'Neighbours' naar vier afleveringen per week in thuisland Australië

maandag 19 juli 2021

Voor het eerst in zijn 36-jarige geschiedenis wordt 'Neighbours' binnenkort slechts 4 dagen per week uitgezonden in Australië. Dat meldt de website Back to the Bay.

'Neighbours' wordt vanaf 26 juli in Australië alleen nog van maandag tot en met donderdag uitgezonden. Naar verluidt wordt deze stap gezet om de Britten in staat te stellen de Australische uitzendingen in te halen, wat suggereert dat de show zal terugkeren naar vijf afleveringen per week zodra de twee landen meer synchroon lopen. Voor Vlaanderen verandert er in principe niets aangezien de uitzendingen veel verder achterlopen op die in het thuisland van 'Neighbours'.


Britse kijkers kijken momenteel afleveringen een maand na Australië, nadat het Britse Channel 5 de beslissing had genomen om de frequentie van afleveringen te verminderen toen de coronavirus-pandemie begin 2020 voor het eerst toesloeg. Vanaf 30 maart vorig jaar werd de show slechts 2 avonden per week uitgezonden in het VK, oplopend tot 3 per week vanaf half april en terug naar 5 afleveringen per week medio mei 2020.

Ondertussen bleef Australië tijdens de pandemie vijf afleveringen per week uitzenden, waardoor er voor het eerst sinds de uitzendingen van de twee landen in januari 2016 een kloof tussen de landen groeide.

Nu het VK momenteel vier weken achterloopt, betekent het verminderen van de Australische uitzendingen tot vier per week dat het 20 weken zou duren voordat het VK de Australische uitzendingen volledig inhaalde.

'Neighbours', van maandag tot vrijdag rond 17.45 uur op VTM 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Live Live Live' (VRT 1)

In de tot warme club omgetoverde VRT Studio 5 ontvangen Bart Peeters en The Atomic Orchestra, een 47-koppig orkest onder leiding van Jo Hermans, tal van artiesten om samen een symfonische versie te maken van hun liedjes. Bazart, Mentissa, Sylvie Kreusch, Warhaus, Günther Neefs en Belle Perez steken hun grootste hits en andere songs in een nieuw, klassiek jasje. Muziekliefhebber Jeroen Meus onthult daarnaast waarom hij een saxmaniak is.

'Live Live Live', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:25
    Stresskippen
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:50
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 07:30
    Sintervraagje
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 01:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    JOE XMAS
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:20
    De ambachter
  • 07:15
    Coroner
    01:00
    Criminal Minds
  • 07:25
    Storage Wars
    06:55
    Hawaii Five-0
  • 07:20
    De Eregast
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:20
    Cold Case
    08:25
    Taken in Montana
  • 06:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:14
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:20
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    01:10
    Bon Appetit
  • 07:30
    Death in Paradise
    01:25
    Midsomer Murders
  • 07:15
    Below Deck Sailing Yacht
    07:00
    Below Deck Adventure
  • 06:45
    Tijd voor Max
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 07:30
    Mojo Fliptop
    06:00
    Wordt aangekondigd