Zo volg je Euro 2020 en onze Rode Duivels bij Sporza

dinsdag 8 juni 2021

De Rode Duivels zijn klaar voor het échte werk. Eindelijk Euro 2020! Maar hoe volg je onze Rode Duivels de volgende weken tijdens het EK Voetbal? Bij Sporza zit je op de eerste rij. Een overzicht!

Een maand lang zijn we zoet met in totaal 51 wedstrijden, te beginnen bij de openingsmatch op vrijdag 11 juni. In 'Villa Sporza', onder de VRT-toren, staat alles in het teken van het EK, met uiteraard extra aandacht voor de Rode Duivels. Na de uitschakeling in de kwartfinales op het EK in 2016 en de derde plaats op het WK in 2018, mogen we dromen van de Europese titel. In de groepsfase nemen de Rode Duivels het op tegen Rusland (zaterdag 12 juni), Denemarken (donderdag 17 juni) en Finland (maandag 21 juni).

Tot aan de Tour is Maarten Vangramberen in 'Villa Sporza' gastheer voor de omkadering bij de namiddag- en de vooravondmatchen. Karl Vannieuwkerke neemt de avondwedstrijden voor zijn rekening en vervangt Maarten vanaf de start van de Tour. Karl blijft in 'Villa Sporza' tot en met de finale van het EK voetbal, op zondag 11 juli in Londen. Er staat opnieuw een veelzijdige ploeg voetbalanalisten klaar om de matchen bij Maarten en Karl te analyseren. Dat zijn onder anderen Jan Boskamp, Imke Courtois, Mo Messoudi, Heleen Jaques, Tomasz Radzinski, Gert Verheyen, Arnar Vidarsson en Franky Van der Elst.

Alle wedstrijden van de Rode Duivels kan je bekijken op Eén, net als alle wedstrijden om 15.00 en 21.00 uur. De matchen van 18.00 uur worden live uitgezonden op Canvas. De wedstrijden van de Rode Duivels vormen hierop een uitzondering, want die zullen, ongeacht het uitzenduur, te zien zijn op Eén. Op televisie zijn Aster Nzeyimana, Eddy Demarez, Filip Joos, Peter Vandenbempt, Stef Wijnants en Geert Heremans de commentatoren van dienst. Bert Sterckx, Peter Vandenbempt, Tom Boudeweel en Geert Heremans verzorgen het wedstrijdcommentaar op de radio. Eddy Snelders is co-commentator en analist voor de Rode Duivels. Karl Vannieuwkerke en zijn gasten leggen de voetbaldag elke avond neer met 'Villa Sporza' op Eén.

'Sporza Radio' en 'De Tribune'
Op Radio 1 gidsen presentatoren Tom Vandenbulcke, David Naert, Steffy Merlevede en Niels Van Duyse iedereen door de voetbaldag. Ook een vaste afspraak is de dagelijkse podcast De EK-Tribune. In 'Sporza EK' en 'De Wereld Vandaag' geven Steffy Merlevede en Ruth Roets vanaf 15.00 uur een blik op het voetbal en de dagelijkse actualiteit. Vanaf 19.00 uur zijn alle ogen gericht op het EK voetbal.

Online
Ook op sporza.be vind je de klok rond het laatste nieuws over het EK, met onder meer liveverslaggeving, livestreams en op Facebook livegesprekken. Het hoeft niet bij supporteren te blijven, want dit jaar kan iedereen opnieuw zijn favoriete ploeg samenstellen in de EK Manager. Stel een team samen en verdien punten op basis van de prestaties van de spelers van je team. De pronostiektool is er voor iedereen. Je kan er pronostikeren op alle wedstrijden van het EK binnen een vriendengroep. Ten slotte blijf je met de Sporza Voetbalapp tot in detail op de hoogte van de gebeurtenissen op het EK. Inclusief pushmeldingen over de Rode Duivels.




Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' - seizoen 2 (VTM)

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.

'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:00
    VRT NWS laat
  • 23:50
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:35
    Geen uitzending
    06:30
    Plop & de Peppers
  • 00:55
    Geen uitzending
    10:45
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:30
    Geen uitzending
    13:45
    Departure
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:20
    Geen uitzending
    09:25
    Roger
  • 02:40
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 02:50
    Geen uitzending
    02:40
    Blue Bloods
  • 02:40
    Geen uitzending
    02:00
    First on Scene
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 00:30
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:37
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:40
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    02:40
    Open Vuur
  • 03:20
    Midsomer Murders
    02:40
    Inspector George Gently
  • 03:45
    First Dates Australia
    02:05
    Below Deck Mediterranean
  • 02:40
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    08:00
    NOS WK Ontbijt
  • 01:50
    NOS Journaal met gebarentaal
    03:55
    De Nachtzoen
  • 03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    06:02
    Olly, het kleine witte busje