Studio 100 creëert innoverende Franstalige tienerreeks voor RTBF

woensdag 7 april 2021

RTBF lanceerde dit weekend een nieuwe, innoverende online reeks gericht op jongeren 'AnyMoodys'. De reeks werd in opdracht van RTBF geproduceerd door Studio 100, samen met Bardaf! Productions.

'AnyMoodys' volgt zes jongeren die de strijd aangaan met hun dagelijkse problemen. Ze kunnen hiervoor altijd terecht op hun sociale media en bij elkaar. De serie wordt niet meer uitgezonden via klassieke lineaire televisie maar is enkel online te zien via YouTube, Instagram en Auvio (het platform van RTBF). Voor elk platform werden specifieke en aangepaste afleveringen gemaakt. Achter deze reeks zit een jong creatief team dat speciaal is samengesteld voor dit project. Samen met een groep beloftevolle acteurs maken zij een volwaardige online reeks.


De 'AnyMoodys' komen uitgebreid aan bod in deze gelijknamige nieuwe Insta- en YouTube-reeks. Het zijn speciale emoji's die bedacht zijn door het hoofdpersonage van de reeks. De AnyMoodys geven de jongeren een middel om moeilijke onderwerpen bespreekbaar te maken. De naam zegt het eigenlijk al: 'any mood', animated, animals'.

Vernieuwend concept
Deze nieuwe serie wordt uitgezonden op platformen waar jongeren momenteel het best te bereiken zijn: Online via Auvio, het videoplatform van RTBF, YouTube en Instagram.
Op Youtube / Auvio (RTBF) zal een webserie te zien zijn die zich vooral focust op de zoektocht van de zes hoofdrolspelers naar hun identiteit. De emoties die de tieners moeilijk kunnen uiten worden op het scherm vertaald door de Anymoodies; grappige geanimeerde karakters. Elke aflevering draait om een centraal thema uit de leefwereld van jongeren.
Op Instagram kan je terecht voor een spin-off, deze reeks is meer gericht op de emoties van één van de hoofdpersonages die worstelt met haar eigen verlangens en ontgoochelingen. Maar je kan deze reeks ook afzonderlijk van de afleveringen op de andere kanalen bekijken.

Benny Salaets, director content distribution: 'Het bespreekbaar maken van topics die jongeren vandaag bezighouden was het centraal vooropgestelde thema. Het jonge creatieve team is er met weinig middelen in geslaagd daarrond een boeiende reeks te maken, aangepast aan nieuwe omgevingen waarin jongeren video bekijken. Dat belooft alvast voor de toekomst van dit team. We zijn daarnaast ook ongelofelijk trots dat we ook verhalen kunnen vertellen voor andere doelgroepen dan men van ons gewoon is, ook in Franstalig België.'

De nieuwe reeks 'Anymoodies' is vanaf deze week te zien via YouTube, Instagram & Auvio (RTBF).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Met Vier in Bed' (VTM)

'Met Vier in Bed' trekt naar Frankrijk, waar Anneke en Francis de deuren openen van Château Gouault-Marouteau, het 'Vakantiekasteel'. Geen klassieke luxe, maar een unieke plek vol sfeer, vintage en kamers met elk een eigen verhaal. Samen vormen ze een bijzonder duo.

'Met Vier in Bed', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    De jaren 90 voor tieners
    21:50
    Eyecatchers
  • 20:45
    Rise of the Billionaires
    21:30
    Triangle of Sadness
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:25
    Vlaamse Campings in het Buitenland
    22:15
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    The Proposal
    22:35
    Abduction
  • 20:30
    The Last Duel
    23:15
    The Hunting Party
  • 20:35
    Sharknado 3: Oh Hell No!
    22:15
    Jaws III
  • 20:50
    Glad IJs
    22:40
    ER
  • 21:05
    Wat Als?
    21:35
    Tegen de Sterren Op
  • 20:35
    Komen Eten bij Nonkels
    21:40
    The Grand Tour
  • 20:35
    Words on Bathroom Walls
    22:35
    Friends
  • 20:35
    Inception
    23:15
    Leverage: Redemption
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:17
    CEO van mijn leven
    21:46
    Z-Nieuws
  • 21:17
    Het appartement
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:05
    Open Vuur
    21:55
    BBQ Vanavond?!
  • 21:00
    Marie Antoinette
    22:00
    Unforgotten
  • 20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    Bed & Breakfast
    21:30
    Bij Van Duin op de Achterbank
  • 20:25
    Shetland
    21:30
    Hello Goodbye
  • 20:20
    De slimste mens België
    21:35
    Wildlife