Chance The Rapper presenteert de 'Nickelodeon Kids' Choice Awards'

donderdag 13 februari 2020

Grammy® Award-winnende superster Chance the Rapper presenteert dit jaar de 'Nickelodeon Kids' Choice Awards 2020', het grootste en slijmerigste feest van het jaar speciaal voor kinderen!

De awardshow vindt op zondag 22 maart plaats in het Forum in Inglewood, Californië. US, en is maandag 23 maart om 18.30 uur te zien op ViacomCBS zender Nickelodeon.


De bekendmaking van de host werd dit jaar aangekondigd door Annie LeBlanc en haar zus Hayley LeBlanc via een 'Kids' Choice Awards' nominatie-evenement op de YouTube, Instagram, Facebook en Twitter kanalen van Nickelodeon.

Chance the Rapper brengt dit jaar zijn muziek, charisma en vrolijke energie naar de 'Kids' Choice Awards'. Een epische viering van de KCA's favoriete sterren uit de wereld van film, televisie, muziek, sport en meer.

Dit alles terwijl de fans ook nog met veel plezier hun favoriete artiesten van het afgelopen jaar kunnen bewonderen. Nickelodeon brengt weer veel SLIME en verrassingen met zich mee en over de hele wereld kunnen kinderen de show volgen op ViacomCBS zender Nickelodeon en via alle Nickelodeon social media kanalen!

Chance The Rapper heeft vorig jaar op het Nickelodeon SlimeFest in zijn geboortestad Chicago een verrassende verschijning gemaakt en een felbegeerde oranje blimp 'Kids' Choice Awards' voor Collaboration 'No Brainer' van DJ Khaled, met Justin Bieber, Chance the Rapper, Quavo mee naar huis genomen. In 2018 werd hij ook genomineerd voor favoriete nummer 'I'm the One' van DJ Khaled, met Justin Bieber, Chance the Rapper, Quavo en Lil Wayne.

Stemmen
Hou Nickelodeon goed in de gaten want op maandag 17 februari wordt bekend gemaakt wie er genomineerd zijn voor de internationale en Benelux Kids' Choice Awards 2020. En de zender vertelt dan ook meer over hoe je kunt stemmen op jouw persoonlijke favoriet!

Check vanaf maandag 17 februari de laatste in-en-outs over de 'Kids' Choice Awards 2020' op kca.nickelodeon.nl en KidsChoiceAwards.com.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:45
    Het weer
    02:10
    VRT NWS laat
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    05:45
    Plop & de Peppers
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 02:00
    Geen uitzending
    13:35
    The Irrational
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:55
    Geen uitzending
    08:35
    Tooldokter
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 02:45
    Pawn Stars
    03:00
    Geen uitzending
  • 02:15
    Geen uitzending
    02:10
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:15
    Without a Trace
  • 02:38
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:37
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:30
    Beach Barbecue
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 02:15
    Lynley
    02:40
    Inspector George Gently
  • 02:30
    Below Deck
    03:45
    Grey's Anatomy
  • 02:05
    NOS Studio Sport
    03:00
    NOS WK Avond
  • 02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:30
    NOS Gesprek minister-president met gebarentaal
  • 02:40
    EenVandaag
    02:40
    De Grannies van Amsterdam