'The Masked Singer' pakt uit met nieuwigheid: 'Een camion vol tips die in de bocht serieus wat lading verliest'

De countdown is ingezet: de Masked Singers zijn nog met zeven. 'Zeven zalige zweetmaskers die zullen zingen zonder zichtbaarheid', aldus Jens Dendoncker in de nieuwe show op vrijdag 8 november.
En dat belooft een heel bijzondere show te worden. De Masked Singers geven zich namelijk helemaal bloot. 'Voor het eerst in de geschiedenis van 'The Masked Singer' duiken we in het verleden en vertellen onze maskers hoe ze de persoon zijn geworden die ze vandaag zijn', kondigt Jens aan. 'En het verleden oprakelen, dat is zoals een camion met tips die voorbij rijdt en in de bocht serieus wat lading verliest.' Kijkers én speurders Elisabeth Lucie Baeten, Véronique De Kock en Erik Van Looy kunnen dus maar beter hun speurdersboekje bij de hand houden.
Elisabeth, Véronique en Erik speuren natuurlijk niet alleen, maar krijgen deze week versterking van Kelly Pfaff, die grote fan is van de show. En dan is er maar één vraag die op Jens’ lippen brandt: zit dochter Shania dit seizoen wel of niet in één van de pakken? Het antwoord van Kelly is duidelijk. Of niet.
De zeven Masked Singers treden vrijdag op in drie duels. Op het einde schiet er één iemand over die zijn of haar anonimiteit moet opgeven. Labradoodle gaat in duel met Feniks. Terwijl de ene Véronique helemaal wegblaast, maakt de andere vooral een diepe indruk op speurder Erik. 'Ik vind Feniks een ongelofelijk sexy pak en dan denk ik terug: ik stond daar als Radijsje…' Het tweede duel wordt een trio tussen Giraf, Zebra en Medusa. De show wordt afgesloten door Zeeduivel en Poppemie, die Erik dan weer onbewust de stuipen op het lijf jaagt. 'Ik ben bang van poppen', klinkt het bij hem. 'Ik heb te veel horrorfilms met poppen gezien. Ze heeft fantastisch gezongen, maar ik heb niet gekeken.' Wie van deze zeven treedt voor het laatst gemaskerd op en moet zijn of haar echte identiteit prijsgeven?
Met deze songs duelleren de Masked Singers tegen elkaar in show 8:
Labradoodle zingt Beautiful Things van Benson Boone
Feniks zingt Push Up van Freestylers
Zebra zingt Your Song van Elton John
Medusa zingt Burnin’ Up van Jessie J ft 2 Chainz
Giraf zingt Lady Marmalade van Christina Aguilera, Lil’ Kim, Mya & P!nk
Zeeduivel zingt Move Your Body van Sia
Poppemie zingt Turning Tables van Adele
'The Masked Singer', vrijdag 8 november om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Over Mijn Lijk' komt eraan
- Leonie ter Braak nieuwe presentator van 'Het Perfecte Plaatje Op Reis'
- Kijkcijfers: maandag 16 maart 2026
- Bart Van Loo gidst je door Bourgondisch Brussel in nieuwe VRT PodWalk
- Content creator Jef zorgt voor primeur in 'So You Think You Can Dance': 'Ik wil géén Golden Ticket'
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Dorian
- Frank Boeckx, Joris Brys, Goedele Liekens en Sarah Vandeursen maken het bont in 'Komen Eten': van bodyshots tot gesneuvelde glazen
- Beelden verdachten aanslag Joodse school in 'Opsporing Verzocht'
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Castricum
Multimedia SPOTLIGHT
-
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box'
Kijktip van de dag

Het deadlineweekend is aangebroken: kabels en buizen moeten netjes en op tijd afgewerkt zijn. De vermoeidheid slaat toe en spanningen lopen op. De jury controleert streng en beloont het sterkste pand met een beslissend slaapkamervoordeel.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































