Film 'F.C. De Kampioenen': komt ie er of komt ie er niet?

woensdag 4 januari 2012

Gejubel en gejuich woensdagochtend in de Vlaamse televieiwereld. Na jaren van getrouwtrek en gedumpte scenario's komt er nu toch een film van 'F.C. De Kampioenen'. Of toch niet? In verschillende kranten en op de radio werd melding gemaakt dat er eindelijk een consensus is over het scenario en dat de financiering bijna rond is. Toch blijkt nog niet alles rond te zijn.

Er zou nu toch een film gemaakt worden van de populaire Eén-serie 'F.C. De Kampioenen'. Dat schrijft Het Laatste Nieuws op woensdag. Skyline Entertainment zou tekenen voor de productie en de VRT zou de rechten van de serie hebben vrijgegeven. De acteurs zouden zich akkoord hebben verklaard met het scenario, dat werd geschreven door de  vaste scenaristen van de reeks.


Dit alles in de voorwaardelijke wijs dus. Want bij Q-music probeerden ze woensdag de hele ochtend om een van de acteurs te bereiken voor enige commentaar bij het nieuws. En dat bleek niet zo evident. Niemand wilde echt reageren omdat er, in tegenstelling tot de berichten in de krant, nog niet echt groen licht is gegeven. Enkel Marijn Devalck (Baltahazar Boma, nvdr) toonde zich bereid tot een woordje uitleg.

'Ik ben niet bij dit project betrokken geweest, maar had op zijn minst toch al een telefoontje of mailtje van Jean Philip De Tender verwacht', aldus Marijn. De Tender is de netmanager van Eén en dus betrokken partij bij een eventueel filmproject van de successerie. De Valck zegt ook nog dat hij 'nooit voorstander' is geweest van een film, maar wel 'een goede collega'. Waarmee hij zegt wel zijn medewerking te zullen verlenen aan het project.

Wordt (alweer) vervolgd...

Bron: Het Laatste Nieuws / Q-music


DOSSIER: 'F.C. De Kampioenen' - de film

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Ellen Callebout, Dominique Persoone, Patricia Kargbo, Amelie Albrecht en Frank Boeckx zijn deze week de gasten van Niels Destadsbader. Amelie vertelt hoe ze haar verloofde leerde kennen via een datingapp. Ozark Henry en tenor Denzil Delaere brengen een beklijvende versie van 'Miss Sarajevo' van Bono en Pavarotti. Isabelle A, Mayorga, Dina Ayada en Stijn Meuris staan ook op het podium. Voor het publiek steekt Niels het nummer 'Roller Coaster' van Danny Vera in een 'eigen' jasje.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Ik vraag het aan
    21:55
    Vive le vélo, Leve de Ronde
  • 21:25
    Op een ander
    22:00
    De ideale wereld
  • 20:25
    Sporza: Challenge Cup Volleybal
    22:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:50
    Sergio Over De Grens
    23:10
    Politierechters
  • 20:30
    Guardians of the Galaxy Vol. 2
    22:55
    William Boeva - Reset
  • 20:35
    No Strings Attached
    22:25
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    Passenger 57
    22:10
    Vacation Friends
  • 21:45
    Red Light
    22:35
    ER
  • 21:35
    De Planckaerts
    22:35
    Baywatch
  • 21:15
    Komen Eten
    22:20
    Justice For All
  • 20:35
    Air
    22:40
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 21:50
    Het Beste Bod
    22:30
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:48
    Car Upd8te
    21:57
    Z-Nieuws
  • 21:54
    Mijn tuin
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:45
    Ware Delicatessen
    22:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 21:00
    Father Brown
    22:00
    London Kills
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:35
    De slimste mens
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Nachtdieren USA
    22:05
    De Fiksers