'Vlaanderen Muziekland' sluit de zomer af in Diest met bijzondere boodschap

woensdag 4 september 2024
Foto: Pickx+ - © House of Entertainment/Frederik Verhofstede Fotografie2024

Vrijdag 30 augustus werd in Diest afscheid genomen van de zomer en van 'Vlaanderen Muziekland' - al is dat laatste van korte duur. De tweede zomereditie sinds de revival was opnieuw een groot succes.

De afgelopen maanden trok de muzikale caravaan doorheen acht grote en kleinere steden, en bracht met telkens een straffe line-up maar liefst 35.000 muziekliefhebbers op de been. Nog nagenietend van een spetterende zomer, kijkt de productie al vol goesting vooruit naar een nieuwe wintereditie. Op donderdag 14 november trekt 'Vlaanderen Muziekland' richting Winterland Hasselt voor drie gezellige winteropnames.  


Afgelopen vrijdag, 30 augustus, nam 'Vlaanderen Muziekland' afscheid van het publiek en de zomer, en dat op toepasselijke wijze. De Grote Markt van Diest vormde het decor voor de laatste opnamedag van de zomereditie 2024, met een indrukwekkende line-up en een dolenthousiast publiek dat de sfeer naar ongekende hoogtes tilde. De markt stond afgeladen vol en bood de perfecte achtergrond voor dit voorlopig laatste feestje.

Acht grote en kleinere steden brachten zo’n 35.000 muziekliefhebbers op de been. Naast het kruim van de Vlaamse muziek, werden de bezoekers ook getrakteerd op unieke momenten. Zo kreeg Aalst in primeur het Pride-anthem ‘Love is Love’ van Jessy te horen en maakte Frozen-prinses Elsa (Vajèn van den Bosch) haar opwachting in Nieuwpoort.

De grootste verandering was zonder twijfel op te merken in het presentatieteam. Naast vaste waarden Katja Retsin en Sverre Denis, was ook gloednieuw Pickx+-gezicht – en sinds zaterdag kersvers 'Zomerhit'-winnaar – Maksim Stojanac op de catwalk te vinden.

Goed nieuws voor de liefhebber die geen volledig jaar kan wachten tot een nieuwe editie: ook dit jaar keert 'Vlaanderen Muziekland' terug voor een gezellige en spetterende wintereditie. Op donderdag 14 november trekt de productie richting het Kolonel Dusartplein in Hasselt. Eén dag voor de opening van populaire winterhappening Winterland Hasselt, dient de locatie als ideale setting voor de opname van drie wonderlijke en magische afleveringen.

'Muziek brengt de Vlaming samen. Dichtbij, op de marktpleinen van hun eigen stad met hun favoriete artiesten, dat is het succes van dit format. We kijken alvast uit naar onze muziekplannen voor de zomer van 2025,  want dat muziek een belangrijke plaats inneemt op de zender is met deze mooie aantallen alweer duidelijk geworden. Wij danken het publiek, de artiesten, de crew én onze drie toppers Katja, Sverre en Maksim om van elke aflevering weer een feest te maken', aldus Krijn Jonckheere, Head of Media bij Pickx.

'Vlaanderen Muziekland Diest' is nog de hele week te bekijken op Pickx+, Pickx Showcase, pickx.be en het YouTube kanaal van Pickx.


Persbericht Pickx+

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Geld Gezocht' (VRT 1)

Lore (38) is een energieke alleenstaande mama van twee kinderen. Ze woont in Kessel-Lo, werkt als zorgleerkracht en is het zonnetje in haar vriendengroep. Onder de mensen komen, dat is haar lang leven. Overal bij zijn, niets willen missen - haar vriendinnen noemen haar niet voor niets FOMO-Lore. Maar dat kost ook heel wat geld.

'Geld Gezocht', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:50
    Shaun het schaap
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    13:00
    Winterbeelden
  • 08:55
    Kleine dingen
    14:20
    Sarah zingt
  • 08:50
    Maya de Bij
    19:00
    VTM Nieuws
  • 08:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Geen uitzending
    18:45
    9-1-1: Lone Star
  • 06:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    18:15
    De Rechtbank
  • 08:25
    Mistletoe Murders
    18:45
    Family Law
  • 08:30
    Two and a Half Men
    18:50
    Bar Rescue
  • 08:40
    Meesterlijke Klassiekers
    18:45
    Retour Masters
  • 08:40
    Cold Justice
    19:35
    Snapped
  • 06:16
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:47
    Voor u getest
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 08:50
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    18:40
    Comfort Food
  • 08:30
    Midsomer Murders
    12:00
    Recipes for Love and Murder
  • 08:50
    Below Deck Mediterranean
    18:45
    First Dates Australia
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    19:00
    Een huis vol
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 08:50
    Pieter Konijn
    19:00
    NOS Jeugdjournaal