Roos Van Acker stapt over van Studio Brussel naar Willy

Radiozender Willy klinkt vanaf dit najaar een beetje anders. En dat heeft alles te maken met de komst van creatieve duizendpoot Roos Van Acker. Vanaf eind augustus vervoegt zij de Willy-bende als nieuwe dj achter de microfoon. Ze stapt over van Studio Brussel en De Tijdloze radio, waar ze de voorbije jaren aan verschillende programma's heeft meegewerkt.
Meer nieuws over wat Roos precies allemaal zal gaan doen bij Willy en welk radioblok ze zal vullen met haar warme stem, volgt later.
Roos Van Acker: “Ik wil als eerste Studio Brussel en De Tijdloze radio enorm bedanken voor al die mooie kansen en boeiende en fijne jaren. Maar het is voor mij tijd geworden voor een nieuw avontuur en om uit de comfortzone te stappen. Dat is pas echt Rock ‘n roll! Het lijkt me heerlijk om te mogen meebouwen aan dat stoere station en voortaan ook deel te mogen uitmaken van de Willy-bende. Ik kijk met weemoed terug maar vol goesting vooruit.”
Charlotte Ghekiere, channel manager Willy: “We zijn heel verheugd om Roos te mogen verwelkomen in onze Willy-familie. Roos is met haar ervaring, passie voor muziek, energie en persoonlijkheid een perfecte aanvulling in ons team.”
Roos Van Acker is geen onbekende in de Belgische media. Ze begon als zangeres bij de groep Eden, maar werd al snel opgemerkt door TMF, waar ze als veejay aan de slag ging. Niet veel later startte ze bij Studio Brussel om daar meer dan 25 jaar te blijven. Daarnaast was Roos op het scherm te zien als host in programma’s als Expeditie Robinson en Peking Express op het toenmalige VT4, en in Uit de Kast op VTM. Van Acker toonde haar veelzijdigheid door haar werk in televisie, radio en zelfs in het onderwijs. Sinds 2016 geeft ze les aan de hogeschool Thomas More Mechelen. De laatste jaren nam ze ook het ochtendblok voor haar rekening op de digitale zender De Tijdloze radio van Studio Brussel. En binnenkort voegt Roos dus ook radiozender Willy toe aan haar uitgebreide palmares.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VTM zoekt alleenstaande ouders voor nieuw datingprogramma
- Kijkcijfers: woensdag 8 juli 2026
- Klaar voor zon, zee en muziek! Ontdek de line-up van 'VRT Zomerhit'
- Nieuw seizoen van 'Homes Gone Wild' op HGTV
- Kijkcijfers: dinsdag 7 juli 2026
- 50e editie North Sea Jazz het hele weekend live bij de publieke omroep
- AVROTROS zendt registratie 'Concert at SEA 2026' uit
- Natasja Gibbs reist langs zes Caribische eilanden in 'Natuur in de Cariben'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- De programmering van Paramount in juli: van romantische komedie tot nostalgische cultseries
- Annemiek van Vleuten opent 'NPO Radio 1 Tourcafé'
- Luistercijfers: Hoogste marktaandeel ooit voor radiozenders DPG Media
- Radio Noordzee is deze zomer te vinden op de Nijmeegse Vierdaagsefeesten.
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Flaire
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen!
Kijktip van de dag

Liveverslag van de tweede kwartfinale tussen Spanje en België op het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Ruben Van Gucht. Studiogasten: Imke Courtois, Wesley Sonck en Steven Defour. (verlengingen en strafschoppen mogelijk).
'Sporza: FIFA WK voetbal 2026: Spanje-België', om 20.15 uur op VRT 1.



































