Amazon Studios kondigt nieuwe horrorserie 'I Know What You Did Last Summer' aan

zaterdag 17 oktober 2020

Amazon Studios heeft de nieuwe YA horrorserie 'I Know What You Did Last Summer' besteld bij Sony Pictures Television. De serie zal exclusief op Amazon Prime Video beschikbaar zijn in meer dan 240 landen en gebieden wereldwijd.

'I Know What You Did Last Summer' is een moderne kijk op de populaire horrorfilm uit 1997 die dezelfde kille toon in ere houdt - in een stad vol geheimen wordt een groep tieners een jaar lang gestalkt door een mysterieuze moordenaar na een fataal ongeluk op hun afstudeeravond. Het project is gebaseerd op het boek van Lois Duncan uit 1973. 'I Know What You Did Last Summer' is geproduceerd door Amazon Studios en Sony Pictures Television. Sara Goodman schrijft en produceert de film samen met de uitvoerende producenten Shay Hatten, Neal Moritz en Pavun Shetty van Original Film & James Wan, Rob Hackett en Michael Clear van Atomic Monster.


'We zijn verheugd om 'I Know What You Did Last Summer' samen met onze ongelooflijke partners bij Amazon Studios te maken', zei Jason Clodfelter, SPT Co-President. 'De ontwikkeling die Neal Moritz en Original Films laten zien, is elke keer weer enorm. Dit is wederom bewezen met Sara Goodman's eigentijdse en bruisende karakter in de spannende thriller.'

'De beste horrorfilms hebben altijd nog een schrikmoment in petto en deze 'I Know What You Did Last Summer'-serie van Sara Goodman is een perfecte update van de iconische slasher film', zei Albert Cheng, COO and CO-Head of Television, Amazon Studios. 'Hoe dan ook zullen onze Prime Video-klanten deze moderne kijk op deze film geweldig vinden.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:45
    Dodo
    01:55
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:45
    Sarah knutselt
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:40
    Plop & de Peppers
    01:15
    Gooische Vrouwen
  • 03:10
    Geen uitzending
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:55
    U.S. Marshals
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:55
    Xena: Warrior Princess
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 06:35
    SkyMed
    01:25
    FBI
  • 06:10
    Seal Team
    01:25
    MIDMID
  • 06:25
    Botched
    02:35
    Geen uitzending
  • 06:40
    Cold Case
    01:15
    Murder suspect
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:45
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Bon Appetit
    01:15
    Winterse Kost
  • 06:00
    Grantchester
    01:20
    Marie Antoinette
  • 06:30
    Cougar Town
    01:05
    First Dates Australia
  • 03:45
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 02:50
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 06:45
    Rita & Krokodil
    01:30
    Taboes