Arno krijgt Lifetime Achievement Award op de MIA's

vrijdag 8 november 2019

Arno krijgt op donderdag 6 februari een Lifetime Achievement Award op de dertiende editie van de Music Industry Awards. Deze onderscheiding neemt hij tijdens de liveshow in ontvangst voor zijn fenomenale muzikale carrière.

Het was al een rijk gevuld jaar voor Arno: zijn zeventigste verjaardag, de mooie verjaardagsconcerten, een goed ontvangen nieuw album... En nu is er ook nog de MIA Lifetime Achievement Award. Arno is enorm vereerd. Zijn korte maar krachtige reactie: '“Ohlalala, Mia. Dankjewel voor jouw MIA!'


Levende legende
Arno Hintjens is een van de weinigen uit de Belgische muziekgeschiedenis die zich kan meten met Jacques Brel, Serge Gainsbourg of Charles Aznavour. In Frankrijk mag hij zich zelfs laten aanspreken als 'ridder Arno' - en ondertussen ook als ereburger in zijn huidige thuisstad Brussel.

In de loop der jaren kende Arno vele gezichten: Tjens Couter, Tjens Matic, TC Matic, Charles et les Lulus, Charles and the White Trash European Blues Connection… Elk project liet onuitwisbare sporen na. Enkele klassiekers die op zijn naam staan: Vive ma liberté, Putain putain, Les yeux de ma mère, Oh la la la en het recente Oostende bonsoir.

Niemand die blues, chanson, rock en funk op zo’n unieke manier met elkaar versmelt. Arno's stem is herkenbaar uit de duizenden: ruw en rauw als schuurpapier, tegelijk teder en vol mededogen. Hij is een levende legende die tegelijk cool en kwetsbaar is.

In januari 2020 brengt hij de release-concerten van Santeboutique, zijn dertiende soloalbum. In mei volgt er nog een clubtour door België.

Tickets voor de awardshow MIA’s vanaf nu beschikbaar
De MIA's worden uitgereikt op donderdagavond 6 februari in Paleis 12 in Brussel. Deze feestelijke awardshow kan worden bijgewoond door het publiek. Tickets zijn vanaf nu beschikbaar via www.mias.be of www.paleis12.com.

#demias, twitter @een, insta @eenbe

De awardshow 'MIA's', donderdagavond 6 februari live op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De jonge Harry Potter woont na de dood van zijn ouders bij zijn oom en tante, waar hij slecht wordt behandeld en voortdurend de pesterijen van zijn verwende neefje moet ondergaan. Op zijn elfde verjaardag verneemt Harry dat zijn ouders machtige tovenaars waren en dat ook hij unieke magische krachten heeft. Hij vertrekt naar een Britse kostschool voor leerling-tovenaars, waar hij heel wat vrienden maakt die net als hij speciale krachten hebben. Beetje bij beetje zal hij de waarheid over de mysterieuze dood van zijn ouders ontdekken.

'Harry Potter and the Sorcerer's Stone', film uit 2001 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    De Zevende Dag
    01:30
    VRT NWS laat
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    De Warmste Week
  • 21:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    06:50
    LEGO Friends: The Next Chapter
  • 20:00
    WK Darts 2026
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:00
    House
    06:00
    Qmusic
  • 23:20
    Columbo
    01:05
    Geen uitzending
  • 22:15
    Holiday Road Trip
    01:35
    JOE XMAS
  • 23:35
    Lili en Marleen
    01:05
    Walker, Texas Ranger
  • 23:35
    De Slimste Tafel
    01:05
    De Tafel van de Week
  • 00:10
    Fire Country
    02:10
    Play kerst haardvuur 2025
  • 22:20
    The Blind Side
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:10
    Christmas on the Farm
    02:05
    Play kerst haardvuur 2025
  • 23:45
    CSI: Vegas
    02:35
    Play kerst haardvuur 2025
  • 00:26
    City Reports
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:28
    De ambachter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:00
    Bal National - FEEST
    01:05
    Tot op de Graat
  • 00:30
    London Kills
    02:00
    The Good Ship Murder
  • 23:45
    NCIS
    06:00
    Shipping Wars
  • 23:55
    Ivo op zondag
    01:36
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:00
    Zembla
    01:00
    Nieuwsuur
  • 00:05
    3FM Serious Request Live
    05:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal