Femke Heijens, Peter Van Asbroeck en Lennart Lemmens nieuw in 'Milo'

'Milo', de serie met actrice en popsensatie CAMILLE in de hoofdrol, zet de ijzersterke telenovelle-traditie van VTM voort, met topscores op alle gebied één maand na de start van de reeks.
Met een marktaandeel van gemiddeld 60% scoort de reeks sterk op de jongere doelgroep 15-24. En ook op VVA 18-54 scoort de telenovelle sterk met 36%. 'Milo', goed voor een gemiddelde van 415.000 kijkers per aflevering, is ook op VTM GO een toptitel: met 2,8 miljoen views (inclusief VTM GO+) is de titel het best bekeken format van de voorbije weken.
De uitgebreide 'Milo'-cast wordt vanaf maandag 12 februari nog een beetje groter: zowel Femke Heijens, Peter Van Asbroeck als Lennart Lemmens doen volgende week immers hun intrede in de telenovelle, respectievelijk op maandag 12, dinsdag 13 en woensdag 14 februari.
Op maandag 12 februari maakt de kijker kennis met Femke Heijens, die recent indruk maakte in 'Het Smelt' en eerder al rollen vertolkte in 'Onderhuids', 'Lisa', 'Nonkels', 'Glad Ijs', 'Déja Vu', 'Professor T' en 'Callboys'.
Bekijk hier een preview van Femke Heijens:
Sabine De Maesschalk (Femke Heijens) werkt als thuisverzorgster en komt het verhaal binnen na een kwalijke val van Alice (Katelijne Verbeke). Dagelijks komt Sabine de hoofdwonde van Alice verzorgen en de twee worden al snel vriendinnen. Alice ziet in Sabine haar gedroomde schoondochter en doet er dan ook alles aan om de thuisverpleegster en haar zoon Pol (Mathijs F Scheepers) te koppelen.
Peter Van Asbroeck speelde in o.a. 'Familie', 'Thuis', 'Zone Stad', 'Zot van A.', 'F.C. De Kampioenen', 'Wittekerke' en 'Windkracht 10' al vele rollen, maar nog niet die van boekhouder. Daar komt op dinsdag 13 februari verandering in wanneer Milo (CAMILLE) op zoek moet naar een beter betaalde job als ze ontdekt dat de bakkerij in slechte papieren zit. Ze solliciteert bij het accountant bedrijf van Frederiek Sabbe (Peter Van Asbroeck), waar ze meteen aan de slag mag. Frederiek is een vlotte veertiger en het levende bewijs dat een boekhouder niet per sé saai hoeft te zijn.
Bekijk hier een preview van Peter Van Asbroeck en Lennart Lemmens:
In het boekhoudkantoor wordt Milo (CAMILLE) opgeleid door Jimmy Bogaert, een rol van Lennart Lemmens ('Thuis', 'Campus 12', 'Nachtwacht',..) vanaf woensdag 14 februari. Jimmy en Milo kennen mekaar al oppervlakkig van tijdens hun studies bedrijfskunde en kunnen het op kantoor snel erg goed met elkaar vinden. Er hangt zowaar een romance in de lucht, tot blijkt dat Milo ontzettend goed is in haar job en Jimmy dit als een bedreiging ziet...
'Milo', een modern sprookje overgoten met een muzikale saus, elke maandag tot donderdag om 18.20 uur bij VTM en op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- '100 jaar Annie': VTM zet Annie Geeraerts op haar verjaardag in de bloemetjes
- 'De Ochtend'-stem Leen De Witte verlaat VRT NWS voor RSC Anderlecht
- Kijkcijfers: donderdag 30 juli 2026
- 'Tour de France Femmes' start zaterdag: Sporza volgt alle ritten live
- Orange Belgium bundelt het beste van sport in één uniek tv-aanbod met Orange Sports
- Een prille klik en een wel héél snel huwelijksaanzoek in 'B&B Zoekt Lief'
- CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien'
- Deze week in 'Terug in het Wild'
- Chaos in het ziekenhuis: 'Taakstraf'-ploeg richt complete ravage aan
- AVROTROS brengt WorldPride Canal Parade 2026 live op NPO 1
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Speciale MAX-uitzending op NPO Radio 1: kan Nederland nog zonder vrijwilligers?
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Giel Beelen komende weken te horen in de ochtend van Radio Veronica
Multimedia SPOTLIGHT
-
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer'
Kijktip van de dag

De Kampioenen reizen naar Frankrijk voor een vriendenmatch tegen Saint-Tin-Tin, op uitnodiging van Albert Tartuffe, een vriend van voorzitter Balthasar Boma. Wat een fijne vakantie moest worden, loopt echter helemaal anders af dan de Kampioenen hadden gedacht.
'Kampioen zijn blijft plezant', film uit 2013 met oa. Marijn Devalck, om 19.50 uur op VRT 1.



































