Envision Racing en Cartoon Network EMEA bundelen hun krachten voor het klimaat

Envision Racing, het vooraanstaande Formule E-raceteam en Cartoon Network EMEA, de nummer één animatiezender van Warner Bros. Discovery, hebben een nieuwe samenwerking aangekondigd om kinderen en jongeren te stimuleren in 'Race Against Climate Change'.
Cartoon Network EMEA gaat samen met Envision Racing bewustzijn creëren voor het wereldwijde probleem van elektrisch afval door middel van gezamenlijke marketingcampagnes, promoties en gamification. De jaarlijkse productie van elektronisch afval zal naar verwachting in 2030¹ een duizelingwekkende 75 miljoen ton bereiken, waaronder artikelen als mobiele telefoons, laptops, mp3-spelers, laders en batterijen.
Kinderen kunnen onder meer deelnemen aan de Recover-E-Waste to Race wedstrijd, waar ze leren hoe ze een mini-Formule E-raceauto kunnen ontwerpen en bouwen met behulp van e-afval. De prijswinnaars worden bekendgemaakt tijdens de Formula E-Prix in Londen op 29 juli.
Cartoon Network's Climate Champions initiatief stelt kinderen in staat en inspireert hen om in actie te komen voor een beter milieu. Kinderen van 6-12 jaar kunnen Climate Champions worden door dagelijkse uitdagingen aan te gaan en samen het verschil te maken.
Met de hulp van geliefde personages uit hitshows als 'The Amazing World of Gumball' en 'Craig of the Creek' kunnen kinderen taken uitvoeren. Hiermee kunnen ze tastbare veranderingen in hun leven doorvoeren en daarmee zich aansluiten bij een gemeenschap die wereldwijde duurzaamheid stimuleert.
Sinds de lancering in juni 2021 zijn wereldwijd meer dan 1,5 miljoen uitdagingen voltooid en dit aantal blijft dagelijks groeien.
Sylvain Filippi, Managing Director en CTO bij Envision Racing zegt: 'Envision Racing staat erop om fans en het publiek te doordringen van de urgentie van de klimaatcrisis waarbij de ‘Race Against Climate Change’ centraal staat in onze activiteiten. We testen niet alleen een nieuwe batterijtechnologie voor auto's, maar zijn ook op een missie om elektronisch afval terug te dringen en een circulaire economie om elektrische voertuigen te helpen opbouwen.'
'Deze samenwerking is een ongelofelijke kans om kinderen en jongeren te betrekken bij het creëren van een duurzame toekomst. We zijn blij om samen te werken met Cartoon Network om de hele wereld tot actie te inspireren en kunnen niet wachten om te starten.'
Monika Oomen, VP Brand, Communications and Digital Content Strategy, Kids EMEA bij Warner Bros. Discovery: 'E-waste is een ongelofelijk belangrijk onderwerp, maar we besteden er niet genoeg aandacht aan. Door onze strategische samenwerking met Envision Racing willen we kinderen bewuster maken en hen leren hoe ze een rol kunnen spelen bij het terugdringen ervan. We zijn verheugd over de samenwerking met Envision Racing omdat kinderen hierdoor een geheel nieuwe sportomgeving krijgen en een wereld waarin ze nog meer in staat zijn een positieve invloed op de planeet uit te oefenen. Samen kunnen we een wereld van verschil maken.'
'We kijken ernaar uit om onze campagne Cartoon Network Climate Champions uit te breiden en kinderen de middelen te geven om elektronisch afval in hun leven aan te pakken.'
Het FIA Formula E World Championship is de enige sport die sinds zijn oprichting koolstofvrij is verklaard en is door de ‘Global Sustainability Benchmark in Sports’ onafhankelijk gerangschikt en erkend als de meest duurzame sport ter wereld.
Naast de ‘all-time leading points scorers’ in Formula E, heeft Envision Racing ook een leidende positie in duurzaamheid. Haar 'Race Against Climate Change™' programma inspireert en stimuleert fans en het grote publiek om klimaatactie te ondernemen. Met behulp van het platform van Formula E wil Envision Racing van elektrische mobiliteit en duurzame energie een wereldwijde realiteit maken.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Winnaars vierde kwalificatieronde Gouden Televizier-Ring bekend
- Proximus brengt Antwerp Pride 2026 live in bijna 600.000 huiskamers: 'Dit is pas écht fearless'
- Kijkcijfers: dinsdag 11 augustus 2026
- 'How to be Alive: Amber en Michiel' vanaf donderdag al gratis te bekijken voor alle Proximus tv-klanten
- 'Thuis' onthult teaser en startdatum van het nieuwe 'Thuis'-seizoen!
- Zo trapt Ziggo Sport het nieuwe voetbalseizoen af
- 'Dit is de climax, ik ben betoverd': de lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Theatermaker Merel Pauw onthult haar bijzondere kijk op de wereld in 'Zomergasten'
- Jamine verschijnt als zeemeermin en deelt het bijzondere verhaal achter haar transitie in 'B&B Zoekt Lief'
- Qmusic trapt 'Het Foute Uur' een half uur vroeger af
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf Theater aan de Parade in Den Bosch
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief'
Kijktip van de dag

Richard, een Amerikaanse rugzaktoerist, maakt in Bangkok kennis met de toogfilosoof Daffy, die hem vertelt over een paradijselijk strand en hem een kaart nalaat om de plek te vinden. Richard overtuigt het Franse koppel Étienne en Françoise om mee op zoek te gaan naar deze tuin van Eden. Na lange omzwervingen vinden ze het bewuste paradijs, maar het wordt door een commune bezet.
'The Beach
', film uit 2000 met oa. Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM 3.



































