Alles wat je wil weten over de start van 'Dancing With The Stars'

zaterdag 8 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Swingend het weekend uit... De dansshow der dansshows keert vanavond terug naar waar ze 18 jaar geleden van start ging. 'Dancing With The Stars' is terug thuis, bij VTM. Maar liefst 14 BV's wagen zich aan de dansvloer. Ontdek de bekende Vlamingen en de dansstijlen van de eerste show!



Met Jonas Van Geel & Peter Van den Begin als onuitgegeven presentatieduo, veertien bekende sterren op de dansvloer en vier professionele juryleden voor wie dansen even belangrijk is als ademen. De eerste zeven dansers zijn klaar om hun beste beentje voor te zetten. Kathleen Aerts, Timon Verbeeck, Francisco Desir Schuster, Karl Meesters, Sarah Puttemans, Ward Lemmelijn en Elisabeth Lucie Baeten tonen in 'Dancing with the Stars' de latin- of ballroomdans waar ze wekenlang voor repeteerden. De dansvloer is opgeboend, de discobal zweeft in lucht en de juryleden hebben hun scorebordjes in de aanslag. Wie swingt de heupen helemaal los en wie walst het elegantst door de studio?

 

Alle 14 dansers uit groep 1 én 2 openen de eerste show alvast met een knaller van een groepschoreografie. Nadien worden de celebs opgesplitst in twee groepen die week om week dansen, tot de grote samensmelting op zondag 13 april. Kathleen, Timon, Francisco, Karl, Sarah, Ward en Elisabeth mogen nu zondag als eerste de dansvloer betreden en wel met deze dansstijlen:

Karl Meesters & Margot Weeda dansen een chachacha op een mash-up van Let’s Groove Tonight & Boogie Wonderland van Earth Wind & Fire

 

Kathleen Aerts & Anssi Heikkilä dansen een Weense wals op Die With A Smile van Bruno Mars ft. Lady Gaga

Timon Verbeeck & Thanique Mohnen dansen een chachacha op Cake By The Ocean van DNCE

Sarah Puttemans & Andrei Mangra dansen een tango op Somebody That I Used To Know van Gotye

Francisco Desir Schuster & Laura Zegels dansen een jive op Faith van Stevie Wonder

Ward Lemmelijn & Yulia Düll Dursin dansen een paso doble op Walk On Water van 30 Seconds To Mars

Elisabeth Lucie Baeten & Frank Zegels dansen een quickstep op The Sparkling Diamond van Moulin Rouge



'Dancing With The Stars', zondag 9 maart om 20.00 uur op VTM én VTMGO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    VRT NWS laat
    00:45
    Het weer (laat)
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:45
    The Voice van Vlaanderen
    00:50
    The Good Doctor
  • 23:55
    Blind getrouwd: Australië
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:10
    The Big Bang Theory
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 23:40
    ER
    00:25
    Suits
  • 00:20
    Pa heeft een lief
    00:55
    Geen uitzending
  • 23:15
    Blind Gekocht
    00:35
    De Tafel van Tine
  • 23:55
    Fuller House
    00:30
    So Help Me Todd
  • 00:20
    MIDMID
    02:05
    Pawn Stars
  • 00:20
    Love Island UK
    01:20
    Botched
  • 00:15
    CSI: Miami
    01:05
    The Rookie
  • 00:01
    Herhalingslus
    00:27
    CEO van mijn leven
  • 00:20
    Tooldokter
    00:39
    Het zelfbouwhuis
  • 23:55
    Becoming Meewis
    00:35
    Hidden Gems
  • 00:00
    The Wives
    00:50
    Rebus
  • 23:30
    Rivals
    00:40
    Prison Break
  • 23:45
    Eva
    00:35
    NOS Journaal Laat
  • 00:15
    De Nachtzoen
    00:25
    Nieuwsuur
  • 00:20
    First Dates
    01:15
    Wortelboer en Van Rossem