Eerste beelden Michiel Huisman in nieuwe Netflix-film Zack Snyder

woensdag 7 juni 2023
Foto: © Netflix 2023

Wanneer een vreedzame kolonie aan de rand van een sterrenstelsel bedreigd wordt door een machtig en gewelddadig leger, wordt Kora (Sofia Boutella), een mysterieuze vreemdeling die onder de dorpsbewoners leeft, hun laatste hoop op overleving.

Haar missie is om getrainde strijders te vinden die met haar meevechten tegen de Mother World. Kora verzamelt een kleine groep strijders - bestaande uit buitenstaanders, opstandelingen, boeren en oorlogsslachtoffers - die één gemeenschappelijk doel hebben: bevrijding en wraak. Terwijl een dreigende schaduw neerdaalt op een ogenschijnlijk onbeduidende maan, wordt er een strijd gevoerd over het lot van een sterrenstelsel. Ondertussen vormt er langzaam een nieuwe groep helden.


Cast: Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Doona Bae, Ray Fisher, with Charlie Hunnam and Anthony Hopkins as the voice of 'Jimmy'.  Also starring Staz Nair, Fra Fee, Cleopatra Coleman, Stuart Martin, Ingvar Eggert Sigurðsson, Alfonso Herrera, Cary Elwes, Rhian Rees, E. Duffy, Jena Malone, Sky Yang, Charlotte Maggi, Corey Stoll
Regisseur: Zack Snyder
Schrijvers: Zack Snyder, Kurt Johnstad, Shay Hatten
Producers: Deborah Snyder, Eric Newman, Zack Snyder, Wesley Coller

'Rebel Moon' is vanaf 22 december 2023 wereldwijd te zien op Netflix.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:34
    De Hoppers
    07:30
    Stresskippen
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    00:40
    Nachtlus
  • 08:36
    Mega Maffe Monsterfreaks
    07:00
    Kaatje zingt
  • 08:30
    VLOGLAB Secrets #Stories
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 06:00
    Qmusic
    12:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 07:40
    Christmas in Notting Hill
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 08:35
    New Girl
    06:35
    Coroner
  • 07:55
    Blue Bloods
    12:30
    Cobra Kai
  • 07:45
    The Block Australia
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 08:40
    Cold Justice
    12:55
    Snapped
  • 06:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:42
    Hobbyklus
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 08:00
    Winterse Kost
    12:30
    Het Weekmenu
  • 08:00
    Midsomer Murders
    06:35
    Death in Paradise
  • 08:20
    Below Deck Sailing Yacht
    12:55
    Storage Wars
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    13:00
    NOS Journaal
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    13:00
    NOS Journaal
  • 08:35
    Maya de Bij
    12:35
    Peperbollen