Willy-dj Cedric Maes krijgt gitaar van Jimi Hendrix in handen in aanloop naar 'Riff Top 100'

donderdag 10 juni 2021

Radiozender Willy gaat voor het tweede jaar op rij op zoek naar dé beste gitaarrif aller tijden. Welke riff volgt het gitaarwerk uit 'Whole Lotta Rosie' van AC/DC op? Dat ontdekken de luisteraars morgen, vrijdag 11 juni tussen 10.00 en 18.00 uur, samen met Willy-dj's Cedric Maes en Annelies Orye tijdens de 'Riff Top 100'.

Die dag maakt ook één gelukkige luisteraar kans op een Gibson Les Paul gitaar.


In de aanloop naar de 'Riff Top 100' ging Cedric Maes - die ook gitarist van The Sore Losers én verkoper bij muziekwinkel Jacky Claes in Genk - op zoek naar de 'The Holy Grail' onder de gitaren. En die zoektocht leidde hem zelfs tot in Parijs om te spelen op één van dé gitaren waarop zijn grote gitaarheld Jimi Hendrix ooit speelde, een Fender Stratocaster.


Toch was er één gitaar die nog meer tot de verbeelding sprak: een originele Gibson Les Paul. 'Wat een Stradivarius is voor violisten, dat is de Gibson Les Paul Standard uit het jaar 1959. In dat jaar werden er iets meer dan zeshonderd stuks van gemaakt in Amerika, en het was een flop. Pas nadat legendarische gitaristen zoals Jimmy Page van Led Zeppelin en Keith Richards van The Rolling Stones erop gingen spelen, werd deze gitaar een legende', vertelt Cedric. Deze gitaar is dus alleen in het bezit van rocksterren of mensen met diepe zakken. Toch mocht hij, als enthousiaste gitarist uit Maasmechelen, hem uitproberen.

Luisteren naar Willy? Dat kan via willy.radio, DAB+, via de Willy-app en op Telenet kanaal 931.

'Riff Top 100', vrijdag 11 juni tussen 10.00 en 18.00 uur op Willy.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Anne de Baetzelier, Willy Sommers, Aaron Blommaert, Laura Tesoro 'Tien Om Te Zien' VTM 2025

Presentatoren Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert strijken dit jaar neer aan het indrukwekkende Silt in Middelkerke. Vanavond komen o.a. Aaron Blommaert & Zoë Livay, Stan Van Samang, MAKSIM & Babet, K3, Metejoor, Sam Gooris, Bas Serra, Berre, De Romeo's en Niels Destadsbader langs. Belle Perez sluit de avond af met een sprankelend miniconcert.

'Tien om te Zien', om 20.35 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Vive le vélo
    21:55
    Eviva Espańa
  • 20:35
    Monsieur Spade
    22:30
    Trois couleurs : rouge
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Tien Om Te Zien
    22:00
    Congé Payé
  • 20:50
    Darts
    00:00
    Nobody
  • 20:30
    The Mummy
    22:50
    The Glass House
  • 20:35
    Lock Up
    22:30
    Hot Shots!
  • 21:05
    Based On A True Story
    22:30
    ER
  • 21:00
    Benidorm
    22:00
    Cheers
  • 20:35
    Legally Blonde
    22:35
    De douane in actie
  • 20:35
    Elsbeth
    22:25
    NCIS: Origins
  • 20:35
    Lethal Weapon 4
    22:55
    Man of Steel
  • 20:35
    Kopen Of Slopen?
    21:50
    Luxe Listings Sydney
  • 20:30
    Dirty John: The Dirty Truth
    22:10
    Without a Trace
  • 21:09
    Z-Beurs
    21:22
    Trends Talk
  • 21:15
    Zo doe je het!
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:40
    Lekker Messy - Weekmenu
    22:25
    Meat Timon
  • 21:00
    Harry Wild
    22:00
    McDonald and Dodds
  • 20:35
    Scandal
    22:25
    Underwater
  • 21:05
    Muziekfeest op het plein
    21:40
    NOS De Avondetappe
  • 21:05
    Patience
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:25
    De slimste mens België
    21:35
    Sluipschutters