Bear Grylls is terug met nieuw seizoen 'Running Wild with Bear Grylls: The Challenge' op National Geographic

Dit seizoen is het de beurt aan supersterren Natalie Portman, Simu Liu, Ashton Kutcher, Florence Pugh, Anthony Anderson en Rob Riggle om nieuwe intense overlevingsuitdagingen aan te gaan.
Survivalfavoriet Bear Grylls is terug met nieuwe gewaagde en spannende afleveringen van de hitserie 'Running Wild with Bear Grylls'. Dit seizoen gooit hij het over een andere boeg met de introductie van 'Running Wild with Bear Grylls: The Challenge'. Bear tilt zijn toch al gewaagde avonturen naar een nog hoger niveau door beroemde gasten essentiële overlevingsvaardigheden bij te brengen die ze zullen moeten beheersen en waarbij ze vervolgens moeten bewijzen dat ze die kunnen gebruiken in een stressvolle situatie. Dit seizoen worden de gasten fysiek en mentaal op de proef gesteld, zo nemen ze een frisse duik in een bevroren meer in de Canadese Rockies of zoeken ze voedsel in de droogte van de woestijn van het Grote Bekken.
'Running Wild with Bear Grylls: The Challenge' gaat zaterdag 13 augustus om 20.00 uur in première op National Geographic met als eerste gast The Mighty Thor Natalie Portman ('Thor: Love and Thunder'). Na de première zullen wekelijkse afleveringen te zien zijn met collega Marvel superheld Simu Liu ('Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings'), acteur Ashton Kutcher ('Two and a Half Men'), Oscar ®-genomineerde voor 'Little Women' Florence Pugh ('Black Widow'), acteur Anthony Anderson ('black-ish'), en acteur en komiek Rob Riggle ('Holey Moley'). Alle afleveringen van het nieuwste seizoen kunnen ook vanaf 10 augustus exclusief op Disney+ worden gestreamd.
'Running Wild with Bear Grylls: The Challenge', vanaf zaterdag 13 augustus om 20.00 uur op National Geographic.
https://www.nationalgeographic.nl/
Meer artikels over National Geographic Channel
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: woensdag 15 april 2026
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Vrijdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz
Kijktip van de dag

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.
'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.



































