Erik Van Looy compleet belachelijk gemaakt in Nederland

Erik Van Looy heeft vermoedelijk al heel veel spijt van het lucratieve contract dat hij afsloot met de Nederlandse commerciële omroep RTL. De kijkers én vakpers lusten hem totaal niet.
Na 'De Pappenheimers' is Erik Van Looy sinds kort op RTL 4 te zien met het nieuwe programma 'Ons Kent Ons'. 'De Pappenheimers' flopte en nu is het nieuwe programma van 'De Slimste Mens'-presentator dezelfde weg op gegaan. Kijkers haken massaal af en de kritieken zijn niet mals.
Autoriteit onder de Nederlandse tv-recensenten Angela de Jong noemt Van Looy in de krant AD 'de miskoop van de eeuw' en een presentator die alleen maar zelf kan lachen om zijn 'puberale kaka- en pipigrappen'. Bovendien blijft Erik voor de meeste Nederlanders onverstaanbaar. Dat was bij 'De Pappenheimers' al een probleem, maar zet zich nu door. De Jong is érg scherp voor de in Vlaanderen populaire Erik Van Looy. Ze zegt zelfs letterlijk dat Van Looy eigenlijk niets kan. 'En meer kan Erik Van Looy ook niet, zie de Vlaamse versie van ‘De Slimste Mens'.
Weet wel dat 'De Slimste Mens' in Nederland een saaie bedoening is, zonder enige vorm van humor en met fletse (saaie) juryleden. Maar dat Nederland Erik Van Looy niet lust, is ondertussen duidelijk. Wel vreemd is dan weer dat ook in Nederland de filmpjes van 'De Slimste Mens ter Wereld' gretig worden bekeken op sociale media. Ligt het dan niet gewoon aan de formats die Van Looy moét dragen? Het ene programma is het andere niet.
Afwachten maar hoelang het duurt alvorens de wegen van RTL en Erik Van Looy weer scheiden. Of misschien vinden ze alsnog de kip met de gouden eieren.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Slimste Mens ter Wereld' is terug: ontdek de kandidaten van de eerste week
- Emotionele exit voor Jasmijn Van Hoof in ‘De Verraders’: wordt Thomas Smith de nieuwe Verrader?
- Veelvuldig bekroond 'Putain' vanaf maandag op Play
- KRO-NCRV komt met nieuw microdrama 'Ella'
- Nieuw seizoen 'Vier Handen Op Eén Buik' over liefde, luiers en je eigen weg vinden in het moederschap
- Cartoon Network kondigt 'Tijd voor Avontuur: Side Quests' aan
- 'Dwars door de Pyreneeën': Andorra en de Gele Trein
- Finn en Jake verwelkomen je terug in het Land van Ooo!
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf Kort': Giovanni/Carmen
- 'Radar' maandag over smartwatches en fitnesstrackers
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT
Kijktip van de dag

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.
'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.



































