Film 'F.C. De Kampioenen': komt ie er of komt ie er niet?

woensdag 4 januari 2012

Gejubel en gejuich woensdagochtend in de Vlaamse televieiwereld. Na jaren van getrouwtrek en gedumpte scenario's komt er nu toch een film van 'F.C. De Kampioenen'. Of toch niet? In verschillende kranten en op de radio werd melding gemaakt dat er eindelijk een consensus is over het scenario en dat de financiering bijna rond is. Toch blijkt nog niet alles rond te zijn.

Er zou nu toch een film gemaakt worden van de populaire Eén-serie 'F.C. De Kampioenen'. Dat schrijft Het Laatste Nieuws op woensdag. Skyline Entertainment zou tekenen voor de productie en de VRT zou de rechten van de serie hebben vrijgegeven. De acteurs zouden zich akkoord hebben verklaard met het scenario, dat werd geschreven door de  vaste scenaristen van de reeks.


Dit alles in de voorwaardelijke wijs dus. Want bij Q-music probeerden ze woensdag de hele ochtend om een van de acteurs te bereiken voor enige commentaar bij het nieuws. En dat bleek niet zo evident. Niemand wilde echt reageren omdat er, in tegenstelling tot de berichten in de krant, nog niet echt groen licht is gegeven. Enkel Marijn Devalck (Baltahazar Boma, nvdr) toonde zich bereid tot een woordje uitleg.

'Ik ben niet bij dit project betrokken geweest, maar had op zijn minst toch al een telefoontje of mailtje van Jean Philip De Tender verwacht', aldus Marijn. De Tender is de netmanager van Eén en dus betrokken partij bij een eventueel filmproject van de successerie. De Valck zegt ook nog dat hij 'nooit voorstander' is geweest van een film, maar wel 'een goede collega'. Waarmee hij zegt wel zijn medewerking te zullen verlenen aan het project.

Wordt (alweer) vervolgd...

Bron: Het Laatste Nieuws / Q-music


DOSSIER: 'F.C. De Kampioenen' - de film

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Dagelijkse kost
    00:10
    Journaallus
  • 00:40
    Justice: Those Who Kill
    23:50
    Nachtlus
  • 22:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    Een Echte Job
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 00:50
    Geen uitzending
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 00:40
    The Big Bang Theory
    01:45
    Geen uitzending
  • 00:05
    Xena: Warrior Princess
    22:50
    Te bepalen
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 00:40
    The Golden Girls
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:50
    Daan & Jani
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 00:10
    FBI
    02:00
    Neighbours: A New Chapter
  • 22:45
    Man of Steel
    00:20
    Bar Rescue
  • 00:50
    Bachelor in Paradise Australia
    02:00
    Botched
  • 00:45
    Big Sky
    00:15
    Family Law
  • 00:30
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:00
    Oh What A Night
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:45
    Toasted on wheels!
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 00:10
    Silent Witness
    01:00
    The Castaways
  • 23:20
    The Drop
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 00:45
    NOS Olympische Winterspelen
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 00:45
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 00:20
    First Dates
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben