Studio 100 creëert innoverende Franstalige tienerreeks voor RTBF

woensdag 7 april 2021

RTBF lanceerde dit weekend een nieuwe, innoverende online reeks gericht op jongeren 'AnyMoodys'. De reeks werd in opdracht van RTBF geproduceerd door Studio 100, samen met Bardaf! Productions.

'AnyMoodys' volgt zes jongeren die de strijd aangaan met hun dagelijkse problemen. Ze kunnen hiervoor altijd terecht op hun sociale media en bij elkaar. De serie wordt niet meer uitgezonden via klassieke lineaire televisie maar is enkel online te zien via YouTube, Instagram en Auvio (het platform van RTBF). Voor elk platform werden specifieke en aangepaste afleveringen gemaakt. Achter deze reeks zit een jong creatief team dat speciaal is samengesteld voor dit project. Samen met een groep beloftevolle acteurs maken zij een volwaardige online reeks.


De 'AnyMoodys' komen uitgebreid aan bod in deze gelijknamige nieuwe Insta- en YouTube-reeks. Het zijn speciale emoji's die bedacht zijn door het hoofdpersonage van de reeks. De AnyMoodys geven de jongeren een middel om moeilijke onderwerpen bespreekbaar te maken. De naam zegt het eigenlijk al: 'any mood', animated, animals'.

Vernieuwend concept
Deze nieuwe serie wordt uitgezonden op platformen waar jongeren momenteel het best te bereiken zijn: Online via Auvio, het videoplatform van RTBF, YouTube en Instagram.
Op Youtube / Auvio (RTBF) zal een webserie te zien zijn die zich vooral focust op de zoektocht van de zes hoofdrolspelers naar hun identiteit. De emoties die de tieners moeilijk kunnen uiten worden op het scherm vertaald door de Anymoodies; grappige geanimeerde karakters. Elke aflevering draait om een centraal thema uit de leefwereld van jongeren.
Op Instagram kan je terecht voor een spin-off, deze reeks is meer gericht op de emoties van één van de hoofdpersonages die worstelt met haar eigen verlangens en ontgoochelingen. Maar je kan deze reeks ook afzonderlijk van de afleveringen op de andere kanalen bekijken.

Benny Salaets, director content distribution: 'Het bespreekbaar maken van topics die jongeren vandaag bezighouden was het centraal vooropgestelde thema. Het jonge creatieve team is er met weinig middelen in geslaagd daarrond een boeiende reeks te maken, aangepast aan nieuwe omgevingen waarin jongeren video bekijken. Dat belooft alvast voor de toekomst van dit team. We zijn daarnaast ook ongelofelijk trots dat we ook verhalen kunnen vertellen voor andere doelgroepen dan men van ons gewoon is, ook in Franstalig België.'

De nieuwe reeks 'Anymoodies' is vanaf deze week te zien via YouTube, Instagram & Auvio (RTBF).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - Hyndi & Valentin (VTM)

De koppels groeien dichter naar elkaar toe tijdens hun huwelijksreis in Zuid-Tirol. Elke deelt een belangrijk geheim met Denzel. Marjan en Mattias praten over hun relatie, terwijl Hyndi Valentin uitdaagt. Ellen en Matti hervinden hun speelsheid.

'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:00
    Thuis
    14:25
    Clips
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:15
    Uki
    14:20
    Sarah zingt
  • 14:10
    Wittekerke
    15:20
    NYPD Blue
  • 13:35
    MasterChef Australië
    14:40
    Onderweg naar liefde
  • 14:15
    IF
    16:15
    9-1-1: Lone Star
  • 13:25
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 13:55
    Two and a Half Men
    14:20
    De Tafel van de Week
  • 14:15
    Practical Magic
    16:05
    Castle
  • 13:50
    Most Outrageous Crimes
    14:45
    Heavy Rescue: 401
  • 14:10
    The Art of Making Cocktails
    14:20
    De Gezonde Goesting
  • 13:55
    The First 48
    15:40
    The Body Next Door
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:15
    Zo doe je het!
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:15
    Apero - Dining
    14:50
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 13:15
    The Doctor Blake Mysteries
    14:20
    The Hairdresser Mysteries
  • 14:05
    NCIS
    15:00
    Burn Notice
  • 14:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 13:45
    De Ongelooflijke Podcast
    14:50
    De Kist
  • 14:15
    Wickie de Viking
    14:25
    Interstellar Ella