Vervroegd einde in 'Blind Getrouwd': welk koppel haalt beslissingsmoment niet?

Het heeft niet mogen zijn. Veerle en Sven, de eerste 50-plussers in 'Blind Getrouwd', halen het officiële beslissingsmoment niet en stappen vervroegd uit het experiment. Die beslissing werd zondag genomen in de aflevering van 'Blind Getrouwd'.
'Het gaat sinds we terug zijn van huwelijksreis eigenlijk niet goed met mij', vertelde Veerle. 'Ik vind geen rust in de relatie die we hebben. Ik word er gewoon meer en meer onzeker van en op de duur ben ik op de avonden dat we hier in Hove zijn meer sociaal acceptabele conversaties aan het voeren dan gewoon mezelf te kunnen zijn. Ik vind dat het dan beter stopt. Ik word er alleen maar ongelukkiger van.'
Het is geen gemakkelijke boodschap om te geven, maar ook helemaal geen gemakkelijke boodschap om te krijgen. Expert Sarah is naar het appartement in Hove gereden om dit laatste gesprek tussen Veerle en Sven in goede banen te leiden.
'Tja, dan ronden we af he…', klonk de reactie van Sven. 'Waarom zeggen dat we moeten verder doen als het u zo’n energie kost, als het u zoveel leed kost? Dat kunt ge niet verlangen. Dat zou niet fair zijn naar Veerle.'
Ondanks de aanmoedigende woorden van de drie dochters sneuvelt zo toch al één 'Blind Getrouwd'-koppel een tiental dagen voor het beslissingsmoment in de trouwzaal waar ze elkaar het ja-woord gaven. Vooral Sven heeft het daar moeilijk mee: 'We wisten alle twee al wat er ging beslist worden, maar ik had echt in mijn hoofd ‘nog tien dagen en dan kunnen we gewoon op een heel open, constructieve manier zeggen wat er volgens ons is fout gegaan, hoe we het beleefd hebben.’ En die kans heb ik nu gewoon niet gekregen.' Hoewel bij Veerle een enorme last van haar schouders valt, heeft ze toch ook begrip voor haar ex-partner: 'Ik vond het echt jammer voor Sven want hij was echt bereid om tot de laatste minuut door te gaan.'
En daarom zijn Veerle en Sven er dus al niet meer bij tijdens het tweede ontmoetingsmoment in Kasteel Ten Torre. Hoe het de drie andere koppels vergaat op het workshop-weekend is volgende week te zien in aflevering 9 van 'Blind Getrouwd' op zondag 11 april om 19.55 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 100-jarige Annie Geeraerts wordt op de set van 'Familie' verrast met grote stapel verjaardagskaartjes én zoenen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- '100 jaar Annie': VTM zet Annie Geeraerts op haar verjaardag in de bloemetjes
- 'De Ochtend'-stem Leen De Witte verlaat VRT NWS voor RSC Anderlecht
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Een prille klik en een wel héél snel huwelijksaanzoek in 'B&B Zoekt Lief'
- CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien'
- Deze week in 'Terug in het Wild'
- Chaos in het ziekenhuis: 'Taakstraf'-ploeg richt complete ravage aan
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Speciale MAX-uitzending op NPO Radio 1: kan Nederland nog zonder vrijwilligers?
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Giel Beelen komende weken te horen in de ochtend van Radio Veronica
Multimedia SPOTLIGHT
-
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
Kijktip van de dag

De Kampioenen reizen naar Frankrijk voor een vriendenmatch tegen Saint-Tin-Tin, op uitnodiging van Albert Tartuffe, een vriend van voorzitter Balthasar Boma. Wat een fijne vakantie moest worden, loopt echter helemaal anders af dan de Kampioenen hadden gedacht.
'Kampioen zijn blijft plezant', film uit 2013 met oa. Marijn Devalck, om 19.50 uur op VRT 1.



































