Bianca sterft in 'Thuis'

vrijdag 8 november 2019

Het lijkt erop alsof ze bij 'Thuis' bezig zijn aan een opkuis van personages die al een tijdje uit beeld zijn verdwenen. Vorige week nog stierf Mo (Noureddine Farihi) aan de gevolgen van een auto-ongeluk. En donderdag stierf zijn vrouw Bianca aan de gevolgen van datzelfde ongeval.

Frank, Marianne en Ann waren al eerder afgezakt naar Marokko nadat ze het slechte nieuws over het ongeval van Mo en Bianca hadden gehoord. Ook de kleine Robin, het zoontje van Tom met Bianca, was bij het ongeluk betrokken, maar bleek slechts lichtgewond. Robin was ook de reden dat Tom naar Marokko was afgereisd.


Donderdag kwam dan het nieuws dat ook Bianca (Merel de Vilder Robier) aan haar verwondingen was bezweken. Dat is dus weer een personage dat de kijkers nooit meer in 'Thuis' zullen te zien krijgen.

Maar wat zal Tom nu doen? Beslist hij om het vaderschap over Robin op te nemen en neemt hij zijn zoontje mee naar huis? Stof genoeg dus voor de 'Thuis'-fans om ook de komende dagen weer op het puntje van hun stoel te gaan zitten.

Nog donderdag in 'Thuis' zagen de kijkers Aïsha (Maya Albert) terug. Zij is in 'Thuis' de dochter van Mo en nam samen met haar man Youssef de voorbije dagen al de zorg over Robin op zich. Albert zal nog enkele keren te zien zijn, maar de actrice had al laten weten dat het ging om een (kleine) gastrol.

Bron: Het Nieuwsblad


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:45
    Deep Deception
    19:35
    NOS FIFA WK Voetbal 2026 Openingsceremonie
  • 18:50
    De Hoppers
    19:05
    De Raad van Soekie
  • 18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:25
    Home and Away
    19:00
    World Cup of Darts 2026
  • 18:35
    Home Economics
    19:05
    The Simpsons
  • 18:40
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Devil's Own
  • 18:25
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 18:20
    Gert & James Zomershow: beste vrienden
    19:20
    De Container Cup
  • 18:50
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 18:45
    Storage Wars
    19:45
    Highway Thru Hell
  • 18:50
    Next Level Chef
    19:40
    Chateau Meiland: En Route
  • 18:50
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 18:25
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:54
    Simple diy
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:30
    De Wereldkeuken
    19:10
    Chris Cooks Cymru
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:25
    EenVandaag
    19:00
    Keuringsdienst van Waarde
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    Goed Verhaal
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal