Victor Cruz nieuwe presentator 'Pop of the Morning'

maandag 13 januari 2020

Victor Cruz voegt zich als nieuwste lid bij het presentatieteam van het ochtendnieuws 'Pop of the Morning' op E!.

De voormalige American Football sterspeler is iedere dinsdag tot en met zaterdag om 14.00 uur te zien naast Lilliana Vazquez en Scott Tweedie, die laatste heeft zich ook onlangs bij de E! News familie gevoegd.


'’Ik ben er klaar voor om te starten met dit nieuwe dagelijkse avontuur bij E! Entertainment met de 'Pop of the Morning show'', aldus Cruzin een statement naar zijn fans. 'Ik heb enorm veel zin in deze nieuwe fase van mijn leven. En ik vind het leuk dat jullie mij eens op een andere manier zien. Dus zeker kijken naar onze show.'

Cruz groeide op in Paterson in New Jersey en was een 'all-state receiver' voor Paterson Catholic High School. Vervolgens won hij een staatskampioenschap met The Cougars. Nadat hij was afgestudeerd, ontving hij een studiebeurs bij de universiteit van Massachusetts waar hij veel onderscheidingen heeft gewonnen. Hij staat op de 13e plek van receivers die het meeste terrein wisten te winnen tijdens wedstrijden.

In 2010 was Victor zo succesvol dat hij op indrukwekkende wijze een basisplaats veroverde bij The Giants. Aan het einde van het seizoen in 2011 vestigde hij een record door het meeste terrein te winnen tijdens een wedstrijd. Hij werd benoemd tot All-Pro door de Associated Press. Cruz deelt met een andere speler het NFL record ‘99-yard touchdown catch’ en hij was een cruciale factor in de overwinning van The Giants op The Patriots in de Super Bowl XLVI.

Momenteel spendeert Cruz het grootste deel van zijn tijd aan goede doelen en is hij actief als filantroop. In 2014 startte hij de Victor Cruz Stichting waarmee hij kinderen wil motiveren om fysiek actief te zijn, zich focust op het klaarstomen van studenten en hun financiële kennis. In samenwerking met The Boys & Girls Club of America lanceerde hij in 2016 zijn stichting met de 'Science in Sports' campagne. Dit programma biedt studenten een gericht leerplan waar ze tegelijkertijd meer leren over de wetenschap achter American Football.

'Pop of the Morning' is iedere dinsdag tot en met zaterdag om 14.00 uur te zien op E!.


Persbericht E! - Media Tornado
https://www.eonline.com/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nonkel Frans vindt dat jong talent moet worden aangemoedigd. Ondanks Niekes tegenkantingen leent hij zijn camera uit aan Rikki, die samen met de Rosse en Jeanneman een film wil maken die boven 'De Witte' uitstijgt.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Winterbeelden
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 11:00
    Winterbeelden
    18:25
    Midsomer Murders
  • 11:15
    Edmond & Lucy
    18:45
    De Hoppers
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    18:50
    De Augurkenkoning
  • 10:30
    Zorro
    18:50
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Geen uitzending
    18:40
    Caught on Dashcam
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:10
    Soep!
    18:45
    James & Co
  • 10:25
    My Life is Murder
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:35
    Bar Rescue
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:55
    Piet Patron
    18:55
    Komen eten
  • 10:55
    Murder: Fight for the Truth
    18:30
    Cold Justice
  • 11:15
    Business Branding Infini Nieuwpoort
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:11
    Mijn tuin
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 10:45
    Ainsley Eats The Streets
    17:45
    Het feestmenu van ..
  • 10:10
    Call the Midwife
    19:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 10:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
    17:45
    Nightcrawler
  • 10:30
    Maestro
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:35
    Podium Klassiek
    19:25
    Martin Clunes: Islands of the Pacific
  • 11:15
    Coop Troop
    18:00
    Wordt aangekondigd