VTM GO haalt kaap van 1 miljoen unieke kijkers op 1 maand tijd

zaterdag 8 juni 2024
Foto: VTM GO - © DPG Media 2020

VTM GO mag met trots het label van 1 miljoen unieke kijkers in 1 maand tijd op z'n voordeur prikken. In totaal heeft de streamingdienst al meer dan 3 miljoen Vlamingen bereikt sinds de lancering vijf jaar geleden. Ontdek hier de topprogramma's die zoveel kijkers kunnen bekoren.

Politiek nieuws en vaste waarden
De verkiezingskoorts leeft ook volop op VTM GO. Dankzij programma's als 'Het Conclaaf' scoorde VTM GO sterk, maar we zien ook meer kijkers voor VTM NIEUWS: in mei 12% meer dan in april.


Ook de dagelijkse vaste waarden behoren tot de toppers op VTM GO. Uiteraard spant 'Familie' de kroon, maar ook 'Milo' en 'Blind Getrouwd Australië' kunnen rekenen op veel interesse.

Topfavorieten, sport en jong geweld
De topprogramma’s van VTM worden ook goed gevolgd op VTM GO met in de maand mei 'Special Forces' op kop. Daarnaast ook 'Sing Again', 'Liefde voor Muziek' en 'Boer zkt Vrouw'.

De sportzomer moet nog beginnen, maar er werd al goed opgewarmd in mei met de halve finales van de Champions League, ritten van de Giro d'Italia, en de Premier League Darts.

Ook de nieuwe seizoenen van twee populaire jongerenprograma’s  scoren opnieuw: 'Gerben & Steffi De Leven' en 'Move On by Vloglab'.

Tot slot speelt ook het weer een positieve rol, terwijl de lente buiten maar niet wil doorbreken, brengt VTM GO de zon in huis. De integratie van Streamz en de optie om vooruit te kunnen kijken met VTM GO+ brachten bovendien extra kijkers met zich mee.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 05:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:15
    Welkom Aan Boord
  • 03:10
    Geen uitzending
    01:00
    Border Security: Australia's Front Line
  • 05:25
    Geen uitzending
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:50
    Xena: Warrior Princess
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:05
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:30
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Fear Factor USA.
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:45
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    Big Sky
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:31
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:25
    De Smaaktoerist
    01:05
    Winterse Kost
  • 05:10
    All Creatures Great and Small
    01:00
    Devil's Peak
  • 05:30
    Shipping Wars
    01:10
    First Dates Australia
  • 01:40
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 01:50
    Nieuwsuur
    01:20
    Ongehoord Nieuws
  • 04:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:20
    Je Zal Het Maar Hebben