Studio 100 creëert innoverende Franstalige tienerreeks voor RTBF

woensdag 7 april 2021

RTBF lanceerde dit weekend een nieuwe, innoverende online reeks gericht op jongeren 'AnyMoodys'. De reeks werd in opdracht van RTBF geproduceerd door Studio 100, samen met Bardaf! Productions.

'AnyMoodys' volgt zes jongeren die de strijd aangaan met hun dagelijkse problemen. Ze kunnen hiervoor altijd terecht op hun sociale media en bij elkaar. De serie wordt niet meer uitgezonden via klassieke lineaire televisie maar is enkel online te zien via YouTube, Instagram en Auvio (het platform van RTBF). Voor elk platform werden specifieke en aangepaste afleveringen gemaakt. Achter deze reeks zit een jong creatief team dat speciaal is samengesteld voor dit project. Samen met een groep beloftevolle acteurs maken zij een volwaardige online reeks.


De 'AnyMoodys' komen uitgebreid aan bod in deze gelijknamige nieuwe Insta- en YouTube-reeks. Het zijn speciale emoji's die bedacht zijn door het hoofdpersonage van de reeks. De AnyMoodys geven de jongeren een middel om moeilijke onderwerpen bespreekbaar te maken. De naam zegt het eigenlijk al: 'any mood', animated, animals'.

Vernieuwend concept
Deze nieuwe serie wordt uitgezonden op platformen waar jongeren momenteel het best te bereiken zijn: Online via Auvio, het videoplatform van RTBF, YouTube en Instagram.
Op Youtube / Auvio (RTBF) zal een webserie te zien zijn die zich vooral focust op de zoektocht van de zes hoofdrolspelers naar hun identiteit. De emoties die de tieners moeilijk kunnen uiten worden op het scherm vertaald door de Anymoodies; grappige geanimeerde karakters. Elke aflevering draait om een centraal thema uit de leefwereld van jongeren.
Op Instagram kan je terecht voor een spin-off, deze reeks is meer gericht op de emoties van één van de hoofdpersonages die worstelt met haar eigen verlangens en ontgoochelingen. Maar je kan deze reeks ook afzonderlijk van de afleveringen op de andere kanalen bekijken.

Benny Salaets, director content distribution: 'Het bespreekbaar maken van topics die jongeren vandaag bezighouden was het centraal vooropgestelde thema. Het jonge creatieve team is er met weinig middelen in geslaagd daarrond een boeiende reeks te maken, aangepast aan nieuwe omgevingen waarin jongeren video bekijken. Dat belooft alvast voor de toekomst van dit team. We zijn daarnaast ook ongelofelijk trots dat we ook verhalen kunnen vertellen voor andere doelgroepen dan men van ons gewoon is, ook in Franstalig België.'

De nieuwe reeks 'Anymoodies' is vanaf deze week te zien via YouTube, Instagram & Auvio (RTBF).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Benjamin Franklin zet alles op alles om Frankrijk te overtuigen de Amerikaanse zaak te steunen - en het lukt. Maar terwijl Washingtons uitgeputte leger eindelijk nieuwe hoop krijgt, verplaatst Groot-Brittannië zijn aanvallen naar de kwetsbare zuidelijke staten. Dan slaat het noodlot toe: Benedict Arnold verraadt zijn eigen land en opent de deur voor een Britse invasie diep in Virginia. De oorlog bereikt zijn gevaarlijkste fase.

'1776: American Independence', om 20.00 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:09
    VRT NWS Update
    18:11
    Het weer (vooravond)
  • 18:10
    In het spoor van Jakob Smits
    18:55
    Forensics: The Real CSI
  • 18:10
    De Faker
    18:25
    Noodle and Bun
  • 17:10
    Aspe
    18:15
    De Kotmadam
  • 17:15
    Blind Getrouwd USA
    18:20
    De Planckaerts
  • 18:10
    The Goldbergs
    18:35
    Superstore
  • 17:50
    All New Traffic Cops
    20:35
    Sharknado
  • 17:40
    ER
    19:15
    24
  • 17:45
    Bompa
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:30
    Het Blok
    18:25
    Blind Gekocht
  • 17:50
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 17:45
    The Neighborhood
    18:40
    Storage Wars
  • 17:25
    Love It or List It
    18:20
    Sort Your Life Out
  • 16:55
    Dirty John: The Dirty Truth
    18:30
    Murdered at First Sight
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:50
    Hallo Roger
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:55
    Meat Timon
    18:25
    Chris Cooks Cymru
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 18:10
    Freeks wilde wereld
    18:20
    Waku Waku