WarnerMedia wordt Hanna-Barbera Studios

woensdag 7 april 2021

WarnerMedia kondigt aan dat het een van de meest welluidende namen uit de animatiegeschiedenis in ere zal herstellen. Hanna-Barbera Studios Europe wordt de naam van de animatiestudio in Europa, voorheen bekend als Cartoon Network Studios Europe.

De nieuwe naam werd aangekondigd door Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults & Classics (GKYAC). Sam Register, President Warner Bros. Animation (WBA) & Cartoon Network Studios (CNS) en Vanessa Brookman, Head of Kids EMEA, staan samen aan het hoofd van de studio die in Londen zal huizen.


De originele studio, Hanna-Barbera Productions, werd in 1957 opgericht door William Hanna en Joseph Barbera en werd de eerste studio ooit met significant succes in animatiereeksen voor televisie. Veel van de artistieke stijlen, productietechnieken en geluidseffecten die toen gebruikt werden, zijn vandaag de dag nog steeds de norm. De studio creëerde honderden wereldberoemde personages, zoals 'Scooby-Doo', 'The Flintstones', 'The Jetsons', 'Yogi Bear' en vele anderen.

Hanna-Barbera Studios Europe zal de wereldwijde kids content strategie voor WarnerMedia verder ontwikkelen. Doel is om, dankzij een combinatie van de creatieve talenten in Europa en de UK met de expertise van de groep wereldwijd, een unieke entiteit te worden binnen de animatiewereld. De studio bouwt verder op bekroonde producties zoals 'The Amazing World of Gumball', 'The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe' en 'Elliott from Earth' terwijl ze ook op zoek gaat naar nieuwe mogelijkheden voor nieuwe originele reeksen. Bij het ontwikkelen van deze nieuwe reeksen houdt men dezelfde hoge kwaliteit, geest van personages en grappige en klassieke look voor ogen waarmee Hanna-Barbera generaties entertainde.

Momenteel werkt de studio aan 'The Amazing World of Gumball Movie' (wt) - de komende film gebaseerd op de populaire Cartoon Network hitreeks 'The Amazing World of Gumball', waarin we de hilarische avonturen volgen van Gumball Watterson en zijn beste vriend, de goudvis Darwin.


Persbericht Warner Bros.
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De woning van Joost en Cleo uit Landsmeer is door veroudering flink in verval geraakt, waardoor zij er niet meer prettig wonen met hun twee kindjes. Veel zaken zijn kapot en er zijn te weinig geschikte slaapkamers, waardoor het hele gezin gedwongen is samen op één slaapkamer te slapen. Joost wil graag verhuizen, terwijl Cleo liever de woning sloopt en heropbouwt.

'Kopen of Slopen?', om 21.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Dublin zoo
    18:53
    Kijk uit
  • 18:30
    Sporza: EK Zwemmen 2026
    20:25
    Sporza: WK Hockey Mannen 2026
  • 18:25
    Hoe moeilijk kan het zijn?
    18:40
    De Hoppers
  • 18:20
    VTMies
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:15
    Het leukste van 45 Jaar Bananasplit
    19:15
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 18:00
    The Good Doctor
    18:55
    Endless
  • 18:00
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:05
    24
    00:35
    Departure
  • 18:05
    Keeping Up Appearances
    19:45
    'Allo 'Allo!
  • 17:45
    Komen Eten bij De Verhulstjes
    20:00
    Blind Gekocht NL
  • 17:45
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 18:15
    Two and a Half Men
    20:35
    Tenet
  • 17:50
    The Block Australia
    20:35
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
  • 17:50
    World's Most Evil Killers
  • 18:18
    Z-Weekoverzicht
    18:52
    Trends Talk
  • 18:22
    Aan de wand
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:20
    Lekker Messy
    19:10
    De Garde van Gert
  • 18:05
    Miss Scarlet
    20:00
    Silent Witness
  • 18:15
    White Collar
    19:10
    Nine Perfect Strangers
  • 18:20
    EenVandaag
    18:45
    NOS Nationale Herdenking 15 augustus 1945
  • 18:10
    Nederland Zingt
    18:35
    Ik mis je
  • 18:25
    Het Klokhuis
    18:45
    Steken en Prikken: Op Vakantie