WarnerMedia wordt Hanna-Barbera Studios

woensdag 7 april 2021

WarnerMedia kondigt aan dat het een van de meest welluidende namen uit de animatiegeschiedenis in ere zal herstellen. Hanna-Barbera Studios Europe wordt de naam van de animatiestudio in Europa, voorheen bekend als Cartoon Network Studios Europe.

De nieuwe naam werd aangekondigd door Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults & Classics (GKYAC). Sam Register, President Warner Bros. Animation (WBA) & Cartoon Network Studios (CNS) en Vanessa Brookman, Head of Kids EMEA, staan samen aan het hoofd van de studio die in Londen zal huizen.


De originele studio, Hanna-Barbera Productions, werd in 1957 opgericht door William Hanna en Joseph Barbera en werd de eerste studio ooit met significant succes in animatiereeksen voor televisie. Veel van de artistieke stijlen, productietechnieken en geluidseffecten die toen gebruikt werden, zijn vandaag de dag nog steeds de norm. De studio creëerde honderden wereldberoemde personages, zoals 'Scooby-Doo', 'The Flintstones', 'The Jetsons', 'Yogi Bear' en vele anderen.

Hanna-Barbera Studios Europe zal de wereldwijde kids content strategie voor WarnerMedia verder ontwikkelen. Doel is om, dankzij een combinatie van de creatieve talenten in Europa en de UK met de expertise van de groep wereldwijd, een unieke entiteit te worden binnen de animatiewereld. De studio bouwt verder op bekroonde producties zoals 'The Amazing World of Gumball', 'The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe' en 'Elliott from Earth' terwijl ze ook op zoek gaat naar nieuwe mogelijkheden voor nieuwe originele reeksen. Bij het ontwikkelen van deze nieuwe reeksen houdt men dezelfde hoge kwaliteit, geest van personages en grappige en klassieke look voor ogen waarmee Hanna-Barbera generaties entertainde.

Momenteel werkt de studio aan 'The Amazing World of Gumball Movie' (wt) - de komende film gebaseerd op de populaire Cartoon Network hitreeks 'The Amazing World of Gumball', waarin we de hilarische avonturen volgen van Gumball Watterson en zijn beste vriend, de goudvis Darwin.


Persbericht Warner Bros.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 04:55
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 02:30
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:05
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 00:10
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:35
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Brooklyn Nine-Nine
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:35
    Op Een Ander
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Shades of Blue
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:59
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:35
    Becoming Meewis
    02:00
    Chris Cooks Cymru
  • 04:25
    The Suspicions of Mr Whicher
    02:05
    Death Valley
  • 04:30
    Hot Yachts
    02:25
    Blowing LA
  • 03:10
    NOS Journaal Laat
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 03:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:00
    NOS Studio Sport