'Neighbours' naar vier afleveringen per week in thuisland Australië

maandag 19 juli 2021

Voor het eerst in zijn 36-jarige geschiedenis wordt 'Neighbours' binnenkort slechts 4 dagen per week uitgezonden in Australië. Dat meldt de website Back to the Bay.

'Neighbours' wordt vanaf 26 juli in Australië alleen nog van maandag tot en met donderdag uitgezonden. Naar verluidt wordt deze stap gezet om de Britten in staat te stellen de Australische uitzendingen in te halen, wat suggereert dat de show zal terugkeren naar vijf afleveringen per week zodra de twee landen meer synchroon lopen. Voor Vlaanderen verandert er in principe niets aangezien de uitzendingen veel verder achterlopen op die in het thuisland van 'Neighbours'.


Britse kijkers kijken momenteel afleveringen een maand na Australië, nadat het Britse Channel 5 de beslissing had genomen om de frequentie van afleveringen te verminderen toen de coronavirus-pandemie begin 2020 voor het eerst toesloeg. Vanaf 30 maart vorig jaar werd de show slechts 2 avonden per week uitgezonden in het VK, oplopend tot 3 per week vanaf half april en terug naar 5 afleveringen per week medio mei 2020.

Ondertussen bleef Australië tijdens de pandemie vijf afleveringen per week uitzenden, waardoor er voor het eerst sinds de uitzendingen van de twee landen in januari 2016 een kloof tussen de landen groeide.

Nu het VK momenteel vier weken achterloopt, betekent het verminderen van de Australische uitzendingen tot vier per week dat het 20 weken zou duren voordat het VK de Australische uitzendingen volledig inhaalde.

'Neighbours', van maandag tot vrijdag rond 17.45 uur op VTM 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:00
    De camping
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Maurane zapt terug
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Hallo K3
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:25
    De Tafel van Gert
  • 07:45
    Modern Family
    02:45
    Geen uitzending
  • 07:35
    Heavy Rescue: 401
    02:05
    Most Outrageous Crimes
  • 08:00
    Property Brothers
    02:40
    Geen uitzending
  • 07:30
    Accident, Suicide, or Murder
    02:00
    Geen uitzending
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:02
    De tip
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Op de Rooster
    02:15
    Open Vuur
  • 08:00
    Sister Boniface Mysteries
    02:05
    Bookish
  • 07:40
    Burn Notice
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 08:00
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:00
    Boeddha in de polder
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:45
    PatsBoemKledder!
    02:50
    Eva