Studio 100 creëert innoverende Franstalige tienerreeks voor RTBF

RTBF lanceerde dit weekend een nieuwe, innoverende online reeks gericht op jongeren 'AnyMoodys'. De reeks werd in opdracht van RTBF geproduceerd door Studio 100, samen met Bardaf! Productions.
'AnyMoodys' volgt zes jongeren die de strijd aangaan met hun dagelijkse problemen. Ze kunnen hiervoor altijd terecht op hun sociale media en bij elkaar. De serie wordt niet meer uitgezonden via klassieke lineaire televisie maar is enkel online te zien via YouTube, Instagram en Auvio (het platform van RTBF). Voor elk platform werden specifieke en aangepaste afleveringen gemaakt. Achter deze reeks zit een jong creatief team dat speciaal is samengesteld voor dit project. Samen met een groep beloftevolle acteurs maken zij een volwaardige online reeks.
De 'AnyMoodys' komen uitgebreid aan bod in deze gelijknamige nieuwe Insta- en YouTube-reeks. Het zijn speciale emoji's die bedacht zijn door het hoofdpersonage van de reeks. De AnyMoodys geven de jongeren een middel om moeilijke onderwerpen bespreekbaar te maken. De naam zegt het eigenlijk al: 'any mood', animated, animals'.
Vernieuwend concept
Deze nieuwe serie wordt uitgezonden op platformen waar jongeren momenteel het best te bereiken zijn: Online via Auvio, het videoplatform van RTBF, YouTube en Instagram.
Op Youtube / Auvio (RTBF) zal een webserie te zien zijn die zich vooral focust op de zoektocht van de zes hoofdrolspelers naar hun identiteit. De emoties die de tieners moeilijk kunnen uiten worden op het scherm vertaald door de Anymoodies; grappige geanimeerde karakters. Elke aflevering draait om een centraal thema uit de leefwereld van jongeren.
Op Instagram kan je terecht voor een spin-off, deze reeks is meer gericht op de emoties van één van de hoofdpersonages die worstelt met haar eigen verlangens en ontgoochelingen. Maar je kan deze reeks ook afzonderlijk van de afleveringen op de andere kanalen bekijken.
Benny Salaets, director content distribution: 'Het bespreekbaar maken van topics die jongeren vandaag bezighouden was het centraal vooropgestelde thema. Het jonge creatieve team is er met weinig middelen in geslaagd daarrond een boeiende reeks te maken, aangepast aan nieuwe omgevingen waarin jongeren video bekijken. Dat belooft alvast voor de toekomst van dit team. We zijn daarnaast ook ongelofelijk trots dat we ook verhalen kunnen vertellen voor andere doelgroepen dan men van ons gewoon is, ook in Franstalig België.'
De nieuwe reeks 'Anymoodies' is vanaf deze week te zien via YouTube, Instagram & Auvio (RTBF).
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ACOD kondigt hardere acties aan bij VRT na staking
- 'Pointer' opent pop-up redactie in Roosendaal voor onderzoek naar arbeidsmigratie over de grens
- Wandel met Daan Schuurmans door Nederland in oorlogstijd
- Kijkcijfers: maandag 12 oktober 2026
- 'De Fabeltjeskrant' keert terug: eerste beelden van animatiereeks onthuld
- Woensdag gaat Tine Embrechts 'In Therapie'
- Jacques Vermeire woont darmoperatie bij in 'De Operatiekamer': 'Preventie is key, laat je testen'
- Gooien Ellen en Matti de handdoek in de ring?
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Overbevolkt
- Nieuw seizoen 'MAX Maakt Mogelijk' vol bijzondere ontmoetingen
- Weersomstandigheden zorgen voor dag uitstel zelfstandige vliegtuiglanding JOE-dj Coen Swijnenberg
- 'Welcome to our Black Parade': Studio Brussel maakt remake van iconische videoclip van My Chemical Romance
- Spannende primeur op JOE: Coen Swijnenberg landt zelfstandig een vliegtuig
- Qmusic Foute Party grootser dan ooit: 'The Big One' gaat naar GelreDome
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Severide onderzoekt een verdachte brand in een middelbare school. Novak krijgt onverwacht telefoon. Violet krijgt iemand van kazerne 51 mee tijdens haar ambulancedienst.
'Chicago Fire', om 22.30 uur op VTM.



































