Streamz kondigt exclusieve docureeks over Pat Krimson aan

Streamz kondigt opnames aan van een gloednieuwe Streamz Original docureeks over het leven van Pat Krimson. Al meer dan 35 jaar is Pat een icoon in de Vlaamse muziekwereld.
Van grote successen met groepen als Leopold 3, 2Fabiola en Nunca tot populaire discotheken en een eigen muzieklabel. Pat heeft alles gezien en meegemaakt. De documentaire neemt de kijker mee langs zijn opvallende hoogtepunten waaronder de wilde jaren 90 en decadente feestjes tijdens zijn sabbatjaren in Ibiza, maar toont ook zijn doorzettingsvermogen om na die pauze weer een vaste waarde te worden in de Vlaamse muziekscène. De reeks bevat unieke beelden, verrassende verhalen en openhartige interviews, en zal in 2025 exclusief te zien zijn bij Streamz.
In deze docureeks neemt Pat Krimson ons mee op een reis door zijn indrukwekkende carrière van ruim 35 jaar in de showbizzwereld, van Vlaanderen tot Spanje. Hij vertelt over de uitbundige jaren 90, waarin hij de populaire bands Leopold 3, 2Fabiola en Nunca oprichtte, succesvolle discotheken lanceerde en zijn eigen muzieklabel opbouwde om jong talent te ondersteunen. Met meerdere nummer 1-hits en tal van awards groeide hij uit tot de peetvader van de Vlaamse dance en techno scène.
Het leven aan de top ging echter razendsnel. Eind jaren 90 besluit Pat gas terug te nemen en verhuist hij naar Ibiza. Maar ook daar wacht hem een leven vol pool-parties en decadente nachten met de happy few. In 2008 keert hij terug naar Vlaanderen en merkt dat de muziekwereld drastisch veranderd is; tegelijkertijd komt hij ook in zijn privéleven voor enkele uitdagingen te staan, maar Pat is vastberaden om zijn leven terug op te bouwen in Vlaanderen. En met succes.
Aan de hand van archiefmateriaal, nooit-eerder-vertoonde beelden en verrassende anekdotes krijgen we een exclusieve blik achter de schermen van zijn leven als dj en nightlife-manager, evenals een intieme inkijk in zijn leven door openhartige interviews.
De Streamz Original docureeks over Pat Krimson is een productie van Fremantle in opdracht van Streamz. Het resultaat zal in 2025 exclusief te zien zijn op Streamz.
https://www.streamz.be/
Meer artikels over Streamz
Meer artikels over Fremantle Belgium
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Drie broers gaan na 30 jaar opnieuw samen in bad voor Viktor Verhulst in 'Brieven Aan Samson'
- Wanneer bescherming faalt, rest alleen nog verzet: de indringende dramaserie 'L’affaire Laura Stern'
- Nieuw seizoen 'Amsterdam Centraal 24/7' op National Geographic
- 'Sterren op het Doek' keert terug met presentatrice Carrie ten Napel
- Dit is de winnaar van 'Project Dans 2026'
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































