Studio 100 presenteert 'Tien Om Te Zien, De Musical'

Vandaag 35 jaar geleden werd de allereerste aflevering van het legendarische 'Tien Om Te Zien' uitgezonden op VTM. De ideale dag dus om 'Tien Om Te Zien, De Musical' aan te kondigen!
'Tien Om te Zien, De Musical' is de opvolger van de succesvolle feelgood musical 'Vergeet Barbara', die 120.000 bezoekers mocht verwelkomen. Ook de nieuwe feelgood musical is een perfecte mix van humor en nostalgische Vlaamse tophits.
De musical vertelt het verhaal van 4 vrienden die met de komst van 'Tien Om Te Zien' hun kans zien om als boysband een plaats in de spotlights te veroveren. Maar... is iedereen wel zo opgezet met hun plannen? En is de Vlaamse showbizz wel klaar voor hen?
Het wordt een onvergetelijke musical, boordevol nostalgische Vlaamse tophits en met een indrukwekkende sterrencast, met onder meer Nathalie Meskens, Ruth Beeckmans, Kürt Rogiers, Laura Tesoro, Jonas Van Geel, Mathias Mesmans, Peter Thyssen en Tom Audenaert.
Gastvrouw en gastheer Anne De Baetzelier en Willy Sommers stelden vandaag bij Studio 100 de bezielers en cast voor aan de pers.
Anja Van Mensel, CEO Benelux Studio 100: 'Deze musical zal, net als 'Vergeet Barbara', vol hilarische scènes zitten dus er zal zeker gelachen worden. Alle nummers zijn echte meezingers en de cast bestaat uit tonnen talent. Daarnaast is 'Tien Om Te Zien' één van de kroonjuwelen van VTM, al jaren een betrouwbare partner waar we graag mee samenwerken. Ik kijk er naar uit!'
Gert Verhulst, Founding father van Studio 100: 'Bij 'Vergeet Barbara' stond ik zelf op de planken. Het was een feest om elke keer mensen vanop de tribune luidkeels mee te horen zingen. Ik kijk dan ook echt uit naar deze nieuwe feelgood musical, al speel ik deze keer niet zelf mee. De muziek die toen populair was, is nu nog steeds breed bekend. 'Tien Om Te Zien' was het eerste programma waar het Vlaamse lied zo in de kijker werd gezet. We gebruiken in deze musical muziek uit de eerste 5 jaar van 'Tien Om Te Zien'. De muziek krijgt een nieuw jasje, maar zal altijd herkenbaar zijn.'
Maarten Janssen, channel manager VTM: 'VTM is al 35 jaar veel meer dan alleen een tv-zender. We vinden het dan ook heel belangrijk om actief ons publiek op te zoeken en samen unieke momenten te beleven, zoals met 'The Masked Singer' in het Sportpaleis of de 'Familie'-seizoensfinale in de bioscoop. Een grootse feelgood musical stond nog niet op ons palmares, maar dankzij de expertise van Studio 100 en de kracht van 'Tien Om Te Zien' over generaties heen, wordt dit zonder twijfel een nieuwe paragraaf in onze geschiedenisboeken.'
Davy Parmentier, creative director VTM: ''Tien Om Te Zien' heeft voor een revolutie gezorgd in Vlaanderen. Het heeft VTM gemaakt tot wat het is, want hele generaties Vlamingen zijn opgegroeid met het programma. Sinds 2021 kent 'Tien Om Te Zien' een succesvolle revival. Deze zomer slaan we de iconische tent 8 avonden op in Westende, en dankzij deze feelgood musical gaan we dus ook volgende winter onze positieve muzikale vibes verspreiden.'
Het idee is van Gert Verhulst en samen met Anja Van Mensel en Tijl Dauwe uitgewerkt. Tijl Dauwe neemt ook regie & scenario voor zijn rekening.
Cast
Peter Thyssen
Ruth Beeckmans
Mathias Mesmans
Jonas Van Geel
Tom Audenaert
Kürt Rogiers
Nathalie Meskens
Laura Tesoro
Praktische info
Première: 8 december 2024
Studio 100 Pop-Up Theater Puurs
Info & tickets: www.tienomtezien.live
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'En toen was er new wave': over het ontstaan en de impact van de Belgische 'nieuwe golf'
- Laatste tickets voor de Cross Battles zetten coaches van 'The Voice' onder zware druk
- Donnie in tranen in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen' na opmerking Peter Goossens
- Kijkcijfers: 10, 11 en 12 april 2026
- Niet in talkshow, maar in Vlaanderen: Marco Borsato maakt opvallende tv-comeback in programma van Sergio Herman
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Waar zijn de drones?
- Dinsdag in 'Nomaden': de wandelende kostuums van Kinshasa
- Emotionele oproep ouders vermoorde Ralf (13) in 'Opsporing Verzocht'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

De tien chefs moeten zichzelf culinair voorstellen met een verfijnde smaakbom. Geen evidentie, zeker niet met het zwaard van Damocles dat boven hun koksmutsen hangt: de zwarte pin.
'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.



































