'Vlaanderen Muziekland' sluit de zomer af in Diest met bijzondere boodschap

woensdag 4 september 2024
Foto: Pickx+ - © House of Entertainment/Frederik Verhofstede Fotografie2024

Vrijdag 30 augustus werd in Diest afscheid genomen van de zomer en van 'Vlaanderen Muziekland' - al is dat laatste van korte duur. De tweede zomereditie sinds de revival was opnieuw een groot succes.

De afgelopen maanden trok de muzikale caravaan doorheen acht grote en kleinere steden, en bracht met telkens een straffe line-up maar liefst 35.000 muziekliefhebbers op de been. Nog nagenietend van een spetterende zomer, kijkt de productie al vol goesting vooruit naar een nieuwe wintereditie. Op donderdag 14 november trekt 'Vlaanderen Muziekland' richting Winterland Hasselt voor drie gezellige winteropnames.  


Afgelopen vrijdag, 30 augustus, nam 'Vlaanderen Muziekland' afscheid van het publiek en de zomer, en dat op toepasselijke wijze. De Grote Markt van Diest vormde het decor voor de laatste opnamedag van de zomereditie 2024, met een indrukwekkende line-up en een dolenthousiast publiek dat de sfeer naar ongekende hoogtes tilde. De markt stond afgeladen vol en bood de perfecte achtergrond voor dit voorlopig laatste feestje.

Acht grote en kleinere steden brachten zo’n 35.000 muziekliefhebbers op de been. Naast het kruim van de Vlaamse muziek, werden de bezoekers ook getrakteerd op unieke momenten. Zo kreeg Aalst in primeur het Pride-anthem ‘Love is Love’ van Jessy te horen en maakte Frozen-prinses Elsa (Vajèn van den Bosch) haar opwachting in Nieuwpoort.

De grootste verandering was zonder twijfel op te merken in het presentatieteam. Naast vaste waarden Katja Retsin en Sverre Denis, was ook gloednieuw Pickx+-gezicht – en sinds zaterdag kersvers 'Zomerhit'-winnaar – Maksim Stojanac op de catwalk te vinden.

Goed nieuws voor de liefhebber die geen volledig jaar kan wachten tot een nieuwe editie: ook dit jaar keert 'Vlaanderen Muziekland' terug voor een gezellige en spetterende wintereditie. Op donderdag 14 november trekt de productie richting het Kolonel Dusartplein in Hasselt. Eén dag voor de opening van populaire winterhappening Winterland Hasselt, dient de locatie als ideale setting voor de opname van drie wonderlijke en magische afleveringen.

'Muziek brengt de Vlaming samen. Dichtbij, op de marktpleinen van hun eigen stad met hun favoriete artiesten, dat is het succes van dit format. We kijken alvast uit naar onze muziekplannen voor de zomer van 2025,  want dat muziek een belangrijke plaats inneemt op de zender is met deze mooie aantallen alweer duidelijk geworden. Wij danken het publiek, de artiesten, de crew én onze drie toppers Katja, Sverre en Maksim om van elke aflevering weer een feest te maken', aldus Krijn Jonckheere, Head of Media bij Pickx.

'Vlaanderen Muziekland Diest' is nog de hele week te bekijken op Pickx+, Pickx Showcase, pickx.be en het YouTube kanaal van Pickx.


Persbericht Pickx+

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Thuis
    14:20
    Clips
  • 09:00
    Lentebeelden
    17:40
    The Office
  • 14:15
    Ellie de olifant
    14:20
    Sarah zingt
  • 14:10
    Wittekerke
    15:10
    The Good Doctor
  • 13:50
    MasterChef Australië - Back to Win
    14:45
    Urk!
  • 11:55
    Geen uitzending
    14:30
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:50
    Police Interceptors
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 14:05
    Komen Eten
    14:50
    De Zussen Coorevits
  • 13:45
    Alaska Daily
    14:30
    Watson
  • 13:00
    The Dark Knight
    15:35
    Doom Patrol
  • 14:15
    Zoete Zonde
    14:40
    DIY
  • 13:20
    Fear Thy Roommate
    14:20
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Weekoverzicht
  • 14:11
    Roger
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:10
    De Dagschotel
    14:25
    Chris Cooks Cymru
  • 14:05
    The Madame Blanc Mysteries
    15:00
    Murdoch Mysteries
  • 13:55
    NCIS
    14:55
    Rivals
  • 14:15
    NOS Journaal
    15:20
    FIFA WK Voetbal 2026 Magazine
  • 13:20
    Otto Frank, vader van Anne
    14:50
    Jongstof
  • 14:15
    Molmans
    14:25
    De Smurfen