Disney+ kondigt nieuw seizoen van 'The D'Amelio Show' aan

Disney+ heeft aangekondigd dat het een tweede seizoen van 'The D'Amelio Show' heeft besteld. In de originele docuserie spelen twee van de grootste sterren op sociale media: Dixie en Charli D'Amelio samen met hun ouders Marc en Heidi.
'De openhartigheid, charme en oprechte genegenheid die Marc, Heidi, Dixie en Charli met elkaar en met hun fans delen, pakte bij de kijkers en maakte van 'The D'Amelio Show' een hit', zegt Rob Mills van Walt Disney Television. 'Terwijl we uitkijken naar een tweede seizoen, zijn we verheugd om te zien hoe ze nieuwe uitdagingen aangaan terwijl ze hun dromen najagen.'
In een gezamenlijke verklaring zeggen uitvoerende producers Eli Holzman en Aaron Saidman: 'Dit jaar heeft de familie D'Amelio het publiek over de hele wereld gecharmeerd met een eerlijke en oprechte kijk op hun dagelijks leven. We zijn verheugd dat de serie terugkeert voor een tweede seizoen en dat kijkers Charli, Dixie, Marc en Heidi aan een nieuw hoofdstuk kunnen zien beginnen terwijl ze door het leven in de Hollywood-schijnwerpers navigeren.'
In het eerste seizoen volgde 'The D'Amelio Show' het gezin in hun overgang van relatieve onbekendheid en een schijnbaar normaal leven naar succes van de ene op de andere dag en in de Hollywood-schijnwerpers te worden geduwd, terwijl Marc, Heidi, Dixie en Charli voor nieuwe uitdagingen en kansen stonden. Ze hadden het zich niet kunnen voorstellen. Charli, die op 16-jarige leeftijd een van de grootste beroemdheden werd met meer dan 150 miljoen volgers en nummer 1 op het TikTok-platform in minder dan een jaar, heeft de wereld binnen handbereik en werkt aan het combineren van roem en gezinsleven met dansen, hardlopen, een ontluikend imperium, nieuwe vrienden in LA en online strijden tegen de nee-zeggers.
Haar zus, Dixie, nu 20 én met meer dan 80 miljoen volgers, heeft een van de snelstgroeiende YouTube-kanalen en staat in de Top 10 van meest gevolgde makers op TikTok. Dixie streeft nu naar een muziekcarrière in LA. Voor mama Heidi en papa Marc was het opvoeden van tieners al moeilijk genoeg voordat ze een internationale verhuizing toevoegden, de dromen van hun dochters ondersteunen en hun best doen om als gezin dicht bij elkaar te blijven en hun kinderen te beschermen.
'The D'Amelio Show' is uitvoerend geproduceerd door Eli Holzman en Aaron Saidman namens The Intellectual Property Corporation (IPC), een Industrial Media Company, en Sara Reddy, die ook optreedt als showrunner.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Drama, glitter en onthullingen: 'The Real Housewives of Antwerp' sluiten seizoen 2 af met spannende reünie
- RTL Nieuws komt vanuit nieuwe studio
- Yvon Jaspers reist door Nederland in nieuw seizoen 'Onze Boerderij: De Oogst'
- Dit is 'De Mol' 2026! Grote finale lost het mysterie eindelijk op
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- Jani trekt meteen aan de alarmbel bij nieuw 'Blind Gekocht'-koppel: 'Geef ons meer regio!'
- Coks Donders duikt 150 jaar na zijn dood in het leven van Groen van Prinsterer
- Malik Mohammed waagt zich dinsdag aan 'Door de Bomen'
- Marijn Kuipers vertelt openhartig over haar eetstoornis in documentaire
- 'Blauw' maandag over complexe dilemma's en actie bij het arrestatieteam
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- TOPradio evalueert AI-test tijdens 'TOPibiza 100'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+
Kijktip van de dag

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































