Film 'F.C. De Kampioenen': komt ie er of komt ie er niet?

Gejubel en gejuich woensdagochtend in de Vlaamse televieiwereld. Na jaren van getrouwtrek en gedumpte scenario's komt er nu toch een film van 'F.C. De Kampioenen'. Of toch niet? In verschillende kranten en op de radio werd melding gemaakt dat er eindelijk een consensus is over het scenario en dat de financiering bijna rond is. Toch blijkt nog niet alles rond te zijn.
Er zou nu toch een film gemaakt worden van de populaire Eén-serie 'F.C. De Kampioenen'. Dat schrijft Het Laatste Nieuws op woensdag. Skyline Entertainment zou tekenen voor de productie en de VRT zou de rechten van de serie hebben vrijgegeven. De acteurs zouden zich akkoord hebben verklaard met het scenario, dat werd geschreven door de vaste scenaristen van de reeks.
Dit alles in de voorwaardelijke wijs dus. Want bij Q-music probeerden ze woensdag de hele ochtend om een van de acteurs te bereiken voor enige commentaar bij het nieuws. En dat bleek niet zo evident. Niemand wilde echt reageren omdat er, in tegenstelling tot de berichten in de krant, nog niet echt groen licht is gegeven. Enkel Marijn Devalck (Baltahazar Boma, nvdr) toonde zich bereid tot een woordje uitleg.
'Ik ben niet bij dit project betrokken geweest, maar had op zijn minst toch al een telefoontje of mailtje van Jean Philip De Tender verwacht', aldus Marijn. De Tender is de netmanager van Eén en dus betrokken partij bij een eventueel filmproject van de successerie. De Valck zegt ook nog dat hij 'nooit voorstander' is geweest van een film, maar wel 'een goede collega'. Waarmee hij zegt wel zijn medewerking te zullen verlenen aan het project.
Wordt (alweer) vervolgd...
Bron: Het Laatste Nieuws / Q-music
DOSSIER: 'F.C. De Kampioenen' - de film
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Noraly Beyer onthult maandag winnaar Libris Literatuur Prijs
- Nieuw seizoen '22 Kids and Counting' op TLC
- Kijkcijfers: maandag 4 mei 2026
- Televisie- en radiopresentator Hans Otten (55) overleden
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Viktor keert terug naar zijn favoriete kapsalon waar 30 jaar lang niets veranderde
- Lief gebaar of vergiftigd geschenk? 'Ze Zeggen Dat' fileert bloemen
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
Multimedia SPOTLIGHT
-
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice'
Kijktip van de dag

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.
'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.





































