Dit zijn de negen finalisten van De Nieuwe Lichting 2019

vrijdag 11 januari 2019

De kogel is door de kerk! Dit zijn de negen finalisten van De Nieuwe Lichting 2019 op Studio Brussel: Billie Louise, Camille Camille, David Ngyah, ICTO, Melting Mallows, Mooneye, MVNSI, Rafael en Tessa Dixson.

Bijna duizend jonge, Belgische muzikanten en bands schreven zich in voor De Nieuwe Lichting. Na een lange zoektocht selecteerde een professionele jury de negen finalisten. De vakjury bestond onder meer uit Flip Kowlier (’t Hof van Commerce), Jan Paternoster (Black Box Revelation), Jeroen De Pessemier (The Subs) en juryvoorzitster Kirsten Lemaire.


Vanaf donderdag 24 januari kan iedereen via stubru.be stemmen op zijn of haar drie favoriete bands. Op donderdag 31 januari worden de drie winnaars bekendgemaakt tijdens een Facebook live-slotshow. Zij vormen samen De Nieuwe Lichting van 2019 en treden in de voetsporen van Sons, Tamino, Portland en vele anderen. De drie winnaars winnen airplay op Studio Brussel, studiotijd in DAFT Studios in Malmedy - een van de mooiste en modernste studio's van het land - en een cheque voor muziekmateriaal bij Keymusic.

Dit zijn de negen finalisten (in alfabetische volgorde):

Billie Louise - 'Like Machines'
Camille Camille - 'Strawberry Moon'
David Ngyah -  'Stages'
ICTO - 'Icy Lady'
Melting Mellows - 'Nowhere'
Mooneye - 'Thinking About Leaving'
MVNSI - 'Pas Question'
RAFAEL - 'More Than A Fantasy'
Tessa Dixson - 'Beautiful Pain'

Sinds 2013 stelt Studio Brussel elk jaar een nieuwe lichting voor aan het brede publiek, drie jonge beloftevolle bands of muzikanten die alles in huis hebben om de toekomst van de Belgische muziek mee te bepalen. Vorig jaar nog waren Portland, Chackie Jam en SONS De Nieuwe Lichting 2018.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:40
    De Raad van Soekie
    01:55
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:30
    De Marsupilami's
  • 07:25
    Heidi
    01:15
    Gooische Vrouwen
  • 07:15
    Ik Vertrek
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:55
    U.S. Marshals
  • 07:00
    Willy
    00:55
    Xena: Warrior Princess
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:50
    Geen uitzending
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 07:20
    SkyMed
    01:25
    FBI
  • 07:35
    Seal Team
    01:25
    MIDMID
  • 07:05
    Botched
    02:35
    Geen uitzending
  • 07:25
    Cold Case
    01:15
    Murder suspect
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:38
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:40
    Sarah's Sweet Table
  • 06:55
    Rosemary and Thyme
    01:20
    Marie Antoinette
  • 07:15
    Cougar Town
    01:05
    First Dates Australia
  • 07:40
    De Arbeidsvitaminen Quiz
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 02:50
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 07:30
    Pieter Konijn
    01:30
    Taboes