Belgisch productiehuis Caviar strikt oa. Victoria Beckham voor reclame tijdens Super Bowl

Aanstaande zondag staan de Kansas City Chiefs tegenover de San Francisco 49'ers in de Super Bowl, de finale van de American Football competitie en het belangrijkste sportevenement in de V.S.
Met meer dan 113 miljoen kijkers wereldwijd vorig jaar is het niet alleen een hoogdag voor sportfans maar ook voor de reclamesector. De commercials die tijdens de pauzes worden getoond, zijn minstens zo geanticipeerd als de wedstrijd zelf. Eén van die spots is dit jaar alweer gemaakt door het Belgische productiehuis Caviar. Die zal worden uitgezonden op 11 februari op CBS om 18.30 uur ET.
'De laatste jaren tekenden we steeds voor enkele creatieve spots die tijdens de Super Bowl uitgezonden werden', vertelt CEO Bert Hamelinck. 'En dit jaar hebben we dankzij het hele team in L.A. en de regisseur Jake Szymanski, die eerder al voor het deliverybedrijf films maakte, dit weer kunnen waarmaken.'
Traditioneel worden voor de Super Bowl ads de grootste sterren opgetrommeld en zo wisten Caviar en Uber Eats voor de eerste teaser David en Victoria Beckham te strikken. Zij kondigden de spot van Uber Eats aan met een knipoog naar een ondertussen viraal en meme-worthy stukje uit hun Netflix docu.
In de langere spot zien we dan weer 'Friends'-sterren Jennifer Aniston en David Schwimmer, die laten weten dat je niet mag vergeten dat Uber Eats meer dan enkel eten aan huis levert. 'Maar om dat te kunnen onthouden, moet je iets vergeten', zegt Aniston, met als gevolg dat ze haar 'Friends' co-ster David Schwimmer niet meer herkent tijdens een ongemakkelijke ontmoeting.
Over Caviar
Met vestigingen in Brussel, Londen, Parijs en Los Angeles is Caviar een globaal en veelzijdig productiehuis dat in 2005 werd opgericht en sinds 2021 onderdeel is van de Liberty Global-groep via de Telenet Group. Caviar is bekend van films als de Oscar winnaar 'Sound of Metal', Adil & Billals 'Rebel' en de series 'Tabula Rasa', 'F*** You Very, Very Much', 'Clan', de internationale remake 'Bad Sisters' en 'Paul T Goldman' voor Peacock, nu te zien op Streamz.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: Play kijkt tevreden terug op het voorjaar
- Vlak voor de finale: herbeleef het tiende seizoen van 'The Voice' in drie minuten
- Laura Tesoro met spoed geopereerd: finale ‘The Voice’ onzeker
- Champions League-finale PSG – Arsenal gratis te zien voor heel Nederland bij Ziggo Sport
- Wat RTL niet aandurfde: Mathijs van Nieuwkerk keert terug op televisie bij SBS6!
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': zorgen om de energierekening
- Opmerkelijke bekentenis van Viktor in 'Brieven Aan Samson': 'Ik kon pas op mijn twaalfde fietsen'
- 'Zembla' onderzoekt de oprukkende jeugdcriminaliteit
- Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
- Europees debutant Crystal Palace tegen volksclub Rayo Vallecano in de Conference League-finale op Ziggo Sport
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' over bijzonder opnames van The Nits
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
- Véronique De Kock opent haar eigen B&B… op de radio
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
Multimedia SPOTLIGHT
-
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is zover: de grote finale van 'The Voice van Vlaanderen'. Wie van de vier finalisten wint het tiende seizoen en welke coach viert mee op het podium? Of gaat, net als vorig seizoen, de Comeback Stage met de overwinning lopen?
'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.



































