Nog even geduld: de seizoensfinale van 'Familie' komt eraan!

De spannende zoektocht van Lars en Raven naar hun (groot)vader lijkt stilaan in een stroomversnelling te komen. In de 'Familie'-aflevering van dinsdag 8 juni stuitten de twee in de bibliotheek op oude krantenartikels van Leon De Bodt, de man waar ze nu al enige tijd meer over te weten proberen te komen.
Leon blijkt een oud-kolonel te zijn en de archieffoto's van hem deden bij een aantal kijkers een belletje rinkelen. Niemand minder dan rasacteur Herbert Flack kruipt in de huid van Leon De Bodt en vervoegt zo de cast van 'Familie'.
'Het voelt bijzonder goed om opnieuw voor de camera te kunnen staan en bovendien in de huid te mogen kruipen van een personage waar zoveel mysterie rond hangt', aldus Herbert Flack. 'Het is duidelijk dat Lars en Raven op een belangrijk keerpunt staan in de zoektocht naar hun vader of grootvader. Die zoektocht leidt hen nu naar Leon De Bodt, een ex-kolonel die duidelijk een hele geschiedenis met zich meedraagt. Maar wie is Leon juist? En welke rol speelt hij in de zoektocht naar Lars' vader? Dat mijn personage meteen zo'n cruciale rol mag spelen in een grote verhaallijn is enorm fijn. En ik kan alvast verklappen dat er nog heel wat spanning zit aan te komen.'
Herbert Flack staat ondertussen al enkele weken op de set van 'Familie'. Wanneer het personage in Familie verschijnt blijft een verrassing voor de kijkers.
'Familie' telt af naar extra spannende seizoensfinale op vrijdag 25 juni om 20.35 uur bij VTM
De komende weken loopt de spanning in 'Familie' nog stevig op, in de aanloop naar de extra lange seizoensfinale op vrijdag 25 juni om 20.35 uur bij VTM. Daarin breekt een belangrijke dag aan voor verschillende personages. Voor Quinten (Maxime De Winne) bijvoorbeeld, die helemaal klaar is voor zijn marathon en aan de zijlijn wordt aangemoedigd door zijn vrienden. Maar ook voor de werknemers van CoBrew en Wolff & Bos. Véronique (Sandrine André), Lars (Kürt Rogiers) en Iris (Marianne Devriese), en Peter (Gunther Levi), Mathias (Peter Bulckaen), Cédric (Yanni Bourguignon) en Mieke (Caroline Maes) verzamelen op de grote prijsuitreiking, waar de award voor ondernemer van het jaar wordt uitgereikt. De rivaliteit tussen Lars en Mathias borrelt opnieuw op en de avond neemt een onverwachte wending. Ondertussen dreigt het conflict tussen Jonas (David Cantens), Simon (Braam Verreth) en Stefanie (Jasmijn Van Hoof) helemaal te escaleren.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'The Big Verdick Quiz' dicht bij Jamie én Bisou award
- 'Tattoorist': Tijs Vanneste ontdekt Europese hoofdsteden door de ogen van collega-artiesten
- 'Het Verhaal van Nederland – de tweede wereldoorlog' duikt in een donkere periode van onze geschiedenis
- VRM legt Focus en WTV elk een boete op van 1.500 euro
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ramadan begint: tijd voor 'Suhoor Stories' op NPO Radio 1
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.




































