Nieuwe 'Docu Night' op National Geographic

National Geographic gelooft dat prachtige en uitzonderlijke verhalen de kracht hebben om mensen te inspireren. Vanaf maandag 28 oktober start de zender National Geographic dan ook met een wekelijkse 'Docu Night' waarbij zowel gloednieuwe documentaires als ongekende klassiekers worden vertoond op een vast tijdstip in de week.
Verwacht een reeks van adembenemende documentaires, waarbij de zender het kwartaal start met de première van het ontroerende 'Billy & Molly: an Otter Love Story', het dit jaar met Oscar genomineerde 'Bobbi Wine: The People's President' en de onlangs met een Emmy bekroonde 'Territory'. Elke maandagavond neemt 'Docu Night' je mee op een inspirerende reis om meer achtergrond en informatie te bieden over diverse maatschappelijke onderwerpen, conflicten en gebeurtenissen uit het verleden.
In de weken na 28 oktober kun je je naast bovengenoemde titels laten meeslepen door meer indrukwekkende verhalen zoals 'Endurance', 'Fly', 'The Mission', 'Sugarcane', 'Blink', en nog veel meer.
Kijk elke maandagavond vanaf 21.30 uur naar een onvergetelijke documentaire via 'Docu Night' op National Geographic.
[video]
BILLY & MOLLY: AN OTTER LOVE STORY
Wanneer een wilde otter in nood aanspoelt op de steiger van Billy, zijn vrouw Susan en hun trouwe schaapshond Jade op de afgelegen Shetlandeilande (nabij Schotland), krijgen zij een bijzondere nieuwe huisgenoot. Deze hartverwarmende documentaire laat zien hoe liefde ons kan herinnneren aan de schoonheid van de natuur. De bijzondere vriendschap tussen mens en dier is middels deze prachtige beelden op ontroerende wijze weergegeven.
Kijk 'Billy & Molly: An Otter Love Story' op maandag 28 oktober om 21.30 uur op National Geographic.
FLY
In FLY dompelen regisseurs Shaul Schwarz en Christina Clusiau ("Shaun White: The Last Run”, ‘Immigration Nation’, het met een Emmy® Award bekroonde ‘Trophy’) de kijkers onder in de adrenalinerijke, maar gevaarlijke wereld van het BASE-jumpen. FLY is even hartverwarmend als huiveringwekkend en biedt een werkelijk ontzagwekkende kijkervaring. Hoewel het risico op verwondingen en zelfs de dood deel uitmaken van het leven dat BASE-jumpers hebben gekozen, laat FLY vooral de passie voor het leven zien van drie buitengewoon unieke liefdeskoppels. Door hen te leren kennen maakt het publiek kennis met de hechte gemeenschap van BASE jumpers; atletische avonturiers die verbonden zijn door hun gedeelde liefde voor elkaar en de opwinding van het trotseren van de zwaartekracht.
Kijk FLY op maandag 11 november om 21.30 uur op National Geographic.
SUGARCANE
'Sugarcane' werpt een confronterende blik op een van de donkerste hoofdstukken uit de Canadese geschiedenis: de ontdekking van talloze ongemarkeerde kindergraven bij voormalige residentiële scholen voor inheemse kinderen.
De documentaire volgt de impact van deze ontdekkingen op het terrein van een voormalige school. Sugarcane laat de pijn zien die nog altijd gevoeld wordt door de inheemse gemeenschappen die generaties lang het slachtoffer zijn geweest van deze tragische geschiedenis. De documentaire toont niet alleen het collectieve verdriet en realiteit van de verloren levens, maar ook de veerkracht van deze hechte en bijzondere gemeenschap.
Kijk 'Sugarcane' op maandag 9 december om 21.30 uur op National Geographic.
https://www.natgeotv.com/nl
Meer artikels over National Geographic Channel
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Pole to Pole with Will Smith' zondag nieuw op National Geographic
- Kijk de nieuwe politiedramaserie 'ALPHA 00' op NPO 3
- Dan keert 'Sturm der Liebe' terug op VTM GOLD
- Axelle Red ontvangt Lifetime Achievement Award en treedt op tijdens de MIA's
- Ziggo en Ajax verbinden fans en clubiconen in nieuwe uitvoering van 'Dit is mijn club'
- Ziggo Sport pakt groots uit voor de Marokkaanse Afrika Cup-finale
- Petra De Sutter leert vertragen in 'De Columbus'
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- '3 Op Reis' trekt verder door Zweden
- Buitenlandminister David van Weel bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
- 'De Lach van JOE' is terug!
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten'
Kijktip van de dag

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































