Bekijk de eerste beelden van de Indiase spionageserie 'Citadel: Honey Bunny'

Prime Video lanceerde de spectaculaire teaser van de langverwachte Prime Video Original serie 'Citadel: Honey Bunny' tijdens een fan evenement in Mumbai, waarbij de cast en regisseurs aanwezig waren.
'Citadel: Honey Bunny' is een Indiase spionageserie in de bekende wereld van Citadel. De serie combineert de elementen van een spionagethriller met de allure van een liefdesverhaal en speelt zich af in de levendige jaren '90.
De gerenommeerde filmmakers Raj & DK (Raj Nidimoru en Krishna DK) breiden met 'Citadel: Honey Bunny' het Citadel-universum uit met een prequel dat zich afspeelt in India. De actievolle serie duikt diep in de oorsprong van het Citadel spionageagentschap. Het verhaal neemt de kijker mee terug naar de ontstaansgeschiedenis van het spionage agentschap en gaat in op de oprichting, activiteiten en invloed van de geheime dienst - allemaal in de kenmerkende en sensationele stijl van Raj & DK.
Het eerste seizoen van 'Citadel', met Richard Madden en Priyanka Chopra Jonas in de hoofdrollen, kwam uit in 2023 en werd een wereldwijd succes. De serie werd al na 24 dagen de op één na best bekeken nieuwe serie op Prime Video buiten de Verenigde Staten en de op drie na best bekeken serie wereldwijd. De daaropvolgende 'Citadel'-series reizen de hele wereld over en vertellen het verhaal van spionage-instituut Citadel en het machtige vijandelijke syndicaat Manticore. Elke serie in de 'Citadel'-reeks heeft lokaal toptalent in de hoofdrol en wordt gemaakt, geproduceerd en gefilmd in de regio. Dit zorgt voor stilistisch unieke shows met een sterke culturele identiteit die geworteld is in het land van herkomst.
Naast de Indiase Varun Dhawan (Bunny) en Samantha Ruth Prabhu (Honey) in de hoofdrollen speelt in 'Citadel: Honey Bunny' Kay Kay Menon, met een ensemblecast bestaande uit Simran, Saqib Saleem, Sikandar Kher, Soham Majumdar, Shivankit Parihar en Kashvi Majmundar. De serie is geregisseerd door Raj & DK en geschreven door Sita R. Menon, samen met Raj & DK.
''Citadel: Honey Bunny' is een spannende mix van snelle actie en meeslepende drama met uitzonderlijk acteerwerk. We zijn verheugd om Varun te introduceren als een sterke actieheld, waarbij Samantha Ruth Prabhu haar actiespel naar een hoger niveau tilt. We zijn dankbaar dat we weer kunnen samenwerken met Kay Kay Menon en hebben het geluk dat we zo’n fantastische cast hebben. Sinds de aankondiging van de serie zijn we overspoeld met lovende reacties van fans, wat ons werk bevestigt. Ook zijn we erg blij met de reacties op de teaser en we geloven dat dit een bewijs is van de toewijding van het hele team. We kunnen niet wachten tot het publiek over de hele wereld kan genieten van een van onze omvangrijkste projecten tot nu toe!'
'Citadel: Honey Bunny', met Varun Dhawan en Samantha Ruth Prabhu in de hoofdrollen, is vanaf donderdag 7 november exclusief te zien op Prime Video.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Play zendt samen met DAZN finale Croky Cup uit
- Bekijk nu de spannende nieuwe trailer van 'De Twaalf - De botoxmoorden'
- Voetbalfans winnen: Telenet brengt Jupiler Pro League en topcompetities terug op Play Sports
- Reünie-aflevering 'Een Vergetelijk Mooie Reis' bij MAX
- Mysterieuze raadsels en historische keerpunten in mei op The HISTORY Channel
- Nieuw gezin krijgt 'Blind Gekocht'-experten stil
- Wim Willaert gaat op afzondering in 'Door de Bomen'
- 4 en 5 mei 2026: herdenken en vieren bij de NOS
- TV5MONDE over Cannes Filmfestival in mei
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ronald Giphart start boekenclub in 'De Taalstaat' en leest samen met luisteraars
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht
Kijktip van de dag

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.
'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.



































