Victor Cruz nieuwe presentator 'Pop of the Morning'

maandag 13 januari 2020

Victor Cruz voegt zich als nieuwste lid bij het presentatieteam van het ochtendnieuws 'Pop of the Morning' op E!.

De voormalige American Football sterspeler is iedere dinsdag tot en met zaterdag om 14.00 uur te zien naast Lilliana Vazquez en Scott Tweedie, die laatste heeft zich ook onlangs bij de E! News familie gevoegd.


'’Ik ben er klaar voor om te starten met dit nieuwe dagelijkse avontuur bij E! Entertainment met de 'Pop of the Morning show'', aldus Cruzin een statement naar zijn fans. 'Ik heb enorm veel zin in deze nieuwe fase van mijn leven. En ik vind het leuk dat jullie mij eens op een andere manier zien. Dus zeker kijken naar onze show.'

Cruz groeide op in Paterson in New Jersey en was een 'all-state receiver' voor Paterson Catholic High School. Vervolgens won hij een staatskampioenschap met The Cougars. Nadat hij was afgestudeerd, ontving hij een studiebeurs bij de universiteit van Massachusetts waar hij veel onderscheidingen heeft gewonnen. Hij staat op de 13e plek van receivers die het meeste terrein wisten te winnen tijdens wedstrijden.

In 2010 was Victor zo succesvol dat hij op indrukwekkende wijze een basisplaats veroverde bij The Giants. Aan het einde van het seizoen in 2011 vestigde hij een record door het meeste terrein te winnen tijdens een wedstrijd. Hij werd benoemd tot All-Pro door de Associated Press. Cruz deelt met een andere speler het NFL record ‘99-yard touchdown catch’ en hij was een cruciale factor in de overwinning van The Giants op The Patriots in de Super Bowl XLVI.

Momenteel spendeert Cruz het grootste deel van zijn tijd aan goede doelen en is hij actief als filantroop. In 2014 startte hij de Victor Cruz Stichting waarmee hij kinderen wil motiveren om fysiek actief te zijn, zich focust op het klaarstomen van studenten en hun financiële kennis. In samenwerking met The Boys & Girls Club of America lanceerde hij in 2016 zijn stichting met de 'Science in Sports' campagne. Dit programma biedt studenten een gericht leerplan waar ze tegelijkertijd meer leren over de wetenschap achter American Football.

'Pop of the Morning' is iedere dinsdag tot en met zaterdag om 14.00 uur te zien op E!.


Persbericht E! - Media Tornado
https://www.eonline.com/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alloo Bij de Wegpolitie' op VTM - Luk Alloo

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.

'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Sporza: WK Wielrennen
    17:40
    Clips
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:20
    Mojo Wisseltop
    15:30
    Lu en de dolle boel minis
  • 14:15
    Wittekerke
    15:25
    NYPD Blue
  • 15:00
    Achter gesloten deuren
    15:55
    Kitchen Nightmares
  • 14:20
    50 First Dates
    16:15
    9-1-1: Lone Star
  • 14:50
    Caught on Dashcam
    15:50
    Xena: Warrior Princess
  • 13:55
    Winter Castle
    15:30
    Fixing Up Christmas
  • 15:15
    Joe
    15:45
    Geen uitzending
  • 14:35
    Blind Gekocht NL
    15:50
    De Tafel van Tine
  • 15:15
    NCIS: Sydney
    16:10
    Castle
  • 14:35
    Heavy Rescue: 401
    15:35
    Pawn Stars
  • 14:45
    A Place in the Sun
    15:45
    Property Brothers
  • 15:15
    Snapped: Killer Couples
    16:05
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:10
    Het appartement
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:55
    Becoming Meewis
    15:40
    Streetfood
  • 15:10
    All Creatures Great and Small
    16:05
    Grantchester
  • 15:15
    Burn Notice
    17:00
    Below Deck Down Under
  • 15:20
    NOS Journaal
    16:00
    Pauw & De Wit
  • 14:45
    Het Uur van de Wolf
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:20
    Agent Binky
    15:30
    De Smurfen