Victor Cruz nieuwe presentator 'Pop of the Morning'

Victor Cruz voegt zich als nieuwste lid bij het presentatieteam van het ochtendnieuws 'Pop of the Morning' op E!.
De voormalige American Football sterspeler is iedere dinsdag tot en met zaterdag om 14.00 uur te zien naast Lilliana Vazquez en Scott Tweedie, die laatste heeft zich ook onlangs bij de E! News familie gevoegd.
'’Ik ben er klaar voor om te starten met dit nieuwe dagelijkse avontuur bij E! Entertainment met de 'Pop of the Morning show'', aldus Cruzin een statement naar zijn fans. 'Ik heb enorm veel zin in deze nieuwe fase van mijn leven. En ik vind het leuk dat jullie mij eens op een andere manier zien. Dus zeker kijken naar onze show.'
Cruz groeide op in Paterson in New Jersey en was een 'all-state receiver' voor Paterson Catholic High School. Vervolgens won hij een staatskampioenschap met The Cougars. Nadat hij was afgestudeerd, ontving hij een studiebeurs bij de universiteit van Massachusetts waar hij veel onderscheidingen heeft gewonnen. Hij staat op de 13e plek van receivers die het meeste terrein wisten te winnen tijdens wedstrijden.
In 2010 was Victor zo succesvol dat hij op indrukwekkende wijze een basisplaats veroverde bij The Giants. Aan het einde van het seizoen in 2011 vestigde hij een record door het meeste terrein te winnen tijdens een wedstrijd. Hij werd benoemd tot All-Pro door de Associated Press. Cruz deelt met een andere speler het NFL record ‘99-yard touchdown catch’ en hij was een cruciale factor in de overwinning van The Giants op The Patriots in de Super Bowl XLVI.
Momenteel spendeert Cruz het grootste deel van zijn tijd aan goede doelen en is hij actief als filantroop. In 2014 startte hij de Victor Cruz Stichting waarmee hij kinderen wil motiveren om fysiek actief te zijn, zich focust op het klaarstomen van studenten en hun financiële kennis. In samenwerking met The Boys & Girls Club of America lanceerde hij in 2016 zijn stichting met de 'Science in Sports' campagne. Dit programma biedt studenten een gericht leerplan waar ze tegelijkertijd meer leren over de wetenschap achter American Football.
'Pop of the Morning' is iedere dinsdag tot en met zaterdag om 14.00 uur te zien op E!.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'EO Metterdaad' start noodhulpactie voor vluchtelingen in Libanon
- Omroep WNL komt met nieuw indringend seizoen van docuserie 'Brandmerk'
- Kijkcijfers: woensdag 18 maart 2026
- Ray 'Albert' Verhaeghe wordt voor zijn 100ste verjaardag verrast door zijn 'Familie'
- 'VRT Zomerhit': heel de zomer lang VRT aan zee in Blankenberge
- 'Ineens ben ik niet meer zo chill': Zita Wauters warmt zich op voor haar auditie in 'The Voice'
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk laten zich 'Steken en Prikken op Vakantie' in Zuid-Afrika
- Documentaire 'Twee kanten van één geschiedenis' op NPO 2
- Jean-Marie Pfaff verrast Griekse taxichauffer in 'Expeditie Gooris - Citytripping'
- 'De Box'-kandidaten abseilen vanop DPG Media-gebouw in Antwerpen
- Q-dj Vincent Fierens daagt Vlaanderen uit: Wie wint de jacht op 'Vincent Live' en wint… een jacht?
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
Multimedia SPOTLIGHT
-
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Jurgen heeft zijn knappe collega Sibel na een korte affaire ten huwelijk gevraagd. Hij is een Vlaming, zij heeft Turkse roots. Voor de ouders van beide twintigers komt de trouw als een complete verrassing. Sibel en Jurgen zijn smoorverliefd en kijken enorm uit naar een prachtig trouwfeest. Dat is echter buiten de druk, de verwachtingen en de twijfels van hun families gerekend. Eén ding is zeker: het wordt een trouwfeest om nooit meer te vergeten.
'Trouw met Mij!', film uit 2014 met oa. Mieke Bouve, om 20.40 uur op VRT 1.



































