Belgisch productiehuis Caviar strikt oa. Victoria Beckham voor reclame tijdens Super Bowl

vrijdag 9 februari 2024
Foto: © Caviar 2024

Aanstaande zondag staan de Kansas City Chiefs tegenover de San Francisco 49'ers in de Super Bowl, de finale van de American Football competitie en het belangrijkste sportevenement in de V.S.

Met meer dan 113 miljoen kijkers wereldwijd vorig jaar is het niet alleen een hoogdag voor sportfans maar ook voor de reclamesector. De commercials die tijdens de pauzes worden getoond, zijn minstens zo geanticipeerd als de wedstrijd zelf. Eén van die spots is dit jaar alweer gemaakt door het Belgische productiehuis Caviar. Die zal worden uitgezonden op 11 februari op CBS om 18.30 uur ET.


'De laatste jaren tekenden we steeds voor enkele creatieve spots die tijdens de Super Bowl uitgezonden werden', vertelt CEO Bert Hamelinck. 'En dit jaar hebben we dankzij het hele team in L.A. en de regisseur Jake Szymanski, die eerder al voor het deliverybedrijf films maakte, dit weer kunnen waarmaken.'

Traditioneel worden voor de Super Bowl ads de grootste sterren opgetrommeld en zo wisten Caviar en Uber Eats voor de eerste teaser David en Victoria Beckham te strikken. Zij kondigden de spot van Uber Eats aan met een knipoog naar een ondertussen viraal en meme-worthy stukje uit hun Netflix docu.


In de langere spot zien we dan weer 'Friends'-sterren Jennifer Aniston en David Schwimmer, die laten weten dat je niet mag vergeten dat Uber Eats meer dan enkel eten aan huis levert. 'Maar om dat te kunnen onthouden, moet je iets vergeten', zegt Aniston, met als gevolg dat ze haar 'Friends' co-ster David Schwimmer niet meer herkent tijdens een ongemakkelijke ontmoeting.


Over Caviar
Met vestigingen in Brussel, Londen, Parijs en Los Angeles is Caviar een globaal en veelzijdig productiehuis dat in 2005 werd opgericht en sinds 2021 onderdeel is van de Liberty Global-groep via de Telenet Group. Caviar is bekend van films als de Oscar winnaar 'Sound of Metal', Adil & Billals 'Rebel' en de series 'Tabula Rasa', 'F*** You Very, Very Much', 'Clan', de internationale remake 'Bad Sisters' en 'Paul T Goldman' voor Peacock, nu te zien op Streamz.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Thuis
    23:55
    Journaallus
  • 23:15
    Tell Them You Love Me
    01:00
    Nachtlus
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:15
    Schiphol Airport
    23:40
    Telefacts
  • 23:05
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    23:55
    Interrogation Raw
  • 23:00
    S.W.A.T.
    00:45
    Geen uitzending
  • 22:30
    Jaws
    00:40
    60 Days In
  • 23:00
    ER
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:45
    The X-Files
    23:40
    Zorro
  • 23:15
    De Zussen Coorevits
    00:05
    De Tafel van de Week
  • 23:10
    Found
    00:10
    Doc
  • 22:35
    Aquaman and the Lost Kingdom
    01:00
    Scream 2
  • 23:00
    Bake Off Vlaanderen
    01:30
    Leef!
  • 22:25
    Reap What You Sew: An Aurora Teagarden Mystery
    00:10
    C.S.I. New York
  • 23:16
    Trends Doc
    00:08
    Herhalingslus
  • 23:18
    Roger
    23:39
    Red de meubelen
  • 23:00
    Becoming Meewis
    23:40
    Bal National - FEEST
  • 23:00
    Foyle's War
  • 23:05
    Lie to Me
    00:00
    NCIS
  • 23:35
    NOS Studio Sport
    00:00
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Het verhaal van Tony Blair
    23:40
    Podium Klassiek
  • 23:20
    Louis Theroux: Miami Mega Jail
    00:30
    NOS Studio Sport Voetbal