Alles wat je wil weten over de start van 'Dancing With The Stars'

zaterdag 8 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Swingend het weekend uit... De dansshow der dansshows keert vanavond terug naar waar ze 18 jaar geleden van start ging. 'Dancing With The Stars' is terug thuis, bij VTM. Maar liefst 14 BV's wagen zich aan de dansvloer. Ontdek de bekende Vlamingen en de dansstijlen van de eerste show!



Met Jonas Van Geel & Peter Van den Begin als onuitgegeven presentatieduo, veertien bekende sterren op de dansvloer en vier professionele juryleden voor wie dansen even belangrijk is als ademen. De eerste zeven dansers zijn klaar om hun beste beentje voor te zetten. Kathleen Aerts, Timon Verbeeck, Francisco Desir Schuster, Karl Meesters, Sarah Puttemans, Ward Lemmelijn en Elisabeth Lucie Baeten tonen in 'Dancing with the Stars' de latin- of ballroomdans waar ze wekenlang voor repeteerden. De dansvloer is opgeboend, de discobal zweeft in lucht en de juryleden hebben hun scorebordjes in de aanslag. Wie swingt de heupen helemaal los en wie walst het elegantst door de studio?

 

Alle 14 dansers uit groep 1 én 2 openen de eerste show alvast met een knaller van een groepschoreografie. Nadien worden de celebs opgesplitst in twee groepen die week om week dansen, tot de grote samensmelting op zondag 13 april. Kathleen, Timon, Francisco, Karl, Sarah, Ward en Elisabeth mogen nu zondag als eerste de dansvloer betreden en wel met deze dansstijlen:

Karl Meesters & Margot Weeda dansen een chachacha op een mash-up van Let’s Groove Tonight & Boogie Wonderland van Earth Wind & Fire

 

Kathleen Aerts & Anssi Heikkilä dansen een Weense wals op Die With A Smile van Bruno Mars ft. Lady Gaga

Timon Verbeeck & Thanique Mohnen dansen een chachacha op Cake By The Ocean van DNCE

Sarah Puttemans & Andrei Mangra dansen een tango op Somebody That I Used To Know van Gotye

Francisco Desir Schuster & Laura Zegels dansen een jive op Faith van Stevie Wonder

Ward Lemmelijn & Yulia Düll Dursin dansen een paso doble op Walk On Water van 30 Seconds To Mars

Elisabeth Lucie Baeten & Frank Zegels dansen een quickstep op The Sparkling Diamond van Moulin Rouge



'Dancing With The Stars', zondag 9 maart om 20.00 uur op VTM én VTMGO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:50
    Shaun het schaap
    00:35
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    23:50
    90 minutes
  • 08:55
    Kleine dingen
    22:15
    Geen uitzending
  • 08:50
    Maya de Bij
    00:25
    Gooische Vrouwen
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 06:00
    Qmusic
    23:25
    Monster Hunter
  • 07:00
    Willy
    00:05
    60 Days In
  • 08:50
    Geen uitzending
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    00:15
    De Tafel van Gert
  • 08:55
    Geen uitzending
    00:45
    New Girl
  • 08:55
    Seal Team
    00:20
    Bar Rescue
  • 08:45
    De Gezonde Goesting
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 08:45
    Cold Case
    00:15
    Family Law
  • 04:09
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:46
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 08:45
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    00:05
    Guten Appetit
  • 08:05
    Midsomer Murders
    00:40
    Marie Antoinette
  • 08:35
    Below Deck
    00:20
    The Resident
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    00:40
    Pauw & De Wit
  • 08:35
    MAX Geheugentrainer
    00:50
    Nieuwsuur
  • 08:55
    Pieter Konijn
    00:20
    Nog Eén Keer Fit