Smoutebollendromen en koeienliefde: groepsdates én eerste keuzes in 'Boer zkt Vrouw'

Dinsdag 7 januari trapte Dina Tersago het nieuwe seizoen van 'Boer zkt Vrouw' af met 4 boeren en 2 boerinnen. Alberic, Tom, Ruben, Fauve, Eline en Yarne genoten volop van de aandacht tijdens de speeddates en Alberic en Eline wisten al metéén wie ze wilden uitnodigen op hun boerderij.
Die mogen ze in de tweede aflevering op donderdag 9 januari bij VTM, bij hen thuis gaan ophalen.
Alberic (58) en Nadine hebben 50 kilometer voor de boeg tot de volgende stop. Tijd zat dus om mekaar even onder vier ogen te leren kennen. Na hun tête-à-tête arriveren ze bij de tweede single: hondentrimster Aicha. Alberic krijgt meteen een voorproefje van hoe een toekomst met haar eruit zou kunnen zien: met veel gekef. Alberics derde favorietje, kersverse oma Gina, wordt later op de dag door Dina persoonlijk van de kraamkliniek tot bij Alberic thuis gebracht.
In Essen moeten Elines (23) koeien hun bazin even missen, maar zij is onderweg met extra werkkrachten. Nadat ze Jan en Andy opgepikt heeft, zet Eline haar Ronde van Vlaanderen verder naar haar nummer 3: Anthony. Het toeval wil dat ook hij melkkoeien heeft. Een match made in heaven? Zo ziet het er toch naar uit, want Eline lijkt haast te zijn vergeten dat er nog twee andere mannen mee zijn.
De spirituele microgroentenboer Tom (40) probeert in Gent zijn vijf dames tijdens een yogasessie in harmonie te brengen met hun chakra’s. Gaandeweg leren ze elkaar van wel heel dichtbij kennen. Dat vinden de vrouwen niet erg, wél dat Dina met nog een extra dame komt aankloppen. De 34-jarige dierenarts Marijke stuurde na de speeddate nog een videoboodschap voor Tom in, en hij wou haar toch nog graag beter leren kennen. Martien, Fiona, Ann, Kimberley en Sandra staan echter niet te popelen voor nog wat extra concurrentie.
Ook op de boerderij van de 34-jarige melkveehouder Ruben uit Waarschoot, is de sfeer wat gespannen door een onverwachte extra concurrente. Ruben nodigde immers ook spoedverpleegkundige Lisa - die niet bij de speeddate aanwezig kon zijn omdat ze moest werken - uit voor de groepsdate omdat zij hem enorm wist te charmeren met een videoboodschap. Nu de vrouwen voltallig zijn, kan Ruben zijn gin tasting skills demonstreren. Deze date moet Ruben helpen beslissen welke 3 vrouwen hij later op de dag uitkiest om te komen logeren op de boerderij.
Eén van de boeren trekt naar de kermis! De romantiek bloeit toch altijd net iets harder bij het delen van een goede smoutebol? Maar wie schiet de hoofdvogel af op de foor van Aarschot? Daar heeft knuffelboer Yarne (23) afgesproken met zes meisjes die amper kunnen wachten om zijn speelse kant te ontdekken. Yarne smijt zich volledig, en we weten allemaal: meisjes plagen is stiekem een beetje om liefde vragen. En smoutebollen blijken niet Yarnes enige guilty pleasure…
'Boer zkt Vrouw', donderdag 9 januari om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Pas als de deur opengaat, begint het spel voor de BN’ers in 'The Box'
- Dromen zijn fragiel, deadlines keihard: wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- 'Ik schijt zeven kleuren in mijn broek': wat doet Jonatan Medart in de backstage van 'The Voice'?
- Kijkcijfers: 12, 13, 14 en 15 februari 2026
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz
Kijktip van de dag

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.
'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.



































