Femke Heijens, Peter Van Asbroeck en Lennart Lemmens nieuw in 'Milo'

'Milo', de serie met actrice en popsensatie CAMILLE in de hoofdrol, zet de ijzersterke telenovelle-traditie van VTM voort, met topscores op alle gebied één maand na de start van de reeks.
Met een marktaandeel van gemiddeld 60% scoort de reeks sterk op de jongere doelgroep 15-24. En ook op VVA 18-54 scoort de telenovelle sterk met 36%. 'Milo', goed voor een gemiddelde van 415.000 kijkers per aflevering, is ook op VTM GO een toptitel: met 2,8 miljoen views (inclusief VTM GO+) is de titel het best bekeken format van de voorbije weken.
De uitgebreide 'Milo'-cast wordt vanaf maandag 12 februari nog een beetje groter: zowel Femke Heijens, Peter Van Asbroeck als Lennart Lemmens doen volgende week immers hun intrede in de telenovelle, respectievelijk op maandag 12, dinsdag 13 en woensdag 14 februari.
Op maandag 12 februari maakt de kijker kennis met Femke Heijens, die recent indruk maakte in 'Het Smelt' en eerder al rollen vertolkte in 'Onderhuids', 'Lisa', 'Nonkels', 'Glad Ijs', 'Déja Vu', 'Professor T' en 'Callboys'.
Bekijk hier een preview van Femke Heijens:
Sabine De Maesschalk (Femke Heijens) werkt als thuisverzorgster en komt het verhaal binnen na een kwalijke val van Alice (Katelijne Verbeke). Dagelijks komt Sabine de hoofdwonde van Alice verzorgen en de twee worden al snel vriendinnen. Alice ziet in Sabine haar gedroomde schoondochter en doet er dan ook alles aan om de thuisverpleegster en haar zoon Pol (Mathijs F Scheepers) te koppelen.
Peter Van Asbroeck speelde in o.a. 'Familie', 'Thuis', 'Zone Stad', 'Zot van A.', 'F.C. De Kampioenen', 'Wittekerke' en 'Windkracht 10' al vele rollen, maar nog niet die van boekhouder. Daar komt op dinsdag 13 februari verandering in wanneer Milo (CAMILLE) op zoek moet naar een beter betaalde job als ze ontdekt dat de bakkerij in slechte papieren zit. Ze solliciteert bij het accountant bedrijf van Frederiek Sabbe (Peter Van Asbroeck), waar ze meteen aan de slag mag. Frederiek is een vlotte veertiger en het levende bewijs dat een boekhouder niet per sé saai hoeft te zijn.
Bekijk hier een preview van Peter Van Asbroeck en Lennart Lemmens:
In het boekhoudkantoor wordt Milo (CAMILLE) opgeleid door Jimmy Bogaert, een rol van Lennart Lemmens ('Thuis', 'Campus 12', 'Nachtwacht',..) vanaf woensdag 14 februari. Jimmy en Milo kennen mekaar al oppervlakkig van tijdens hun studies bedrijfskunde en kunnen het op kantoor snel erg goed met elkaar vinden. Er hangt zowaar een romance in de lucht, tot blijkt dat Milo ontzettend goed is in haar job en Jimmy dit als een bedreiging ziet...
'Milo', een modern sprookje overgoten met een muzikale saus, elke maandag tot donderdag om 18.20 uur bij VTM en op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vierdelige serie 'Cruijff' toont nooit eerder vertoonde familiebeelden
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Nieuwe namen voor romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Astrid Kersseboom verteller van 'The Passion 2026'
- Drie idealisten strijden voor verandering in KRO-NCRV's 'Het Systeem'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Jernilius en Esila
- Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren met zijn bod op tekening van Le Corbusier
- Amerikaanse ambassadeur Joe Popolo bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt'
Kijktip van de dag

Loretta Sage, een beroemde romanschrijfster, is samen met Alan, het covermodel van haar nieuwste boek, op promotietour. Tijdens deze tournee worden ze ontvoerd door een excentrieke miljardair die hoopt dat Loretta hem naar de mythische schat uit haar boek kan leiden.
'The Lost City', film uit 2022 met oa. Sandra Bullock<, om 20.30 uur op VTM./strong>



































