Belgisch productiehuis Caviar strikt oa. Victoria Beckham voor reclame tijdens Super Bowl

vrijdag 9 februari 2024
Foto: © Caviar 2024

Aanstaande zondag staan de Kansas City Chiefs tegenover de San Francisco 49'ers in de Super Bowl, de finale van de American Football competitie en het belangrijkste sportevenement in de V.S.

Met meer dan 113 miljoen kijkers wereldwijd vorig jaar is het niet alleen een hoogdag voor sportfans maar ook voor de reclamesector. De commercials die tijdens de pauzes worden getoond, zijn minstens zo geanticipeerd als de wedstrijd zelf. Eén van die spots is dit jaar alweer gemaakt door het Belgische productiehuis Caviar. Die zal worden uitgezonden op 11 februari op CBS om 18.30 uur ET.


'De laatste jaren tekenden we steeds voor enkele creatieve spots die tijdens de Super Bowl uitgezonden werden', vertelt CEO Bert Hamelinck. 'En dit jaar hebben we dankzij het hele team in L.A. en de regisseur Jake Szymanski, die eerder al voor het deliverybedrijf films maakte, dit weer kunnen waarmaken.'

Traditioneel worden voor de Super Bowl ads de grootste sterren opgetrommeld en zo wisten Caviar en Uber Eats voor de eerste teaser David en Victoria Beckham te strikken. Zij kondigden de spot van Uber Eats aan met een knipoog naar een ondertussen viraal en meme-worthy stukje uit hun Netflix docu.


In de langere spot zien we dan weer 'Friends'-sterren Jennifer Aniston en David Schwimmer, die laten weten dat je niet mag vergeten dat Uber Eats meer dan enkel eten aan huis levert. 'Maar om dat te kunnen onthouden, moet je iets vergeten', zegt Aniston, met als gevolg dat ze haar 'Friends' co-ster David Schwimmer niet meer herkent tijdens een ongemakkelijke ontmoeting.


Over Caviar
Met vestigingen in Brussel, Londen, Parijs en Los Angeles is Caviar een globaal en veelzijdig productiehuis dat in 2005 werd opgericht en sinds 2021 onderdeel is van de Liberty Global-groep via de Telenet Group. Caviar is bekend van films als de Oscar winnaar 'Sound of Metal', Adil & Billals 'Rebel' en de series 'Tabula Rasa', 'F*** You Very, Very Much', 'Clan', de internationale remake 'Bad Sisters' en 'Paul T Goldman' voor Peacock, nu te zien op Streamz.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Single Bells' (Streamz)

Wanneer Mina een week voor kerst gedumpt wordt, schiet haar hartverwarmende, maar bemoeizieke familie in actie. Elke dag, tot aan kerstdag, gaat één van hen een blind date regelen. Het doel? Een kerstman vinden voor Mina, zodat ze voor het éérst in jaren niet aan de feesttafel hoeft te zitten als enige single.

'Single Bells', om 18.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:05
    Het weer (laat)
    01:05
    Villa Politica
  • 23:10
    Het weer (laat)
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Elixir
    05:25
    Geen uitzending
  • 23:05
    Chicago Med
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 22:45
    Interrogation Raw
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 22:50
    Magnum P.I.
    06:00
    Qmusic
  • 22:35
    Super Eruption
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:15
    Sister Swap: Christmas in the City
    01:30
    JOE XMAS
  • 22:20
    Walker, Texas Ranger
    01:20
    Geen uitzending
  • 22:25
    Alone
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 22:55
    Friends
    01:20
    New Amsterdam
  • 22:20
    NCIS: Los Angeles
    01:35
    Ice Vikings
  • 22:35
    A Chance for Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 22:20
    Cold Case
    01:10
    My Life is Murder
  • 23:02
    Z-Beurs
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:05
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:00
    Winterse Kost
    02:05
    Puur Oosters - Japans
  • 23:00
    Dalziel and Pascoe
    01:45
    Inside Man
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    03:25
    The Resident
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    01:55
    EenVandaag
  • 22:40
    Close Up
    01:35
    Nieuwsuur
  • 22:55
    Van Roosmalen & Groenteman
    01:30
    Top 2000 Quiz