Roos Van Acker stapt over van Studio Brussel naar Willy

Radiozender Willy klinkt vanaf dit najaar een beetje anders. En dat heeft alles te maken met de komst van creatieve duizendpoot Roos Van Acker. Vanaf eind augustus vervoegt zij de Willy-bende als nieuwe dj achter de microfoon. Ze stapt over van Studio Brussel en De Tijdloze radio, waar ze de voorbije jaren aan verschillende programma's heeft meegewerkt.
Meer nieuws over wat Roos precies allemaal zal gaan doen bij Willy en welk radioblok ze zal vullen met haar warme stem, volgt later.
Roos Van Acker: “Ik wil als eerste Studio Brussel en De Tijdloze radio enorm bedanken voor al die mooie kansen en boeiende en fijne jaren. Maar het is voor mij tijd geworden voor een nieuw avontuur en om uit de comfortzone te stappen. Dat is pas echt Rock ‘n roll! Het lijkt me heerlijk om te mogen meebouwen aan dat stoere station en voortaan ook deel te mogen uitmaken van de Willy-bende. Ik kijk met weemoed terug maar vol goesting vooruit.”
Charlotte Ghekiere, channel manager Willy: “We zijn heel verheugd om Roos te mogen verwelkomen in onze Willy-familie. Roos is met haar ervaring, passie voor muziek, energie en persoonlijkheid een perfecte aanvulling in ons team.”
Roos Van Acker is geen onbekende in de Belgische media. Ze begon als zangeres bij de groep Eden, maar werd al snel opgemerkt door TMF, waar ze als veejay aan de slag ging. Niet veel later startte ze bij Studio Brussel om daar meer dan 25 jaar te blijven. Daarnaast was Roos op het scherm te zien als host in programma’s als Expeditie Robinson en Peking Express op het toenmalige VT4, en in Uit de Kast op VTM. Van Acker toonde haar veelzijdigheid door haar werk in televisie, radio en zelfs in het onderwijs. Sinds 2016 geeft ze les aan de hogeschool Thomas More Mechelen. De laatste jaren nam ze ook het ochtendblok voor haar rekening op de digitale zender De Tijdloze radio van Studio Brussel. En binnenkort voegt Roos dus ook radiozender Willy toe aan haar uitgebreide palmares.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Slimste Mens ter Wereld’ lost laatste mysterie op: Erik Van Looy verklapt 38ste deelnemer
- Nieuw seizoen van 'Mystery At Blind Frog Ranch' op Discovery
- Nieuw seizoen van 'Skin A&E' te zien op TLC
- Jesse Klaver, Britt Dekker en John de Bever te gast in 'Vier Linkerhanden' met Wilfred Genee
- Roxeanne Hazes, Nick Schilder, Jim Bakkum, Diggy Dex en Zoë Livay in eerste editie van 'Nationale Lichtjesavond'
- In november is er nog meer om naar uit te kijken op Cartoon Network
- Ontdek wat National Geographic te bieden heeft in november
- Dit zijn de highlights op Pickx+ in november
- Magische feestdagen met 'Ramons Zoete Keuken' op 24Kitchen
- BBC Belgium in november: nieuwe mysteries, gevaarlijke geheimen en onverwachte wendingen
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'?
Kijktip van de dag

Aan het begin van zijn vierde jaar op Zweinstein wordt Harry Potter door de Vuurbeker uitgekozen om zijn school te vertegenwoordigen op een belangrijk tovertoernooi. Hij moet het in allerlei gevaarlijke proeven opnemen tegen de beste studenten van drie verschillende tovenaarsscholen. Gelukkig kan hij zoals altijd rekenen op de steun van zijn beste vrienden Hermelien Griffel en Ron Wemel. Ondertussen begint ook de kracht van zijn aartsvijand Voldemort toe te nemen.
'Harry Potter and the Goblet of Fire', film uit 2005 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































