Roos Van Acker stapt over van Studio Brussel naar Willy

maandag 13 mei 2024

Radiozender Willy klinkt vanaf dit najaar een beetje anders. En dat heeft alles te maken met de komst van creatieve duizendpoot Roos Van Acker. Vanaf eind augustus vervoegt zij de Willy-bende als nieuwe dj achter de microfoon. Ze stapt over van Studio Brussel en De Tijdloze radio, waar ze de voorbije jaren aan verschillende programma's heeft meegewerkt.

Meer nieuws over wat Roos precies allemaal zal gaan doen bij Willy en welk radioblok ze zal vullen met haar warme stem, volgt later. 


Roos Van Acker: “Ik wil als eerste Studio Brussel en De Tijdloze radio enorm bedanken voor al die mooie kansen en boeiende en fijne jaren. Maar het is voor mij tijd geworden voor een nieuw avontuur en om uit de comfortzone te stappen. Dat is pas echt Rock ‘n roll! Het lijkt me heerlijk om te mogen meebouwen aan dat stoere station en voortaan ook deel te mogen uitmaken van de Willy-bende. Ik kijk met weemoed terug maar vol goesting vooruit.”

Charlotte Ghekiere, channel manager Willy: “We zijn heel verheugd om Roos te mogen verwelkomen in onze Willy-familie. Roos is met haar ervaring, passie voor muziek, energie en persoonlijkheid een perfecte aanvulling in ons team.”

Roos Van Acker is geen onbekende in de Belgische media. Ze begon als zangeres bij de groep Eden, maar werd al snel opgemerkt door TMF, waar ze als veejay aan de slag ging. Niet veel later startte ze bij Studio Brussel om daar meer dan 25 jaar te blijven. Daarnaast was Roos op het scherm te zien als host in programma’s als Expeditie Robinson en Peking Express op het toenmalige VT4, en in Uit de Kast op VTM. Van Acker toonde haar veelzijdigheid door haar werk in televisie, radio en zelfs in het onderwijs. Sinds 2016 geeft ze les aan de hogeschool Thomas More Mechelen. De laatste jaren nam ze ook het ochtendblok voor haar rekening op de digitale zender De Tijdloze radio van Studio Brussel. En binnenkort voegt Roos dus ook radiozender Willy toe aan haar uitgebreide palmares. 


Persbericht Willy
Meer artikels over Willy
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:30
    VRT NWS Pano
    17:10
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    16:50
    VRT NWS Pano
  • 16:35
    De Chimera Wachters
    16:45
    Shaun het schaap
  • 15:25
    Gooische Vrouwen
    16:40
    Lisa
  • 16:00
    Blind Getrouwd UK
    17:25
    B&B zoekt Lief NL: Winter
  • 16:20
    Chicago P.D.
    18:10
    How I Met Your Mother
  • 15:55
    Xena: Warrior Princess
    16:45
    MacGyver
  • 16:05
    Never Been Chris'd
  • 16:30
    Binnenstebuiten
    17:05
    SOS Piet
  • 15:30
    De Tafel van Ruben
    16:40
    Huizenjagers
  • 16:05
    Castle
    17:50
    Elsbeth
  • 16:30
    That '70s Show
  • 16:20
    Property Brothers
    17:15
    Masterchef USA
  • 16:10
    My Name Is Reeva
    18:50
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:30
    Mijn tuin
    16:55
    Mannenverzorging
  • 16:10
    Becoming Meewis
    16:50
    A la carte
  • 16:00
    New Tricks
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:00
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:30
    Per Seconde Wijzer
    16:57
    Politieke Partijen
  • 16:35
    Prinses Spiegelbelle
    16:55
    Dino Daan & Lucy