'Goed Verlof' keert terug! Tine en Guga zoeken jou!

'Goed Verlof' is back! Na een geslaagd eerste seizoen keert het zomerse programma binnenkort terug op VTM. Tine Embrechts en Guga Baúl zijn opnieuw de gidsen van dienst. Misschien iets voor jou?
Ben jij de grijze en kille dagen beu en verlang jij naar een deugddoende zomervakantie? Jij kijkt er naar uit om een weekje te gaan chillen in een bungalow aan zee, maar jouw lief, vriend of familieleden zien zo’n vakantie absoluut niet zitten. Zij hebben immers hun zinnen gezet op een actieve vakantie met de fiets.
Kortom, jullie verwachtingen liggen mijlenver uit elkaar en de zoektocht naar de ideale vakantiebestemming zorgt voor heel wat stress? Don’t panic! Tine en Guga to the rescue.
Schrijf je via deze link snel in en misschien helpen Tine en Guga jullie dan wel met de zoektocht naar jullie ideale vakantiebestemming. Doen!
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- Deze sterren maken hun opwachting in een nieuw seizoen van 'James De Musical'
- Pak die laatste kans om je in te schrijven voor het nieuwe seizoen van 'De Mol'
- Viktor Verhulst en Holly Mae Brood keren terug naar 'Love Island'
- Julie Van den Steen zoekt deelnemers voor nieuw seizoen 'Welkom in de Familie'
- Schrijf je nu in voor (mogelijk) nieuw seizoen van 'Blind Gekocht'
- Twijfel tussen verbouwen en verkopen? Schrijf je in voor 'Ons huis/nieuw huis'!
- Ben Crabbé zoekt publiek voor 'Blokken'
- Bart Cannaerts zoekt publiek voor nieuwe quiz 'De Dag van Vandaag'
- Alex Agnew zoekt straffe duo's voor 'Fear Factor'
- 'Vakantiehuis For Life' komt terug! Julie Van den Steen zoekt deelnemers!