Een onverwachte moord en de ultieme doodsteek... Dit was 'De Verraders'!

Heftige emoties kleurden de nieuwste aflevering van 'De Verraders', waar een rustige ochtend begon met een donderslag bij heldere hemel. De bondgenoten leken overtuigd dat hun besluit om het conclaaf te vermijden hen veilig had gesteld.
Maar tijdens het ogenschijnlijk onschuldige cocktailfeest sloegen de verraders genadeloos toe: Wouter ontving de ‘Kus des Doods’. Het nieuws sloeg de volgende ochtend in als een bom, vooral bij Ingeborg, die Wouter als haar partner in crime zag. Vastberaden nam ze zijn erfenis over en richtte al haar pijlen op Slongs, die tijdens de Ronde Tafel uiteindelijk de fatale doodsteek kreeg.
De verraders speelden hun geheime missie meesterlijk. Roman gaf Wouter de ‘Kus des Doods’. “Roman is een natural born killer. Hij ging los voor zijn doel, als een torpedo”, vertelt William. Voor Wouter volgde in het holst van de nacht een abrupt en schokkend einde. “Ik snap er niets van. Er was toch geen conclaaf?” Maar geen conclaaf stond dus niet gelijk aan geen moord. “Ik ben geschrokken. We hebben te snel geredeneerd dat er niemand vermoord zou worden maar dat heeft Staf eigenlijk nooit gezegd. William is bij mij in het vizier gekomen. Hij blijft dicht bij zichzelf en dringt altijd aan om bij de feiten te blijven. De verraders spelen het fantastisch goed. Niemand van de bondgenoten had de minste clue dat er tijdens het feestje iets zou gebeuren”, klonk het emotioneel bij Wouter.
Bekijk de moord op Wouter Torfs hier:
Het vertrek van Wouter luidde een stormachtig ontbijt in. Ingeborg trok fel van leer tegen Slongs, vastberaden om Wouters laatste wil te respecteren. “Het gruwelijkste wat de verraders mij in deze fase konden aandoen, was Wouter vermoorden. Ik wil de legacy van Wouter respecteren. Hij heeft als laatste Slongs opgeschreven en ter ere van hem stem ik op Slongs. Vandaag is er een leeuw opgestaan”, klonk het strijdlustig bij Ingeborg. Slongs was de voornaamste prooi van die leeuwin. Door de dag heen richtte Ingeborg al haar pijlen op Slongs en verspreidde ze haar verdenkingen onder de andere bondgenoten. Haar beschuldigingen kregen gehoor, en ook de andere bondgenoten begonnen te twijfelen. Intussen smeedden de verraders hun eigen plan om William in de schijnwerpers te plaatsen. En ook dat plan leek z’n vruchten af te werpen.
Aan de Ronde Tafel voelde Slongs de bui hangen. Met een laatste krachtinspanning wist ze nog enkele stemmen af te weren. Ook Ender en William werden beschuldigd, een aanval die mede-verrader Roman strategisch in gang zette. Het was een riskante zet, die de verraders bijna fataal werd. William werd herhaaldelijk genoemd en kreeg enkele stemmen tegen. Maar uiteindelijk werd de tunnelvisie op Slongs haar fataal. Hans hief de dolk en bezegelde haar lot, waarna ze zich als bondgenoot moest onthullen:
“Wat een pittig spel was dit. Ik vind het heel jammer dat ik eruit lig. Ik was nog niet klaar om de strijd op te geven want ik ben een bondgenoot, lieve bondgenoten. Ik weet dat ik niet meer moet vechten dus ik kan het laten gaan. Ik moet niet meer stoer zijn en verraders gaan vangen. Het is wat het is. Ik ben onder de indruk van de skills van de verrader. Hoedje af, kniebuiging. Heel goed gespeeld. Echt heel straf! ”, klonk het bij Slongs.
Bekijk de verbanning van Slongs hier:
De overgebleven bondgenoten zonken steeds dieper weg in onzekerheid. Met nog één belangrijke moordopdracht voor de boeg, trokken de verraders zich terug voor een nieuw conclaaf. Maar net wanneer ze hun volgende slachtoffer wouden aanwijzen, kwam Staf met een onverwachte wending…
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- KRO-NCRV roept Nederland op tot een Lief gebaar
- Kijkcijfers: 8, 9, 10 en 11 oktober 2026
- Hoe willen bekende Vlamingen sterven? En wat willen ze als laatste avondmaal?
- Deze Nederlandse én Vlaamse kandidaten strijden om de titel van Robinson 2026
- Deze Vlaamse én Nederlandse kleppers strijden voor de titel van Robinson 2026
- 'Wat komen we hier doen?': Marc Coucke spaart duo’s niet tijdens generale repetitie in 'Mijn Restaurant'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe ronde, nieuwe acts, nieuwe regels in De Kwalificatie van 'Got Talent'
- DNA-detectives speuren naar diagnoses in 'Focus'
- DNA-test centraal in laatste aflevering van 'Sous X'
- Qmusic Foute Party grootser dan ooit: 'The Big One' gaat naar GelreDome
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie
Kijktip van de dag

Severide onderzoekt een verdachte brand in een middelbare school. Novak krijgt onverwacht telefoon. Violet krijgt iemand van kazerne 51 mee tijdens haar ambulancedienst.
'Chicago Fire', om 22.30 uur op VTM.



































