Belgisch productiehuis Caviar strikt oa. Victoria Beckham voor reclame tijdens Super Bowl

vrijdag 9 februari 2024
Foto: © Caviar 2024

Aanstaande zondag staan de Kansas City Chiefs tegenover de San Francisco 49'ers in de Super Bowl, de finale van de American Football competitie en het belangrijkste sportevenement in de V.S.

Met meer dan 113 miljoen kijkers wereldwijd vorig jaar is het niet alleen een hoogdag voor sportfans maar ook voor de reclamesector. De commercials die tijdens de pauzes worden getoond, zijn minstens zo geanticipeerd als de wedstrijd zelf. Eén van die spots is dit jaar alweer gemaakt door het Belgische productiehuis Caviar. Die zal worden uitgezonden op 11 februari op CBS om 18.30 uur ET.


'De laatste jaren tekenden we steeds voor enkele creatieve spots die tijdens de Super Bowl uitgezonden werden', vertelt CEO Bert Hamelinck. 'En dit jaar hebben we dankzij het hele team in L.A. en de regisseur Jake Szymanski, die eerder al voor het deliverybedrijf films maakte, dit weer kunnen waarmaken.'

Traditioneel worden voor de Super Bowl ads de grootste sterren opgetrommeld en zo wisten Caviar en Uber Eats voor de eerste teaser David en Victoria Beckham te strikken. Zij kondigden de spot van Uber Eats aan met een knipoog naar een ondertussen viraal en meme-worthy stukje uit hun Netflix docu.


In de langere spot zien we dan weer 'Friends'-sterren Jennifer Aniston en David Schwimmer, die laten weten dat je niet mag vergeten dat Uber Eats meer dan enkel eten aan huis levert. 'Maar om dat te kunnen onthouden, moet je iets vergeten', zegt Aniston, met als gevolg dat ze haar 'Friends' co-ster David Schwimmer niet meer herkent tijdens een ongemakkelijke ontmoeting.


Over Caviar
Met vestigingen in Brussel, Londen, Parijs en Los Angeles is Caviar een globaal en veelzijdig productiehuis dat in 2005 werd opgericht en sinds 2021 onderdeel is van de Liberty Global-groep via de Telenet Group. Caviar is bekend van films als de Oscar winnaar 'Sound of Metal', Adil & Billals 'Rebel' en de series 'Tabula Rasa', 'F*** You Very, Very Much', 'Clan', de internationale remake 'Bad Sisters' en 'Paul T Goldman' voor Peacock, nu te zien op Streamz.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:50
    Blind getrouwd: Australië
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:10
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Without a Trace
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:19
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:15
    Open Vuur
    02:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 05:25
    Ghost Stories
    02:05
    Darby and Joan
  • 05:10
    American Pickers
    02:10
    American Housewife
  • 03:10
    NOS Journaal
    02:10
    Pauw & De Wit
  • 02:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:45
    Eva