Studio 100 creëert innoverende Franstalige tienerreeks voor RTBF

woensdag 7 april 2021

RTBF lanceerde dit weekend een nieuwe, innoverende online reeks gericht op jongeren 'AnyMoodys'. De reeks werd in opdracht van RTBF geproduceerd door Studio 100, samen met Bardaf! Productions.

'AnyMoodys' volgt zes jongeren die de strijd aangaan met hun dagelijkse problemen. Ze kunnen hiervoor altijd terecht op hun sociale media en bij elkaar. De serie wordt niet meer uitgezonden via klassieke lineaire televisie maar is enkel online te zien via YouTube, Instagram en Auvio (het platform van RTBF). Voor elk platform werden specifieke en aangepaste afleveringen gemaakt. Achter deze reeks zit een jong creatief team dat speciaal is samengesteld voor dit project. Samen met een groep beloftevolle acteurs maken zij een volwaardige online reeks.


De 'AnyMoodys' komen uitgebreid aan bod in deze gelijknamige nieuwe Insta- en YouTube-reeks. Het zijn speciale emoji's die bedacht zijn door het hoofdpersonage van de reeks. De AnyMoodys geven de jongeren een middel om moeilijke onderwerpen bespreekbaar te maken. De naam zegt het eigenlijk al: 'any mood', animated, animals'.

Vernieuwend concept
Deze nieuwe serie wordt uitgezonden op platformen waar jongeren momenteel het best te bereiken zijn: Online via Auvio, het videoplatform van RTBF, YouTube en Instagram.
Op Youtube / Auvio (RTBF) zal een webserie te zien zijn die zich vooral focust op de zoektocht van de zes hoofdrolspelers naar hun identiteit. De emoties die de tieners moeilijk kunnen uiten worden op het scherm vertaald door de Anymoodies; grappige geanimeerde karakters. Elke aflevering draait om een centraal thema uit de leefwereld van jongeren.
Op Instagram kan je terecht voor een spin-off, deze reeks is meer gericht op de emoties van één van de hoofdpersonages die worstelt met haar eigen verlangens en ontgoochelingen. Maar je kan deze reeks ook afzonderlijk van de afleveringen op de andere kanalen bekijken.

Benny Salaets, director content distribution: 'Het bespreekbaar maken van topics die jongeren vandaag bezighouden was het centraal vooropgestelde thema. Het jonge creatieve team is er met weinig middelen in geslaagd daarrond een boeiende reeks te maken, aangepast aan nieuwe omgevingen waarin jongeren video bekijken. Dat belooft alvast voor de toekomst van dit team. We zijn daarnaast ook ongelofelijk trots dat we ook verhalen kunnen vertellen voor andere doelgroepen dan men van ons gewoon is, ook in Franstalig België.'

De nieuwe reeks 'Anymoodies' is vanaf deze week te zien via YouTube, Instagram & Auvio (RTBF).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De New Yorkse zakenman en verstokte vrijgezel Edward Lewis is een specialist in het opkopen van maatschappijen, die hij daarna opsplitst en weer doorverkoopt. Wanneer hij voor zaken in Los Angeles is, vraagt hij op een avond de weg aan Vivian Ward, een straathoertje. Hij is zo onder de indruk van haar charmes dat hij haar 3.000 dollar aanbiedt om hem voor een week te vergezellen.

'Pretty Woman', film uit 1990 met oa. Julia Roberts en Richard Gere, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Lentebeelden
    04:07
    Het weer
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 08:25
    No Yap!
    06:00
    Tik Tak
  • 08:30
    Code van Coppens
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    09:05
    Wordt aangekondigd
  • 05:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:20
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 08:25
    Manifest
    02:05
    This Is Us
  • 08:30
    Seal Team
    02:00
    Pawn Stars
  • 08:15
    Botched
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Without a Trace
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    De kunstenaar
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:30
    Lekker Messy
    02:05
    Sportfood
  • 08:30
    Death in Paradise
    02:30
    Inspector George Gently
  • 08:40
    Scrubs
    02:30
    Below Deck
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 08:15
    Vroege Vogels
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 08:40
    Waffel de wonderhond
    02:10
    EenVandaag