Average Rob geeft live commentaar op 58ste Super Bowl bij ElevenDAZN

vrijdag 9 februari 2024

Zondagnacht is het weer zover: de Super Bowl, de jaarlijkse hoogmis in de NFL dat dit jaar aan zijn 58ste editie toe is, met Las Vegas als feeërieke decor. En er is een primeur voor de Vlaamse kijkers: niemand minder dan Average Rob zal, bij ElevenDAZN, de wedstrijd én zijn legendarische half-time show van commentaar voorzien.

Fans van 'sport&entertainment' stemmen deze zondagnacht dus best af op ElevenDAZN.


Verlengen de Kansas Chiefs hun titel of pakken de San Francisco 49ers de zo fel begeerde Vince Lombardi trophy? Het antwoord krijgen we zondagnacht.

Maar de Super Bowl is meer dan de wedrijd alleen. Ieder jaar is het ook uitkijken naar de half time show. Dit jaar wist de NFL R&B zanger Usher te strikken.

DAZN is de exclusieve mediapartner van de NFL (Game Pass) en trekt alle registers open, ook in België. Zo zijn NFL-fans zondagnacht welkom in Kinepolis Brussel om er de wedstrijd op groot scherm te volgen, met heel wat randanimatie errond. Abonnees van DAZN Total mogen overigens gratis binnen.

Voor de Vlaamse kijkers zorgt ElevenDAZN voor een primeur: de legendarische NFL-commentator Jürgen Nijs zal dit jaar als co-commentator worden bijgestaan door Average Rob, comedian, Youtuber, acteur en radiopresentator die de jongste maanden alomtegenwoordig is op de Vlaamse TV.

Average Rob is ook thriatleet en waagde het ook al op de crossfiets, maar wat heeft hij met Amerikaans voetbal? Wat velen niet weten is dat Rob tijdens zijn Erasmus in Coventry een jaartje American Football heeft gespeeld en sindsdien een absolute fan is. Het belooft voor de Vlaamse fans dus niet alleen op het veld een show te worden, maar ook vanop de commentaarposities.

De Super Bowl is live te volgen op Eleven Sports 1 en in de app van ElevenDAZN.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts' - Birgit Van Mol (VTM)

Volgens de recentste cijfers van de WHO zijn 160 miljoen kinderen en jongeren tussen de 5 en de 19 jaar echt obees. In de EU zijn 33% van de kinderen obees. Velen beseffen niet wat ultrabewerkt voedsel met het lichaam doet. En als je overal om je heen reclame ziet voor ongezonde producten, dan is het ook veel moeilijker om andere keuzes te maken. Twee Spanjaarden die naar de VS verhuisden, zagen meteen wat die andere eetcultuur deed met hun lichaam. Ze willen nu anderen helpen om niet in diezelfde val te trappen.

'Telefacts', om 22.50 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Villa Politica
    06:00
    In bed met Olly
  • 12:00
    Sporza: WK Atletiek 2025
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 14:45
    Sarah knutselt
    06:00
    Tik Tak
  • 14:20
    Wittekerke
    02:10
    Geen uitzending
  • 14:15
    Helicopter ER
    01:00
    Blind Getrouwd UK
  • 14:25
    Buffy the Vampire Slayer
    01:40
    Geen uitzending
  • 14:45
    Xena: Warrior Princess
    01:05
    Geen uitzending
  • 13:55
    A Shoe Addict's Christmas
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 14:45
    Het roer om
    02:05
    De Tafel van Tine
  • 14:10
    Bull
    02:00
    Neighbours: A New Chapter
  • 14:35
    Hawaii Five-0
    02:20
    Geen uitzending
  • 14:30
    Blind Gekocht NL
    02:35
    Big Miracles
  • 14:15
    Snapped
    02:15
    Geen uitzending
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:35
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 14:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
    02:15
    De Gastentafel
  • 14:00
    Signora Volpe
    02:20
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
  • 14:00
    Station 19
    02:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 14:00
    NOS Algemene Politieke Beschouwingen
    02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 14:05
    NOS WK Atletiek 2025
    02:10
    Nieuwsuur
  • 14:35
    Machtige Mike
    02:35
    Verward