WarnerMedia wordt Hanna-Barbera Studios

woensdag 7 april 2021

WarnerMedia kondigt aan dat het een van de meest welluidende namen uit de animatiegeschiedenis in ere zal herstellen. Hanna-Barbera Studios Europe wordt de naam van de animatiestudio in Europa, voorheen bekend als Cartoon Network Studios Europe.

De nieuwe naam werd aangekondigd door Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults & Classics (GKYAC). Sam Register, President Warner Bros. Animation (WBA) & Cartoon Network Studios (CNS) en Vanessa Brookman, Head of Kids EMEA, staan samen aan het hoofd van de studio die in Londen zal huizen.


De originele studio, Hanna-Barbera Productions, werd in 1957 opgericht door William Hanna en Joseph Barbera en werd de eerste studio ooit met significant succes in animatiereeksen voor televisie. Veel van de artistieke stijlen, productietechnieken en geluidseffecten die toen gebruikt werden, zijn vandaag de dag nog steeds de norm. De studio creëerde honderden wereldberoemde personages, zoals 'Scooby-Doo', 'The Flintstones', 'The Jetsons', 'Yogi Bear' en vele anderen.

Hanna-Barbera Studios Europe zal de wereldwijde kids content strategie voor WarnerMedia verder ontwikkelen. Doel is om, dankzij een combinatie van de creatieve talenten in Europa en de UK met de expertise van de groep wereldwijd, een unieke entiteit te worden binnen de animatiewereld. De studio bouwt verder op bekroonde producties zoals 'The Amazing World of Gumball', 'The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe' en 'Elliott from Earth' terwijl ze ook op zoek gaat naar nieuwe mogelijkheden voor nieuwe originele reeksen. Bij het ontwikkelen van deze nieuwe reeksen houdt men dezelfde hoge kwaliteit, geest van personages en grappige en klassieke look voor ogen waarmee Hanna-Barbera generaties entertainde.

Momenteel werkt de studio aan 'The Amazing World of Gumball Movie' (wt) - de komende film gebaseerd op de populaire Cartoon Network hitreeks 'The Amazing World of Gumball', waarin we de hilarische avonturen volgen van Gumball Watterson en zijn beste vriend, de goudvis Darwin.


Persbericht Warner Bros.
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:25
    Sportweekend
  • 18:25
    Vera
    19:54
    Het weer
  • 18:45
    De Hoppers
    19:05
    De Raad van Soekie
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:45
    Axel Gaat Binnen
    19:55
    Meet the Parents
  • 18:50
    How I Met Your Mother
    20:35
    H4Z4RD
  • 18:40
    Caught on Dashcam
    22:30
    A Few Good Men
  • 18:55
    ER
    00:30
    Suits
  • 19:00
    SOS Piet
    19:30
    Drie mannen onder een dak
  • 19:00
    Stukken van mensen
    20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
  • 18:40
    Criminal Minds
    20:25
    CIA
  • 19:00
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Superman
  • 18:55
    Komen Eten
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 18:45
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    Soham: Catching a Killer
  • 18:55
    Business Branding Infini Nieuwpoort
    19:02
    Z-Weekoverzicht
  • 18:59
    Zelf gedaan, goed gedaan
    19:03
    Publireportage
  • 18:35
    Over (h)eerlijke groenten
    19:30
    De Zomertafel
  • 18:55
    Return to Paradise
    20:00
    Wild Cherry
  • 19:00
    The Resident
    20:00
    Family Guy
  • 19:00
    Beste Zangers
    20:05
    NOS WK Avond
  • 18:55
    18 miljoen mensen
    19:15
    De Kunstdetective
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    Meneer Johannes