbod geldt dag en nacht en wordt op vrijdag 21 maart om 18.00 uur opgeheven.


Het belooft geen makkelijke werkweek voor de Q-dj’s te worden...


Q-dj’s Maarten & Dorothee: 'We zijn heel benieuwd welke Q-collega het vaakst het verboden woord zal zeggen. Misschien is het een goed idee om extra goed naar Tom De Cock te luisteren. We verwachten een stevige competitie onder de Q-dj’s en zijn op onze hoede voor valstrikken van de collega’s… Wie betrapt wordt, komt sowieso op de Wall of Shame terecht.'

Q-dj Vincent Fierens: 'Ik krijg nog steeds kippenvel wanneer ik de vorige verboden woorden 'eigenlijk' of 'misschien' hoor (lacht). Het is één van de weinige weken waarin ik wat zenuwachtig ben om radio te maken. Onze luisteraars liggen dan ook constant op de loer en staan te popelen om ons te betrappen. En terecht. Want als wij in de fout gaan, kunnen zij net winnen.'

Tijdens de eerste editie van 'Het Verboden Woord' twee jaar geleden kregen de Q-dj’s een verbod op het woord 'eigenlijk' opgelegd. Met maar liefst 71 'eigenlijks' bleek de opdracht toen heel wat moeilijker dan verwacht. Tijdens de vorige editie werd het woord 'misschien' van de radio geweerd. Geen enkele van de 53 'misschiens' ontsnapte toen aan het aandachtige oor van de luisteraars, die in totaal 26.500 euro aan shoptegoed wonnen.

'Het Verboden Woord', van maandag 17 maart om 8.00 uur tot en met vrijdag 21 maart bij Qmusic.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Het Huis
    21:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    Terzake
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 20:30
    Familie
    21:05
    Ze Zeggen Dat
  • 20:30
    Alle Remmen Los!
    22:00
    Only Joling
  • 20:30
    After We Collided
    22:20
    The Irrational
  • 20:35
    Get Carter
    22:20
    VTM Docu: The Idaho Murders: Trial by TikTok
  • 20:50
    The Couple Next Door
    22:30
    ER
  • 20:35
    Rupel
    22:20
    Airwolf
  • 20:35
    Komen Eten
    21:30
    Kamp Jeroom
  • 20:35
    Happy Face
    22:35
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:25
    Seal Team
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:30
    Snapped: Killer Couples
    21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:02
    Z-Nieuws
    21:13
    Z-Beurs
  • 20:58
    De Branche-Expert
    22:00
    Trendsetters In Bed Met
  • 20:40
    Lekker Messy
    21:05
    Foodies & The City
  • 21:00
    Hope Street
    22:00
    Foyle's War
  • 20:35
    Law & Order: Organized Crime
    21:30
    White Collar
  • 18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    NOS WK Avond
  • 20:30
    Kijken met Caspers
    21:10
    Nu te Zien!
  • 20:40
    De slimste mens België
    21:50
    Who's that girl