Vervroegd einde in 'Blind Getrouwd': welk koppel haalt beslissingsmoment niet?

Het heeft niet mogen zijn. Veerle en Sven, de eerste 50-plussers in 'Blind Getrouwd', halen het officiële beslissingsmoment niet en stappen vervroegd uit het experiment. Die beslissing werd zondag genomen in de aflevering van 'Blind Getrouwd'.
'Het gaat sinds we terug zijn van huwelijksreis eigenlijk niet goed met mij', vertelde Veerle. 'Ik vind geen rust in de relatie die we hebben. Ik word er gewoon meer en meer onzeker van en op de duur ben ik op de avonden dat we hier in Hove zijn meer sociaal acceptabele conversaties aan het voeren dan gewoon mezelf te kunnen zijn. Ik vind dat het dan beter stopt. Ik word er alleen maar ongelukkiger van.'
Het is geen gemakkelijke boodschap om te geven, maar ook helemaal geen gemakkelijke boodschap om te krijgen. Expert Sarah is naar het appartement in Hove gereden om dit laatste gesprek tussen Veerle en Sven in goede banen te leiden.
'Tja, dan ronden we af he…', klonk de reactie van Sven. 'Waarom zeggen dat we moeten verder doen als het u zo’n energie kost, als het u zoveel leed kost? Dat kunt ge niet verlangen. Dat zou niet fair zijn naar Veerle.'
Ondanks de aanmoedigende woorden van de drie dochters sneuvelt zo toch al één 'Blind Getrouwd'-koppel een tiental dagen voor het beslissingsmoment in de trouwzaal waar ze elkaar het ja-woord gaven. Vooral Sven heeft het daar moeilijk mee: 'We wisten alle twee al wat er ging beslist worden, maar ik had echt in mijn hoofd ‘nog tien dagen en dan kunnen we gewoon op een heel open, constructieve manier zeggen wat er volgens ons is fout gegaan, hoe we het beleefd hebben.’ En die kans heb ik nu gewoon niet gekregen.' Hoewel bij Veerle een enorme last van haar schouders valt, heeft ze toch ook begrip voor haar ex-partner: 'Ik vond het echt jammer voor Sven want hij was echt bereid om tot de laatste minuut door te gaan.'
En daarom zijn Veerle en Sven er dus al niet meer bij tijdens het tweede ontmoetingsmoment in Kasteel Ten Torre. Hoe het de drie andere koppels vergaat op het workshop-weekend is volgende week te zien in aflevering 9 van 'Blind Getrouwd' op zondag 11 april om 19.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Iedereen Zomert' zoekt kandidaten voor 'Met vier op date'
- Zeinab wint 'Heel Holland Bakt Elke Dag'
- Ketnet lanceert eerste KETNET Zomerfestival in Puyenbroeck met #LikeMe, Waiko en De KetnetBand
- VRT brengt extra duidingsprogramma's voor live-uitzending Eurovisiesongfestival
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Justitieminister David van Weel bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Coaches staan lijnrecht tegenover elkaar in Cross Battles van 'The Voice'
- Bokssensatie Gradus Kraus stapt in de ring tijdens ‘Boxing Gladiators’, live bij Videoland
- 'Meldpunt Actueel' over zelfbeschikking bij het levenseinde
- Kookavontuur Ruben Van Gucht aan zijden draadje na diepe snijwonde
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz
Kijktip van de dag

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.
'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































