'Big Brother': Diana wint!

maandag 4 juni 2007

Na welgeteld 88 dagen mochten de vier laatste bewoners eindelijk het 'Big Brother'-huis voorgoed verlaten. Voor Diana, Hanne, Martin en Dennis waren het spannende uren want één van hen ging naar huis met 81.000 euro.

Het

te winnen bedrag bedroeg oorspronkelijk 500.000 euro. Wat de bewoners niet wisten was dat er voor elke leugen die verteld werd, 1.000 euro van dat bedrag werd afgetrokken. Vandaag werd bekend gemaakt dat er in totaal 419 leugens verteld werden, er ging dus in totaal 419.000 euro af van het te winnen bedrag.

De eerste finalist die het huis moest verlaten was Dennis. Ondanks alle steun van de supporters behaalde hij maar 15% van de stemmen. De tweede persoon die al zeker geen kans maakte op de overwinning was Hanne, zij behaalde 20% van de stemmen. Martin en Diana bleven nog met twee achter. Walter maakte bekend wie de winnaar van 'Big Brother 2007' was en dat was Diana. Zij behaalde 44% van de stemmen. Martin moest zich tevreden stellen met een tweede plaats.

Diana kon niet geloven dat zij de overwinning behaalde. Ze had zelfs nooit gedacht om zover te geraken in het spel. Diana was dan ook compleet verrast toen haar naam werd genoemd. Ze was sprakeloos en Martin moest haar meermaals vertellen dat ze de verdiende winnaar is. Het staat wel al vast dat een deel van het geld naar de bruiloft van Diana zal gaan. Tijdens haar verblijf in het huis vroeg haar vriend haar ten huwelijk, maar ze moest geduld hebben tot vandaag om haar verloofde in de armen te sluiten.

LEES OOK: KANAALTWEE bekent fouten 'Big Brother'-flop

DOSSIER: Big Brother 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:35
    Sporza: Veldrijden
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    The European green belt
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 16:30
    Hotel Sinestra
    05:15
    Geen uitzending
  • 17:25
    De Wereld van Plopsa
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 17:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 16:50
    House
    06:00
    Qmusic
  • 17:15
    'Allo 'Allo!
  • 17:30
    Northpole: Open for Christmas
    05:40
    Sugarplummed
  • 17:40
    SOS Piet
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:20
    De Slimste Mens Ter Wereld
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:40
    Criminal Minds
    01:00
    Fire Country
  • 17:25
    Two and a Half Men
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:15
    The Fabric of Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    Cold Justice
    05:00
    Geen uitzending
  • 17:41
    Trends Talk
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:39
    De ambachter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:10
    Winterse Kost
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:15
    Murdoch Mysteries
    01:30
    London Kills
  • 17:15
    Law & Order: Organized Crime
    06:50
    Storage Wars
  • 16:20
    NOS Studio Sport Live
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 17:40
    Rail Away
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 17:40
    Wilde buren alleen maar love
    06:55
    Ta-daaa!