Erik Van Looy compleet belachelijk gemaakt in Nederland

dinsdag 5 november 2024
Foto: RTL - © Tom Cornelissen 2023

Erik Van Looy heeft vermoedelijk al heel veel spijt van het lucratieve contract dat hij afsloot met de Nederlandse commerciële omroep RTL. De kijkers én vakpers lusten hem totaal niet.

Na 'De Pappenheimers' is Erik Van Looy sinds kort op RTL 4 te zien met het nieuwe programma 'Ons Kent Ons'. 'De Pappenheimers' flopte en nu is het nieuwe programma van 'De Slimste Mens'-presentator dezelfde weg op gegaan. Kijkers haken massaal af en de kritieken zijn niet mals.


Autoriteit onder de Nederlandse tv-recensenten Angela de Jong noemt Van Looy in de krant AD 'de miskoop van de eeuw' en een presentator die alleen maar zelf kan lachen om zijn 'puberale kaka- en pipigrappen'. Bovendien blijft Erik voor de meeste Nederlanders onverstaanbaar. Dat was bij 'De Pappenheimers' al een probleem, maar zet zich nu door. De Jong is érg scherp voor de in Vlaanderen populaire Erik Van Looy. Ze zegt zelfs letterlijk dat Van Looy eigenlijk niets kan. 'En meer kan Erik Van Looy ook niet, zie de Vlaamse versie van ‘De Slimste Mens'.

Weet wel dat 'De Slimste Mens' in Nederland een saaie bedoening is, zonder enige vorm van humor en met fletse (saaie) juryleden. Maar dat Nederland Erik Van Looy niet lust, is ondertussen duidelijk. Wel vreemd is dan weer dat ook in Nederland de filmpjes van 'De Slimste Mens ter Wereld' gretig worden bekeken op sociale media. Ligt het dan niet gewoon aan de formats die Van Looy moét dragen? Het ene programma is het andere niet.

Afwachten maar hoelang het duurt alvorens de wegen van RTL en Erik Van Looy weer scheiden. Of misschien vinden ze alsnog de kip met de gouden eieren.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.

'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 02:55
    Geen uitzending
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:25
    Geen uitzending
    22:50
    Te bepalen
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:15
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 03:30
    Geen uitzending
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 02:55
    Geen uitzending
    01:00
    FBI
  • 02:20
    Geen uitzending
    00:20
    Bar Rescue
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 02:00
    Geen uitzending
    00:15
    Family Law
  • 04:04
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:06
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:05
    A la carte
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 02:40
    Agatha Christie's Marple
  • 03:25
    Below Deck
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 03:15
    NOS Journaal
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 01:15
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 03:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben