Kijkcijfers: analyse 2, 3 en 4 oktober 2009

De afgelopen weken hebben we nog maar weinig of zelfs helemaal geen miljoenentoppers in het weekend gehad. Maar afgelopen weekend was het 3 keer prijs. Eén keer op zaterdag (en neen, het is niet 'De Kampioenen') en twee keer op zondag. Ook benieuwd wie deze en andere uitschieters zijn? Lees het hier!
Vrijdag 2 oktober 2009
Enige opmerkelijke notering op vrijdag is die voor 'Thuis' met 805.864 kijkers. Ook 'Man Bijt Hond' doet het niet mis met 739.820 kijkers en 'Het Journaal' maakt het trio opnieuw compleet met 718.287 kijkers. Op de vierde plaats volgt 'Familie' (636.443) en doet net beter dan 'Het Nieuws' (624.946). 'Blokken' haalt nipt meer kijkers dan 'Sketch Up' (572.182). De vrijdagavondclash werd gewonnen door Eén met zijn 'Bart Peeters, De Hemel In Het Klad', dat afklokte op 490.185 kijkers. Het kon echter maar nipt winnen van de film 'The Devil Wears Prada' (443.132) op vtm. 'Sea Patrol' (412.413) rondt af op vrijdag.
zaterdag 3 oktober 2009
Op zaterdag werd het nieuwe K3'tje gekozen. Blijkbaar keken veel mensen hier naar uit, want de zoektocht naar de nieuwe kinderster haalde met maar liefst 1.022.452 kijkers een eerste plaats. 'Het Journaal' volgt na een serieus gat op de tweede plaats met 715.320 kijkers. 'Familie' doet het op de derde plaats met 629.813 fans. Na 'Man Bijt Hond' (614.379) volgt nog een opvallende notering: 'Het Late Nieuws' staat op de vijfde plaats met 566.136 kijkers. Met dank aan 'K2 Zoekt K3'.'Het Late Nieuws' doet zo beter dan zijn 19.00 uur-voorganger die afklokte op 557.242 kijkers. Tussen de twee vtm-nieuwsuitzendingen vinden we nog 'Dieren In Nesten' (563.889). Ook 'Studio 1' (460.850) is weer van de partij. Afsluiten doen we met 'Vlaanderen Vakantieland' (460.056) en een matige start voor het nieuwe 'De Wet Van Murphy' (450.853).
Zondag 4 oktober 2009
'Witse' is terug! En dat is altijd een feest voor kijkcijferliefhebbers. Gisteren klokte de commissaris af op maar liefst 1.415.361 kijkers. 'Witse' neemt 'De Jaren Stillekes' mee in zijn zog. Steven Van Herrewege en Guy Mortier haalden samen maar liefst 1.014.922 kijkers. Ook 'Sportweekend' deed het niet mis met 961.260 kijkers, met dank aan de topper tussen Club Brugge en Anderlecht. 'Het Journaal' (830.084) staat op de vierde plaats.
Na 'Zoo Australië' (781.084) volgt de eerste zondagse afspraak van 'So You Think You Can Dance' (526.374), gevolgd door een sterke seizoensstart van 'SOS Piet' (512.294). Die doet zelfs beter dan zijn wagonnetje 'Het Nieuws' (505.670). 'China Voor Beginners' (479.646) en 'Het 1 Uur-Journaal' (402.499) ronden af.
Een kijkcijferanalyse gemist? Bekijk hier het kijkcijfer top 3-archief van TV-Visie.
Bron: CIM audimetrie - uitgevoerd door de VRT-studiedienst - Gemeten op doelgroep 4+TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De kinderen van de Jodenboerderij': tweeluik in 'Andere Tijden'
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Kijkcijfers: woensdag 18 februari 2026
- ‘Got Talent’ krijgt nieuwe jury: deze vijf sterren zoeken het beste talent van de Lage Landen
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
- Luistercijfers! Lichte groei voor TOP
- Luistercijfers! VRT-radio bereikt bijna 2,4 miljoen Vlamingen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan!
Kijktip van de dag

De knappe privédetectives Dylan, Natalie en Alex, die voor de mysterieuze Charlie werken, worden ingehuurd door miljonair Eric Knox van Knox Technologies. Het revolutionaire stemherkenningsprogramma dat hij heeft ontwikkeld, werd gestolen. De Angels brengen een bezoek aan Roger Corwin, Knox' grootste concurrent.
'Charlie's Angels', film uit 2000 met oa. Cameron Diaz, om 22.35 uur op VTM 3.




































