Kijkcijfers: analyse 2, 3 en 4 oktober 2009

De afgelopen weken hebben we nog maar weinig of zelfs helemaal geen miljoenentoppers in het weekend gehad. Maar afgelopen weekend was het 3 keer prijs. Eén keer op zaterdag (en neen, het is niet 'De Kampioenen') en twee keer op zondag. Ook benieuwd wie deze en andere uitschieters zijn? Lees het hier!
Vrijdag 2 oktober 2009
Enige opmerkelijke notering op vrijdag is die voor 'Thuis' met 805.864 kijkers. Ook 'Man Bijt Hond' doet het niet mis met 739.820 kijkers en 'Het Journaal' maakt het trio opnieuw compleet met 718.287 kijkers. Op de vierde plaats volgt 'Familie' (636.443) en doet net beter dan 'Het Nieuws' (624.946). 'Blokken' haalt nipt meer kijkers dan 'Sketch Up' (572.182). De vrijdagavondclash werd gewonnen door Eén met zijn 'Bart Peeters, De Hemel In Het Klad', dat afklokte op 490.185 kijkers. Het kon echter maar nipt winnen van de film 'The Devil Wears Prada' (443.132) op vtm. 'Sea Patrol' (412.413) rondt af op vrijdag.
zaterdag 3 oktober 2009
Op zaterdag werd het nieuwe K3'tje gekozen. Blijkbaar keken veel mensen hier naar uit, want de zoektocht naar de nieuwe kinderster haalde met maar liefst 1.022.452 kijkers een eerste plaats. 'Het Journaal' volgt na een serieus gat op de tweede plaats met 715.320 kijkers. 'Familie' doet het op de derde plaats met 629.813 fans. Na 'Man Bijt Hond' (614.379) volgt nog een opvallende notering: 'Het Late Nieuws' staat op de vijfde plaats met 566.136 kijkers. Met dank aan 'K2 Zoekt K3'.'Het Late Nieuws' doet zo beter dan zijn 19.00 uur-voorganger die afklokte op 557.242 kijkers. Tussen de twee vtm-nieuwsuitzendingen vinden we nog 'Dieren In Nesten' (563.889). Ook 'Studio 1' (460.850) is weer van de partij. Afsluiten doen we met 'Vlaanderen Vakantieland' (460.056) en een matige start voor het nieuwe 'De Wet Van Murphy' (450.853).
Zondag 4 oktober 2009
'Witse' is terug! En dat is altijd een feest voor kijkcijferliefhebbers. Gisteren klokte de commissaris af op maar liefst 1.415.361 kijkers. 'Witse' neemt 'De Jaren Stillekes' mee in zijn zog. Steven Van Herrewege en Guy Mortier haalden samen maar liefst 1.014.922 kijkers. Ook 'Sportweekend' deed het niet mis met 961.260 kijkers, met dank aan de topper tussen Club Brugge en Anderlecht. 'Het Journaal' (830.084) staat op de vierde plaats.
Na 'Zoo Australië' (781.084) volgt de eerste zondagse afspraak van 'So You Think You Can Dance' (526.374), gevolgd door een sterke seizoensstart van 'SOS Piet' (512.294). Die doet zelfs beter dan zijn wagonnetje 'Het Nieuws' (505.670). 'China Voor Beginners' (479.646) en 'Het 1 Uur-Journaal' (402.499) ronden af.
Een kijkcijferanalyse gemist? Bekijk hier het kijkcijfer top 3-archief van TV-Visie.
Bron: CIM audimetrie - uitgevoerd door de VRT-studiedienst - Gemeten op doelgroep 4+TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.
'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.




































