Disney+ kondigt nieuw seizoen van 'The D'Amelio Show' aan

Disney+ heeft aangekondigd dat het een tweede seizoen van 'The D'Amelio Show' heeft besteld. In de originele docuserie spelen twee van de grootste sterren op sociale media: Dixie en Charli D'Amelio samen met hun ouders Marc en Heidi.
'De openhartigheid, charme en oprechte genegenheid die Marc, Heidi, Dixie en Charli met elkaar en met hun fans delen, pakte bij de kijkers en maakte van 'The D'Amelio Show' een hit', zegt Rob Mills van Walt Disney Television. 'Terwijl we uitkijken naar een tweede seizoen, zijn we verheugd om te zien hoe ze nieuwe uitdagingen aangaan terwijl ze hun dromen najagen.'
In een gezamenlijke verklaring zeggen uitvoerende producers Eli Holzman en Aaron Saidman: 'Dit jaar heeft de familie D'Amelio het publiek over de hele wereld gecharmeerd met een eerlijke en oprechte kijk op hun dagelijks leven. We zijn verheugd dat de serie terugkeert voor een tweede seizoen en dat kijkers Charli, Dixie, Marc en Heidi aan een nieuw hoofdstuk kunnen zien beginnen terwijl ze door het leven in de Hollywood-schijnwerpers navigeren.'
In het eerste seizoen volgde 'The D'Amelio Show' het gezin in hun overgang van relatieve onbekendheid en een schijnbaar normaal leven naar succes van de ene op de andere dag en in de Hollywood-schijnwerpers te worden geduwd, terwijl Marc, Heidi, Dixie en Charli voor nieuwe uitdagingen en kansen stonden. Ze hadden het zich niet kunnen voorstellen. Charli, die op 16-jarige leeftijd een van de grootste beroemdheden werd met meer dan 150 miljoen volgers en nummer 1 op het TikTok-platform in minder dan een jaar, heeft de wereld binnen handbereik en werkt aan het combineren van roem en gezinsleven met dansen, hardlopen, een ontluikend imperium, nieuwe vrienden in LA en online strijden tegen de nee-zeggers.
Haar zus, Dixie, nu 20 én met meer dan 80 miljoen volgers, heeft een van de snelstgroeiende YouTube-kanalen en staat in de Top 10 van meest gevolgde makers op TikTok. Dixie streeft nu naar een muziekcarrière in LA. Voor mama Heidi en papa Marc was het opvoeden van tieners al moeilijk genoeg voordat ze een internationale verhuizing toevoegden, de dromen van hun dochters ondersteunen en hun best doen om als gezin dicht bij elkaar te blijven en hun kinderen te beschermen.
'The D'Amelio Show' is uitvoerend geproduceerd door Eli Holzman en Aaron Saidman namens The Intellectual Property Corporation (IPC), een Industrial Media Company, en Sara Reddy, die ook optreedt als showrunner.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Prijzenjacht' keert terug op SBS6
- Van taxidermist tot tweekoppige schildpad: 'Beestenboel' gaat van start
- '3 op Reis' voor het laatst de wereld over: van de Molukken tot Finland
- National Geographic presenteert nieuwe driedelige documentaireserie '9/11 Reunited'
- Jay & Pamela zijn terug op TLC
- Sigrid Kaag zondag te gast in 'Zomergasten'
- NET5 pakt na de zomer uit met internationale topseries
- Dit zie je in september bij RTL
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- Ontknoping nadert in 'B&B Zoekt Lief': 'Ik zie u wel zitten'
- Radio 10 start nieuw digitaal station voor liefhebbers van Soul & Jazz
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit havenervaringscentrum Portlantis op de Maasvlakte
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 3FM schrapt nachtelijke presentatie en zet extra in op nieuw radiotalent
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie'
Kijktip van de dag

Vanavond stellen de volgende vijf kanshebbers zich voor: Berre met 'Yesterday, Today, Tomorrow', Bart Kaëll met 'Zot verliefd', Bas Serra met 'All Because of You', Laura Tesoro met 'Plastic Paradise' en Niels Destadsbader met 'Vuur en vlam'. En ook deze artiesten maken hun opwachting op het podium: Das Pop, de Gebroeders Ko, Samson & Marie, LUNA en Becky Hill.
'Zomerhit', om 20.55 uur op VRT 1.



































