Erik Van Looy compleet belachelijk gemaakt in Nederland

dinsdag 5 november 2024
Foto: RTL - © Tom Cornelissen 2023

Erik Van Looy heeft vermoedelijk al heel veel spijt van het lucratieve contract dat hij afsloot met de Nederlandse commerciële omroep RTL. De kijkers én vakpers lusten hem totaal niet.

Na 'De Pappenheimers' is Erik Van Looy sinds kort op RTL 4 te zien met het nieuwe programma 'Ons Kent Ons'. 'De Pappenheimers' flopte en nu is het nieuwe programma van 'De Slimste Mens'-presentator dezelfde weg op gegaan. Kijkers haken massaal af en de kritieken zijn niet mals.


Autoriteit onder de Nederlandse tv-recensenten Angela de Jong noemt Van Looy in de krant AD 'de miskoop van de eeuw' en een presentator die alleen maar zelf kan lachen om zijn 'puberale kaka- en pipigrappen'. Bovendien blijft Erik voor de meeste Nederlanders onverstaanbaar. Dat was bij 'De Pappenheimers' al een probleem, maar zet zich nu door. De Jong is érg scherp voor de in Vlaanderen populaire Erik Van Looy. Ze zegt zelfs letterlijk dat Van Looy eigenlijk niets kan. 'En meer kan Erik Van Looy ook niet, zie de Vlaamse versie van ‘De Slimste Mens'.

Weet wel dat 'De Slimste Mens' in Nederland een saaie bedoening is, zonder enige vorm van humor en met fletse (saaie) juryleden. Maar dat Nederland Erik Van Looy niet lust, is ondertussen duidelijk. Wel vreemd is dan weer dat ook in Nederland de filmpjes van 'De Slimste Mens ter Wereld' gretig worden bekeken op sociale media. Ligt het dan niet gewoon aan de formats die Van Looy moét dragen? Het ene programma is het andere niet.

Afwachten maar hoelang het duurt alvorens de wegen van RTL en Erik Van Looy weer scheiden. Of misschien vinden ze alsnog de kip met de gouden eieren.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Topdokters van Morgen' (Play4)

Neurochirurg in opleiding Elle Vermeulen bereidt zich samen met professor Bruneau voor op een delicate ingreep: het afsluiten van twee uitstulpingen aan een hersenslagader. Uroloog in opleiding Pieter De Backer voert een sterilisatie uit en assisteert bij een robotgestuurde prostaatverwijdering.

'Topdokters van Morgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    12:30
    Blokken
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:10
    Shaun het schaap
    12:15
    Wannabe's
  • 11:55
    Familie
    12:25
    Sara
  • 11:40
    Urk!
    12:30
    Project Runway
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:50
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    Ultimate Police Interceptors
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:05
    Huizenjagers
  • 11:25
    FBI: International
    12:20
    NCIS
  • 11:50
    Highway Thru Hell
    12:40
    Blue Bloods
  • 12:00
    Chateau Meiland: En Route
    12:50
    Botched
  • 11:40
    Murder 360
    12:35
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:05
    De perfecte tuin
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:05
    Over (h)eerlijke groenten
    12:40
    Peppe's Toscane
  • 12:10
    Hudson & Rex
    13:00
    Sally Lockhart Mysteries
  • 11:55
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Ongehoord Nieuws
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:20
    Kook mee met MAX
  • 12:10
    Sarah en Eend
    12:20
    Ella, Oscar & Hoo