Dankzij discovery+ en Eurosport mis je niets van de slotdag op de Olympische Spelen!

zaterdag 7 augustus 2021

Je mist letterlijk niéts van de Olympische Spelen door af te stemmen op Eurosport of te streamen via discovery+. Wat doen de Nederlandse atleten in Tokio? Je kan het beleven alsof je er zelf bij was. Wij geven je graag een overzicht van wanneer je best je wekker zet!

Alle wedstrijden bekijken? Hieronder een overzicht van de Nederlandse hoogtepunten van zaterdag 7 augustus op zondag 8 augustus, die live te streamen zijn via discovery+.


16.00 - 18.00 uur
'Tokyo Today' met te gast Francisco Elson (programma op Eurosport)

00.00 uur
Atletiek Marathon heren (Khalid Choukoud,Abdi Nageeye, Bart van Nunen)

03.00 uur
Baanwielrennen Omnium dames - scratchrace 1/4 (Kirsten Wild)

03.45 uur
Baanwielrennen Omnium dames - temporace 2/4 (Kirsten Wild)

04.26 uur
Baanwielrennen Omnium dames - eliminatierace 3/4 (Kirsten Wild)

04.30 uur
EXCLUSIEF: Basketbal dames - gouden medaillewedstrijd (USA vs. Japan)

05.00 - 11.00 uur
Medal Zone (schakelprogramma op Eurosport)

05.25 uur
Baanwielrennen Omnium dames - puntenkoers 4/4 (Kirsten Wild)

11.00 - 13.00 uur
'Tokyo Today' (programma op Eurosport)


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op één
    12:00
    Lentebeelden
  • 10:00
    Ketnet Junior
    18:30
    Sporza: Europees previewmagazine
  • 10:00
    De Smurfen
    10:10
    Tok Tok
  • 09:55
    Geen Uitzending
    12:00
    Echte verhalen: De buurtpolitie
  • 10:00
    Hell's Kitchen
  • 01:00
    Zenderonderbreking
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:25
    Geen Uitzending
    13:00
    Manchester by the Sea
  • 10:00
    Team Dronix
    10:20
    Brainiacs
  • 06:00
    Joe
    10:30
    Zenderonderbreking
  • 09:05
    Geen uitzending
    11:05
    Komen eten
  • 09:15
    Geen uitzending
    10:15
    Million Dollar Listing: Los Angeles
  • 06:00
    NRJ Get Up
    11:40
    Bull
  • 09:40
    Extreme Makeover: The Home Edition
    10:30
    New Amsterdam (2018)
  • 10:00
    Bal National
    10:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 08:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:00
    Léééf !
    13:00
    al-1-maar-hits
  • 09:57
    Omheiningen met roger 1
    10:09
    Omheiningen met roger 2
  • 10:00
    De Koepelzaal
    18:00
    Onderzoekscommissie Kinderopvang - Studio Commissie
  • 09:50
    Café Eersteklas
    10:50
    Stamnummer 1
  • 09:30
    Midsomer murders
    10:20
    Sister Boniface Mysteries
  • 09:50
    Zombie House Flipping
    10:45
    Below Deck
  • 10:00
    NOS Journaal (ochtend)
    10:16
    Nederland in Beweging
  • 09:36
    Meldpunt
    10:07
    Nieuwsuur
  • 10:01
    Noddy, Toyland Detective
    10:13
    Liselotte