Studio 100 creëert innoverende Franstalige tienerreeks voor RTBF

woensdag 7 april 2021

RTBF lanceerde dit weekend een nieuwe, innoverende online reeks gericht op jongeren 'AnyMoodys'. De reeks werd in opdracht van RTBF geproduceerd door Studio 100, samen met Bardaf! Productions.

'AnyMoodys' volgt zes jongeren die de strijd aangaan met hun dagelijkse problemen. Ze kunnen hiervoor altijd terecht op hun sociale media en bij elkaar. De serie wordt niet meer uitgezonden via klassieke lineaire televisie maar is enkel online te zien via YouTube, Instagram en Auvio (het platform van RTBF). Voor elk platform werden specifieke en aangepaste afleveringen gemaakt. Achter deze reeks zit een jong creatief team dat speciaal is samengesteld voor dit project. Samen met een groep beloftevolle acteurs maken zij een volwaardige online reeks.


De 'AnyMoodys' komen uitgebreid aan bod in deze gelijknamige nieuwe Insta- en YouTube-reeks. Het zijn speciale emoji's die bedacht zijn door het hoofdpersonage van de reeks. De AnyMoodys geven de jongeren een middel om moeilijke onderwerpen bespreekbaar te maken. De naam zegt het eigenlijk al: 'any mood', animated, animals'.

Vernieuwend concept
Deze nieuwe serie wordt uitgezonden op platformen waar jongeren momenteel het best te bereiken zijn: Online via Auvio, het videoplatform van RTBF, YouTube en Instagram.
Op Youtube / Auvio (RTBF) zal een webserie te zien zijn die zich vooral focust op de zoektocht van de zes hoofdrolspelers naar hun identiteit. De emoties die de tieners moeilijk kunnen uiten worden op het scherm vertaald door de Anymoodies; grappige geanimeerde karakters. Elke aflevering draait om een centraal thema uit de leefwereld van jongeren.
Op Instagram kan je terecht voor een spin-off, deze reeks is meer gericht op de emoties van één van de hoofdpersonages die worstelt met haar eigen verlangens en ontgoochelingen. Maar je kan deze reeks ook afzonderlijk van de afleveringen op de andere kanalen bekijken.

Benny Salaets, director content distribution: 'Het bespreekbaar maken van topics die jongeren vandaag bezighouden was het centraal vooropgestelde thema. Het jonge creatieve team is er met weinig middelen in geslaagd daarrond een boeiende reeks te maken, aangepast aan nieuwe omgevingen waarin jongeren video bekijken. Dat belooft alvast voor de toekomst van dit team. We zijn daarnaast ook ongelofelijk trots dat we ook verhalen kunnen vertellen voor andere doelgroepen dan men van ons gewoon is, ook in Franstalig België.'

De nieuwe reeks 'Anymoodies' is vanaf deze week te zien via YouTube, Instagram & Auvio (RTBF).


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Vreemdgaan leidt in de drugswereld meteen tot afrekeningen. Ook onschuldigen zijn niet veilig voor hun wraak. Wolfs en Eva achterhalen de gebeurtenissen en blijven zitten met een bijzondere getuige, die bij gebrek aan beter een kamer krijgt in De Ponti. Marion en Romeo krijgen te maken met agressieve, homofobe mensen. Vooral Marion is niet zomaar van ze af.

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:45
    Sporza: Giro magazine
    23:01
    Keno
  • 22:20
    Maigret
    23:15
    Helsinki Syndrome
  • 22:55
    VRT NWS journaal met VGT
    23:40
    Geen uitzending
  • 22:50
    So You Think You Can Dance
    00:45
    The Good Doctor
  • 22:50
    Central Intelligence
    00:45
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 22:05
    Signs
    00:00
    The Big Bang Theory
  • 22:50
    Swamp Shark
    00:35
    Police Interceptors
  • 22:45
    ER
    00:15
    Suits
  • 22:20
    Baywatch
    23:10
    Nonkel Jef
  • 22:45
    Vik & Gert
    23:35
    De Zussen Coorevits
  • 22:15
    FBI: International
    00:00
    Fire Country
  • 22:35
    Tom Clancy's Without Remorse
  • 22:20
    48 Hours to Buy
    23:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 22:50
    The Spencer Sisters
    23:35
    The Rookie
  • 22:25
    Trends Talk
    23:02
    Z-Nieuws
  • 22:56
    Mijn tuin
    23:00
    Sorry Night
  • 22:55
    Loïc zot van koken weekmenu
    23:45
    Chris Cooks Cymru
  • 22:50
    McDonald and Dodds
    00:30
    The Marlow Murder Club
  • 22:25
    Gifted
    00:20
    NCIS: Los Angeles
  • 22:25
    Jan-Willem Ruimt Op!
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:35
    Stand van Nederland: Generatie Next
    23:05
    Unforgotten
  • 22:05
    Abba Silver, Abba Gold
    23:05
    Sluipschutters