Film 'F.C. De Kampioenen': komt ie er of komt ie er niet?

woensdag 4 januari 2012

Gejubel en gejuich woensdagochtend in de Vlaamse televieiwereld. Na jaren van getrouwtrek en gedumpte scenario's komt er nu toch een film van 'F.C. De Kampioenen'. Of toch niet? In verschillende kranten en op de radio werd melding gemaakt dat er eindelijk een consensus is over het scenario en dat de financiering bijna rond is. Toch blijkt nog niet alles rond te zijn.

Er zou nu toch een film gemaakt worden van de populaire Eén-serie 'F.C. De Kampioenen'. Dat schrijft Het Laatste Nieuws op woensdag. Skyline Entertainment zou tekenen voor de productie en de VRT zou de rechten van de serie hebben vrijgegeven. De acteurs zouden zich akkoord hebben verklaard met het scenario, dat werd geschreven door de  vaste scenaristen van de reeks.


Dit alles in de voorwaardelijke wijs dus. Want bij Q-music probeerden ze woensdag de hele ochtend om een van de acteurs te bereiken voor enige commentaar bij het nieuws. En dat bleek niet zo evident. Niemand wilde echt reageren omdat er, in tegenstelling tot de berichten in de krant, nog niet echt groen licht is gegeven. Enkel Marijn Devalck (Baltahazar Boma, nvdr) toonde zich bereid tot een woordje uitleg.

'Ik ben niet bij dit project betrokken geweest, maar had op zijn minst toch al een telefoontje of mailtje van Jean Philip De Tender verwacht', aldus Marijn. De Tender is de netmanager van Eén en dus betrokken partij bij een eventueel filmproject van de successerie. De Valck zegt ook nog dat hij 'nooit voorstander' is geweest van een film, maar wel 'een goede collega'. Waarmee hij zegt wel zijn medewerking te zullen verlenen aan het project.

Wordt (alweer) vervolgd...

Bron: Het Laatste Nieuws / Q-music


DOSSIER: 'F.C. De Kampioenen' - de film

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.

'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    Dag & nacht
    22:20
    VRT NWS laat
  • 20:35
    Sporza: UEFA Conference League
    23:00
    De ideale wereld
  • 21:40
    Geen uitzending
    08:00
    Molang
  • 21:35
    Alloo in de buitenlandse gevangenis
    22:50
    The Voice van Vlaanderen
  • 21:35
    De Trein
    22:30
    Ik Vertrek
  • 20:35
    Secret Headquarters
    22:15
    Hellboy II: The Golden Army
  • 19:00
    Premier League Darts
    23:00
    Caught on Dashcam
  • 21:35
    9-1-1
    22:25
    ER
  • 21:45
    Amateurs
    23:00
    Baywatch
  • 21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:25
    Klopjacht
  • 21:30
    Watson
    22:25
    Friends
  • 20:40
    Wordt aangekondigd
    23:15
    Doom Patrol
  • 21:50
    Komen Eten
    22:40
    Huizenjagers
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:03
    Z-Nieuws
    22:14
    Z-Beurs
  • 21:50
    Het zelfbouwhuis
    22:30
    More Than A Feeling
  • 21:55
    DIY
    22:15
    Culinair Thailand
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    22:40
    NCIS: Los Angeles
  • 21:35
    Heel Holland Bakt Elke Dag
    22:25
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Wereld
  • 21:20
    NPO Doc: F*ck Drugs
    22:30
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder