YouTubers Mark Hoekx en Royalistiq coachen Jong YouTube talent in 'De Viral Fabriek'

zaterdag 6 oktober 2018

Dit najaar krijgt nieuw, jong Youtube-talent weer de kans om gecoacht te worden door de populairste YouTubers van dit moment in het Viacom/Nickelodeon programma 'De Viral Fabriek'.

Tijdens de afleveringen volgen we de deelnemers die, onder leiding van hun coach, een video maken met maar één doel: viral gaan! Onder leiding van 8 van de grootste YouTubers van Nederland en België gaan kids de strijd met elkaar aan.


'De Viral Fabriek' wordt gepresenteerd door Nienke van Dijk en Vlaamse co-host Jasper Publie. De Vlaamse YouTube sterren Morgane Eyletten en Just Jade coachen de deelnemende kids, samen met hun Nederlandse collega's: Mark Hoekx, Royalistiq, Cromotag, Femke Meines, Jill en Bokado. Just Jade komt zelfs weer terug voor het tweede seizoen!

De strijd gaat online verder
Na de TV-uitzending gaat de strijd online verder wanneer de deelnemers hun vlog op het Nickelodeon YouTube-kanaal plaatsen, waar de winnaar van de week bepaald wordt door het aantal likes op de video door de kijkers. Hierna strijden de winnende kids per aflevering tegen elkaar tot de grote live finale. De prijs? Een professioneel camerapakket en een professionele YouTube-training om zo hun eigen kanaal op te bouwen.

Vorig seizoen haalde 'De Viral Fabriek' meer dan 2 miljoen views op YouTube. Dit aankomende seizoen start weer met een aantal veelbelovende duels tussen de YouTube sterren, met de allereerste aflevering op 7 oktober waarin de coaches en kids leren elkaar kennen! Vervolgens gaan de battles van start:

Aflevering 2 (zondag 14 oktober): Jill tegen Mark Hoekx
Aflevering 3 (zondag 21 oktober): Royalistiq tegen Femke Meines
Aflevering 4 (zondag 28 oktober):  Cromotag tegen Morgane Eyletten
Aflevering 5 (zondag 4 november): Bokado tegen Just Jade

Daarna vinden de halve finales plaats en op zondag 2 december vindt de spannende live finale plaats om 18.00 uur.

TikTok!
Nieuw dit seizoen is het TikTok-duo Sara Dol (1,4 miljoen TikTokfans) en Casper Feddema (240.000 TikTokfans). Zij dagen ons presentatie duo Nienke en Jasper uit voor een echte TikTok-challenge: meer dan 40.000 likes halen met 7 video’s. Het verliezende duo moet in de finale op 2 december een vieze opdracht doen. Wie redt die +40.000 likes?

'De Viral Fabriek', vanaf zondag 7 oktober iedere zondag om 18.00 uur op Nickelodeon. Meteen na de uitzending kun je de viral video’s van de deelnemers bekijken op het YouTube kanaal van Nickelodeon.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - finalisten (VTM)

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.

'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:35
    Journaallus
    02:10
    VRT NWS laat
  • 23:55
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:30
    Plop & de Peppers
  • 00:40
    Geen uitzending
    11:05
    GPs: Behind Closed Doors
  • 02:05
    Geen uitzending
    13:55
    Departure
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:55
    Geen uitzending
    09:35
    Zo doe je het!
  • 02:10
    Geen uitzending
    05:45
    Manifest
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:20
    Blue Bloods
  • 02:45
    Geen uitzending
    02:10
    48 Hours to Buy
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 02:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:48
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:30
    Meat Timon
    02:25
    Vanavond bij ons
  • 03:35
    Scott & Bailey
    02:30
    Midsomer Murders
  • 03:35
    First Dates Australia
    02:30
    Grey's Anatomy
  • 01:50
    NOS Journaal
    02:05
    NOS WK Avond
  • 02:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 03:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:20
    Parels voor de zwijnen