Arno krijgt Lifetime Achievement Award op de MIA's

vrijdag 8 november 2019

Arno krijgt op donderdag 6 februari een Lifetime Achievement Award op de dertiende editie van de Music Industry Awards. Deze onderscheiding neemt hij tijdens de liveshow in ontvangst voor zijn fenomenale muzikale carričre.

Het was al een rijk gevuld jaar voor Arno: zijn zeventigste verjaardag, de mooie verjaardagsconcerten, een goed ontvangen nieuw album... En nu is er ook nog de MIA Lifetime Achievement Award. Arno is enorm vereerd. Zijn korte maar krachtige reactie: '“Ohlalala, Mia. Dankjewel voor jouw MIA!'


Levende legende
Arno Hintjens is een van de weinigen uit de Belgische muziekgeschiedenis die zich kan meten met Jacques Brel, Serge Gainsbourg of Charles Aznavour. In Frankrijk mag hij zich zelfs laten aanspreken als 'ridder Arno' - en ondertussen ook als ereburger in zijn huidige thuisstad Brussel.

In de loop der jaren kende Arno vele gezichten: Tjens Couter, Tjens Matic, TC Matic, Charles et les Lulus, Charles and the White Trash European Blues Connection… Elk project liet onuitwisbare sporen na. Enkele klassiekers die op zijn naam staan: Vive ma liberté, Putain putain, Les yeux de ma mère, Oh la la la en het recente Oostende bonsoir.

Niemand die blues, chanson, rock en funk op zo’n unieke manier met elkaar versmelt. Arno's stem is herkenbaar uit de duizenden: ruw en rauw als schuurpapier, tegelijk teder en vol mededogen. Hij is een levende legende die tegelijk cool en kwetsbaar is.

In januari 2020 brengt hij de release-concerten van Santeboutique, zijn dertiende soloalbum. In mei volgt er nog een clubtour door België.

Tickets voor de awardshow MIA’s vanaf nu beschikbaar
De MIA's worden uitgereikt op donderdagavond 6 februari in Paleis 12 in Brussel. Deze feestelijke awardshow kan worden bijgewoond door het publiek. Tickets zijn vanaf nu beschikbaar via www.mias.be of www.paleis12.com.

#demias, twitter @een, insta @eenbe

De awardshow 'MIA's', donderdagavond 6 februari live op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:50
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
  • 09:05
    Bumba
    05:40
    Geen uitzending
  • 09:05
    Nils Holgersson
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:05
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 07:00
    Willy
    01:15
    Geen uitzending
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van de Week
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 08:40
    3rd Rock From the Sun
    02:35
    Blood & Treasure
  • 08:45
    Open Vuur
    02:05
    48 Hours to Buy
  • 08:50
    Fear Thy Neighbour
    02:15
    Geen uitzending
  • 02:11
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:01
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Vlaamse Klassiekers
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 08:25
    Midsomer Murders
    03:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 08:30
    The Kardashians
    02:25
    NCIS
  • 09:00
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:00
    Nieuwsuur
  • 09:05
    Pieter Konijn
    02:30
    First Dates