Arno krijgt Lifetime Achievement Award op de MIA's

vrijdag 8 november 2019

Arno krijgt op donderdag 6 februari een Lifetime Achievement Award op de dertiende editie van de Music Industry Awards. Deze onderscheiding neemt hij tijdens de liveshow in ontvangst voor zijn fenomenale muzikale carrière.

Het was al een rijk gevuld jaar voor Arno: zijn zeventigste verjaardag, de mooie verjaardagsconcerten, een goed ontvangen nieuw album... En nu is er ook nog de MIA Lifetime Achievement Award. Arno is enorm vereerd. Zijn korte maar krachtige reactie: '“Ohlalala, Mia. Dankjewel voor jouw MIA!'


Levende legende
Arno Hintjens is een van de weinigen uit de Belgische muziekgeschiedenis die zich kan meten met Jacques Brel, Serge Gainsbourg of Charles Aznavour. In Frankrijk mag hij zich zelfs laten aanspreken als 'ridder Arno' - en ondertussen ook als ereburger in zijn huidige thuisstad Brussel.

In de loop der jaren kende Arno vele gezichten: Tjens Couter, Tjens Matic, TC Matic, Charles et les Lulus, Charles and the White Trash European Blues Connection… Elk project liet onuitwisbare sporen na. Enkele klassiekers die op zijn naam staan: Vive ma liberté, Putain putain, Les yeux de ma mère, Oh la la la en het recente Oostende bonsoir.

Niemand die blues, chanson, rock en funk op zo’n unieke manier met elkaar versmelt. Arno's stem is herkenbaar uit de duizenden: ruw en rauw als schuurpapier, tegelijk teder en vol mededogen. Hij is een levende legende die tegelijk cool en kwetsbaar is.

In januari 2020 brengt hij de release-concerten van Santeboutique, zijn dertiende soloalbum. In mei volgt er nog een clubtour door België.

Tickets voor de awardshow MIA’s vanaf nu beschikbaar
De MIA's worden uitgereikt op donderdagavond 6 februari in Paleis 12 in Brussel. Deze feestelijke awardshow kan worden bijgewoond door het publiek. Tickets zijn vanaf nu beschikbaar via www.mias.be of www.paleis12.com.

#demias, twitter @een, insta @eenbe

De awardshow 'MIA's', donderdagavond 6 februari live op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Op een Ander' (VRT Canvas)

Catch is een vorm van worstelen die beïnvloed werd door verschillende gevechtstechnieken. De worstelscene in België is veel kleiner dan in de VS of Japan, en je hebt slechts een handvol clubs. We volgen Rob Raw tijdens zijn allerlaatste kamp. De acties van het personage in de shows worden beschouwd als fictief en staan volledig los van het leven van de artiest. Sommige artiesten blijven echter ook buiten de ring in hun rol, zoals in promotievideo's, interviews en zelfs op sociale media.

'Op Een Ander', om 21.30 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Sporza: Scheldeprijs
    17:45
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:05
    The Office
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:15
    Cheers
    16:40
    Sara
  • 15:35
    Een Eigen Huis
    16:25
    Achter gesloten deuren
  • 15:35
    Nutty Professor II: The Klumps
    17:25
    S.W.A.T.
  • 15:45
    Baywatch Hawaii
    16:35
    Cheers
  • 16:05
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 16:05
    Geen uitzending
    16:40
    Wat nu weer?
  • 15:40
    De Tafel van Gert
    16:55
    Huizenjagers
  • 15:55
    This Is Us
    16:50
    SkyMed
  • 15:45
    Doom Patrol
    16:45
    Brooklyn Nine-Nine
  • 16:20
    Het Blok
    17:15
    Love Island UK
  • 15:35
    Killer Couples
    16:25
    World's Most Evil Killers
  • 13:29
    Herhalingslus
    17:00
    Z-Extra
  • 16:20
    Tooldokter
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:10
    Meat Timon
    16:40
    DIY
  • 16:00
    New Tricks
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:35
    Per Seconde Wijzer
  • 16:15
    Waffel de wonderhond
    16:25
    Olga da Polga