VIJFtv duikt in privéleven Astrid Bryan in 'Astrid In Wonderland'

dinsdag 9 augustus 2011

Wie dacht voorgoed verlost te zijn van Astrid Bryan na 'Vlaamse Hollywoodvrouwen' op vtm, zit goed fout. VIJFtv brengt dit najaar een nieuwe reeks rond de markante televisiepersoonlijkheid en haar wederhelft 'Den John'. Dat maakte de zender, tegenwoordig in handen van De Vijver, gisteren bekend tijdens de persvoorstelling van 'Astrid In Wonderland'. Wanneer de nieuwe productie precies op de buis komt, is nog niet geweten. Vermoedelijk pakt VIJFtv er mee uit eind september.

Vlaanderen leerde Astrid Bryan vorig jaar kennen tijdens 'Vlaamse Hollywoodvrouwen' op vtm, een realityserie over vier dames die hun leven in België achterlieten voor een sterrenleven in Los Angelos. Bryan was zonder enige twijfel de ster van het programma. Samen met haar echtgenoot 'Den John', ooit financieel adviseur van Sarah Ferguson, werd ze populair in onze contreien. Uitspraken als 'pimped out chromed out Quentin Tarantino Kill Bill mobiel' zorgden voor algemene hilariteit.


VIJFtv besloot het koppel enkele maanden te volgen voor een nieuwe reeks. Die werd gisteren voorgesteld en op de eerste beelden blijkt dat Astrid nog veel meer in petto heeft. Zo leren we haar man 'Den John' beter kennen. Hij verdient grof geld door zieke bedrijven op te kopen, gezond te maken en opnieuw te verkopen. Dat doet hij samen met Laurens, de broer van Astrid. 'De Lau' komt in de serie over als een rokkenjager, maar is volgens John een financieel en administratief wonder.

Een groot deel van 'Astrid In Wonderland' werd in Hollywood gefilmd, maar er zijn ook opnames gemaakt New Orleans, Mexico, Saint Tropez, Knokke, Hasselt en Brasschaat.

'Astrid In Wonderland', dit najaar op VIJFtv.

Bron: Het Nieuwsblad, GVA


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:20
    Phoenix Rise
    02:00
    Journaallus
  • 08:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:00
    Sirocco en het Koninkrijk van de Wind
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:20
    Nonkel Jef
    00:30
    The Voice van Vlaanderen
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:10
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 05:25
    Geen uitzending
    22:35
    Transformers: The Last Knight
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 08:45
    Geen uitzending
    00:20
    Suits
  • 06:00
    Joe
    01:20
    The Golden Girls
  • 07:25
    Geen uitzending
    00:40
    Komen eten
  • 08:40
    FBI
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 09:10
    Borderforce USA: The Bridges
    01:15
    Fear Factor USA.
  • 09:20
    The Block Australia
    01:45
    Botched
  • 09:20
    Killer Couples
    01:05
    Big Sky
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:14
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:40
    Winterse Kost
    01:55
    Loďc zot van koken weekmenu
  • 08:55
    Sister Boniface Mysteries
    01:25
    Marie Antoinette
  • 09:10
    Below Deck Sailing Yacht
    01:40
    First Dates Australia
  • 08:40
    WNL op Zondag
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 09:15
    Nederland Zingt
    01:20
    Ongehoord Nieuws
  • 09:05
    Beestenbrigade battle
    01:45
    Eva