WarnerMedia wordt Hanna-Barbera Studios

woensdag 7 april 2021

WarnerMedia kondigt aan dat het een van de meest welluidende namen uit de animatiegeschiedenis in ere zal herstellen. Hanna-Barbera Studios Europe wordt de naam van de animatiestudio in Europa, voorheen bekend als Cartoon Network Studios Europe.

De nieuwe naam werd aangekondigd door Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults & Classics (GKYAC). Sam Register, President Warner Bros. Animation (WBA) & Cartoon Network Studios (CNS) en Vanessa Brookman, Head of Kids EMEA, staan samen aan het hoofd van de studio die in Londen zal huizen.


De originele studio, Hanna-Barbera Productions, werd in 1957 opgericht door William Hanna en Joseph Barbera en werd de eerste studio ooit met significant succes in animatiereeksen voor televisie. Veel van de artistieke stijlen, productietechnieken en geluidseffecten die toen gebruikt werden, zijn vandaag de dag nog steeds de norm. De studio creëerde honderden wereldberoemde personages, zoals 'Scooby-Doo', 'The Flintstones', 'The Jetsons', 'Yogi Bear' en vele anderen.

Hanna-Barbera Studios Europe zal de wereldwijde kids content strategie voor WarnerMedia verder ontwikkelen. Doel is om, dankzij een combinatie van de creatieve talenten in Europa en de UK met de expertise van de groep wereldwijd, een unieke entiteit te worden binnen de animatiewereld. De studio bouwt verder op bekroonde producties zoals 'The Amazing World of Gumball', 'The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe' en 'Elliott from Earth' terwijl ze ook op zoek gaat naar nieuwe mogelijkheden voor nieuwe originele reeksen. Bij het ontwikkelen van deze nieuwe reeksen houdt men dezelfde hoge kwaliteit, geest van personages en grappige en klassieke look voor ogen waarmee Hanna-Barbera generaties entertainde.

Momenteel werkt de studio aan 'The Amazing World of Gumball Movie' (wt) - de komende film gebaseerd op de populaire Cartoon Network hitreeks 'The Amazing World of Gumball', waarin we de hilarische avonturen volgen van Gumball Watterson en zijn beste vriend, de goudvis Darwin.


Persbericht Warner Bros.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.

'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    40 jaar reilen en Heylen
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Murder in the Skies: Who Downed MH17?
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:40
    Máxima
    22:45
    The Voice van Vlaanderen
  • 21:40
    De Harde Kern
    22:40
    Ik Vertrek
  • 20:30
    Now You See Me 2
    22:40
    Vertical Limit
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 21:40
    Accused
    22:30
    ER
  • 21:35
    Zuidflank
    22:30
    Baywatch
  • 21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:20
    De Container Cup
  • 21:25
    Watson
    23:10
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 22:10
    Huizenjagers
    23:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 22:10
    Without a Trace
    22:55
    The Spencer Sisters
  • 22:11
    20 jaar POM
    22:16
    Z-Healthcare
  • 22:10
    Red de meubelen
    22:27
    Het zelfbouwhuis
  • 22:00
    BBQ Vanavond?!
    22:20
    Beach Barbecue
  • 22:05
    The Hardacres
    23:00
    Beyond Paradise
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    22:35
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    Hunted VIPS
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Wereld
  • 22:00
    3 op Reis: De reis van je leven
    22:45
    Tina in Sexbierum