Wie speelt de finale van de 'Campus Cup'?

De twee finalisten van de 'Campus Cup 2021' zijn bekend. Op donderdagavond 10 juni komen we eindelijk te weten in welke hogere opleiding dit jaar de slimste studenten zitten. En twee dingen zijn nu al zeker: een universiteit zal winnen en de cup blijft niet in Gent.
In het eerste seizoen won Rechten UGent en in seizoen twee namen de studenten van het Gentse conservatorium de beker zonder grote oren mee naar huis. Maar na twee seizoenen verhuist de trofee van Gent naar Antwerpen of Leuven.
Want in de finale neemt Rechten UAntwerpen het op tegen Theologie KU Leuven. Voor beide universiteiten is het de eerste finale: UAntwerpen strandde vorig seizoen in de halve finale en KU Leuven bereikte zelfs nog nooit de kwartfinales.
Spannende halve finales
Op woensdag 9 juni stond er in de laatste halve finale geen maat op de studenten Rechten van de Antwerpse Universiteit. Ze behaalden een monsterscore van 805 punten en Geneeskunde KU Leuven werd met 6-2 in het eindspel opzijgezet. Zo verhinderde UAntwerpen dat het een volledige Leuvense finale werd. In de kwartfinale speelden ze eerder Fysica & Sterrenkunde van de VUB met een droge 5-0 naar huis.
Theologie KU Leuven wist zich op dinsdag 8 juni in de eerste halve finale al te kwalificeren na winst tegen Toegepaste Taalkunde UGent. Eerder zetten de theologen een ander team van UGent (Communicatiewetenschappen) opzij in de kwartfinale.
De finale: Rechten UAntwerpen versus Theologie KU Leuven
De finale van de Campus cup wordt er dus eentje tussen twee universiteiten. De studenten Rechten van UAntwerpen (Damiaan, Manon, Laura en Thibaut) nemen het op tegen de studenten Theologie van de KU Leuven.
In de ranking van de voorrondes behaalden Rechten en Theologie respectievelijk de 7de en 8ste plek. Beide teams kwalificeerden zich dus eigenlijk maar 'met de hakken over de sloot'. Maar vanaf de kwartfinales speelden ze alle favorieten naar huis. Voor Manon van Rechten wordt het wel heel speciaal: haar vriend ging er vorig seizoen in de halve finale van UAntwerpen uit. Zorgt Manon met haar team dit jaar voor de eerste zege van UAntwerpen?
En wat dan te zeggen van de studenten Theologie van de KU Leuven (Jade, Ruben, Linde en Guillaume). De Leuvens Alma Mater blonk de voorbije seizoenen vooral uit door afwezigheid vanaf de kwartfinales. Maar de kleine opleiding Theologie kwam, zag en overwon, al dan niet met de hulp van god. En zo staan ze zowaar in de finale van de 'Campus Cup'. Roepen de theologen in spe hogere krachten in en winnen ze de cup of wordt het net zoals in het eerste seizoen weer een opleiding Rechten?
De finale van het derde seizoen van de 'Campus Cup', donderdag 10 juni om 21.30 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 9, 10, 11 en 12 maart 2026
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- CDA-leider Henri Bontenbal bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.
'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.



































