Ontdek de teaser trailer voor 'Legacy: The True Story Of The LA Lakers'

Disney+ onthulde de teaser voor 'Legacy: The True Story of the LA Lakers', een documentairereeks over het legendarische basketbalteam, die binnenkort te zien is op Disney+.
'Legacy: The True Story of the LA Lakers' zoomt in op de opmerkelijke opkomst en het ongeëvenaarde succes van een van de meest dominante en iconische franchises in de professionele sportwereld. Dankzij exclusieve toegang tot de familie Buss en diepgaande, onthullende interviews met spelers, coaches en managers, geeft deze tiendelige documentairereeks een kijk op het buitengewone verhaal van binnenuit – exclusief verteld door de mensen die het vanop de eerste rij hebben meegemaakt. Toen de charismatische vastgoedmagnaat Dr. Jerry Buss de Los Angeles Lakers kocht, in een zeer riskante en complexe zakendeal, kon niemand voorspellen hoe succesvol het zou worden. In 1979 startte hij zo het 'Showtime'-tijdperk en werd de beruchte L.A.-playboy een pionier in de basketbalbusiness. Buss verhoogde de prijs van de floor seats, introduceerde danseressen en een live band, opende een exclusieve privéclub in de arena en bouwde een bekende fanbasis op in Hollywood. De afgelopen 40 jaar veroverde het team 11 keer de titel en sloten enkele van de meest legendarische spelers van de NBA hier hun carrière af.
Vandaag is het imperium van Dr. Buss meer dan 5 miljard dollar waard. Maar al dat succes kwam niet zonder de nodige problemen. Naast notoire vetes, ziektes die ‘einde carrière’ betekenden en een groot aantal onoverkomelijke obstakels op het veld, waren er ook drama’s naast het veld – binnen de familie Buss zelf. Buss runde de franchise als een familiebedrijf. Hij gaf zijn kinderen leidinggevende functies en ging ervan uit dat zij op een dag zijn koninkrijk zouden erven. Maar onderlinge rivaliteit in het gezin, interpersoonlijke conflicten en professionele onrust dreigden alles te vernietigen waar Dr. Buss zo hard voor had gewerkt. 'Legacy: The True Story of the LA Lakers' gaat over familie, zaken en macht – en hoe elk van die drie cruciaal zijn voor ware glorie.
Lakers CEO en controlling owner Jeanie Buss neemt de rol van executive producer op zich, aan de zijde van regisseur Antoine Fuqua. Andere executive producers zijn onder meer Kevin Mann, Michael Mann en Brendan Bragg van Haven Entertainment, Jeffrey Soros en Simon Horsman van Los Angeles Media Fund (LAMF) en langdurig Lakers senior executive Linda Rambis. Het team wordt vervolledigd door de Emmy Award-winnende editor Jake Pushinsky en Steven Leckart als executive producer/schrijver.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Generaties nog één keer onder de loep in slotseizoen 'Wortelboer en Van Rossem'
- Nieuw seizoen 'Dag & Nacht' op de afdeling psychiatrie
- 'Richard Hammond's Workshop' vanaf donderdag op Discovery
- Kijkcijfers: 3, 4, 5 en 6 april 2026
- Marlijn Weerdenburg volgt Martine van Os op bij 'We zijn er Bijna!'
- Donderdag in 'Zembla': Long-covid, tussen patiënt en patent
- Jacques Vermeire klungelt met bladgoud in 'Eenmaal Andermaal'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Vlaamse catch-scene
- Topdokter Guy T’Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'
- D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Catch is een vorm van worstelen die beïnvloed werd door verschillende gevechtstechnieken. De worstelscene in België is veel kleiner dan in de VS of Japan, en je hebt slechts een handvol clubs. We volgen Rob Raw tijdens zijn allerlaatste kamp. De acties van het personage in de shows worden beschouwd als fictief en staan volledig los van het leven van de artiest. Sommige artiesten blijven echter ook buiten de ring in hun rol, zoals in promotievideo's, interviews en zelfs op sociale media.
'Op Een Ander', om 21.30 uur op VRT Canvas.



































