WarnerMedia wordt Hanna-Barbera Studios

woensdag 7 april 2021

WarnerMedia kondigt aan dat het een van de meest welluidende namen uit de animatiegeschiedenis in ere zal herstellen. Hanna-Barbera Studios Europe wordt de naam van de animatiestudio in Europa, voorheen bekend als Cartoon Network Studios Europe.

De nieuwe naam werd aangekondigd door Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults & Classics (GKYAC). Sam Register, President Warner Bros. Animation (WBA) & Cartoon Network Studios (CNS) en Vanessa Brookman, Head of Kids EMEA, staan samen aan het hoofd van de studio die in Londen zal huizen.


De originele studio, Hanna-Barbera Productions, werd in 1957 opgericht door William Hanna en Joseph Barbera en werd de eerste studio ooit met significant succes in animatiereeksen voor televisie. Veel van de artistieke stijlen, productietechnieken en geluidseffecten die toen gebruikt werden, zijn vandaag de dag nog steeds de norm. De studio creëerde honderden wereldberoemde personages, zoals 'Scooby-Doo', 'The Flintstones', 'The Jetsons', 'Yogi Bear' en vele anderen.

Hanna-Barbera Studios Europe zal de wereldwijde kids content strategie voor WarnerMedia verder ontwikkelen. Doel is om, dankzij een combinatie van de creatieve talenten in Europa en de UK met de expertise van de groep wereldwijd, een unieke entiteit te worden binnen de animatiewereld. De studio bouwt verder op bekroonde producties zoals 'The Amazing World of Gumball', 'The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe' en 'Elliott from Earth' terwijl ze ook op zoek gaat naar nieuwe mogelijkheden voor nieuwe originele reeksen. Bij het ontwikkelen van deze nieuwe reeksen houdt men dezelfde hoge kwaliteit, geest van personages en grappige en klassieke look voor ogen waarmee Hanna-Barbera generaties entertainde.

Momenteel werkt de studio aan 'The Amazing World of Gumball Movie' (wt) - de komende film gebaseerd op de populaire Cartoon Network hitreeks 'The Amazing World of Gumball', waarin we de hilarische avonturen volgen van Gumball Watterson en zijn beste vriend, de goudvis Darwin.


Persbericht Warner Bros.
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.

'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    De repair shop
    22:25
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Wakker in Paraguay
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Telefacts Zomer
    22:50
    Wetsdokters
  • 21:25
    All Her Fault
    23:25
    9-1-1: Lone Star
  • 20:35
    Mission: Impossible
    22:35
    The Firm
  • 20:35
    Bulletproof Gangster
    22:25
    Ozark Law
  • 21:35
    La Brea
    22:20
    ER
  • 21:40
    De Planckaerts
    22:55
    Airwolf
  • 21:15
    Blind Gekocht
    22:40
    RAUW: Nick Bril
  • 20:35
    Aloha
    22:40
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:20
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:20
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:59
    Z-Beurs
    22:15
    Z-Nieuws
  • 21:57
    Roger
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:55
    Beach Barbecue
    22:15
    Foodies & The City
  • 21:55
    Grantchester
    23:50
    Scott & Bailey
  • 21:35
    Prison Break
    22:30
    NCIS
  • 21:30
    Ons Droomproject in Wales
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    Het Uur van de Wolf: Tot de laatste noot
  • 22:05
    Hotline Hongarije: Nicolaas in contact met een verscheurd land
    23:10
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog