Alles wat je wil weten over de start van 'Dancing With The Stars'

zaterdag 8 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Swingend het weekend uit... De dansshow der dansshows keert vanavond terug naar waar ze 18 jaar geleden van start ging. 'Dancing With The Stars' is terug thuis, bij VTM. Maar liefst 14 BV's wagen zich aan de dansvloer. Ontdek de bekende Vlamingen en de dansstijlen van de eerste show!



Met Jonas Van Geel & Peter Van den Begin als onuitgegeven presentatieduo, veertien bekende sterren op de dansvloer en vier professionele juryleden voor wie dansen even belangrijk is als ademen. De eerste zeven dansers zijn klaar om hun beste beentje voor te zetten. Kathleen Aerts, Timon Verbeeck, Francisco Desir Schuster, Karl Meesters, Sarah Puttemans, Ward Lemmelijn en Elisabeth Lucie Baeten tonen in 'Dancing with the Stars' de latin- of ballroomdans waar ze wekenlang voor repeteerden. De dansvloer is opgeboend, de discobal zweeft in lucht en de juryleden hebben hun scorebordjes in de aanslag. Wie swingt de heupen helemaal los en wie walst het elegantst door de studio?

 

Alle 14 dansers uit groep 1 én 2 openen de eerste show alvast met een knaller van een groepschoreografie. Nadien worden de celebs opgesplitst in twee groepen die week om week dansen, tot de grote samensmelting op zondag 13 april. Kathleen, Timon, Francisco, Karl, Sarah, Ward en Elisabeth mogen nu zondag als eerste de dansvloer betreden en wel met deze dansstijlen:

Karl Meesters & Margot Weeda dansen een chachacha op een mash-up van Let’s Groove Tonight & Boogie Wonderland van Earth Wind & Fire

 

Kathleen Aerts & Anssi Heikkilä dansen een Weense wals op Die With A Smile van Bruno Mars ft. Lady Gaga

Timon Verbeeck & Thanique Mohnen dansen een chachacha op Cake By The Ocean van DNCE

Sarah Puttemans & Andrei Mangra dansen een tango op Somebody That I Used To Know van Gotye

Francisco Desir Schuster & Laura Zegels dansen een jive op Faith van Stevie Wonder

Ward Lemmelijn & Yulia Düll Dursin dansen een paso doble op Walk On Water van 30 Seconds To Mars

Elisabeth Lucie Baeten & Frank Zegels dansen een quickstep op The Sparkling Diamond van Moulin Rouge



'Dancing With The Stars', zondag 9 maart om 20.00 uur op VTM én VTMGO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    Kapot gaan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 07:50
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    00:50
    The Floor
  • 00:55
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:40
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 07:45
    This Is Us
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:05
    Two and a Half Men
    02:55
    Geen uitzending
  • 07:50
    Property Brothers
    02:30
    Zo Man Zo Vrouw
  • 07:55
    Shades of Blue
    02:15
    The Spencer Sisters
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:08
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Het Weekmenu
    02:30
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 07:45
    Death in Paradise
    02:55
    Six Four
  • 08:05
    Cougar Town
    02:15
    Law & Order: Organized Crime
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    02:05
    Nieuwsuur
  • 08:10
    Buurman en Buurman
    02:50
    Andere Tijden Sport