Nieuw seizoen van 'Dirty Jobs' op Discovery

dinsdag 25 januari 2022

Mike Rowe lijkt er geen genoeg van te krijgen om vieze en gevaarlijke werkzaamheden te doen. In een nieuw seizoen van 'Dirty Jobs' gaat hij weer langs bij banen die maar weinig mensen willen uitvoeren, maar die toch moeten gebeuren.

Zoals het schoonmaken van de binnenkant van een hoge watertoren of het verzamelen van giftige schorpioenen in de woestijn midden in de nacht. Hij begint zijn vieze werk op een vissersboot in Georgia dat eropuit trekt om kwallen te vangen. Midden op zee werkt hij mee met het binnenhalen van honderden van deze glibberige neteldieren. En of dat nog niet smerig genoeg is, mag hij in de haven ook nog helpen met het uit elkaar trekken van de snotterige dieren voordat ze worden geconserveerd. Smerig wordt het later ook in Florida als hij meehelpt met een bedrijf dat een nieuwe coating aanbrengt op de keukenvloer van een restaurant die eerst volledig schoongemaakt moet worden. Vies werk? 'Kijk maar wat er onder de frituurbak ligt, dan heb je wekenlang nachtmerries!', aldus Mike die altijd vrolijk blijft onder de smerigste en gevaarlijkste werkzaamheden en het ouderwets van droogkomisch commentaar voorziet.


'Dirty Jobs', vanaf woensdag 26 januari om 20.3 uur op Discovery.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:30
    Plop & de Peppers
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:10
    9-1-1
  • 05:20
    Geen uitzending
    23:10
    The Unbearable Weight of Massive Talent
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:00
    Police Interceptors
  • 01:05
    Joe
    01:35
    JOE XMAS
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    NCIS: Hawaii
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    See No Evil
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    A Place in the Sun
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Cold Case
  • 01:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:27
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:20
    Indian Summer
    01:00
    Vanavond bij ons
  • 05:10
    Truelove
    01:20
    Scott & Bailey
  • 05:00
    First Dates Australia
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 02:35
    NOS Journaal
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:10
    First Dates
    01:35
    Draadstaal