Een onverwachte moord en de ultieme doodsteek... Dit was 'De Verraders'!

Heftige emoties kleurden de nieuwste aflevering van 'De Verraders', waar een rustige ochtend begon met een donderslag bij heldere hemel. De bondgenoten leken overtuigd dat hun besluit om het conclaaf te vermijden hen veilig had gesteld.
Maar tijdens het ogenschijnlijk onschuldige cocktailfeest sloegen de verraders genadeloos toe: Wouter ontving de ‘Kus des Doods’. Het nieuws sloeg de volgende ochtend in als een bom, vooral bij Ingeborg, die Wouter als haar partner in crime zag. Vastberaden nam ze zijn erfenis over en richtte al haar pijlen op Slongs, die tijdens de Ronde Tafel uiteindelijk de fatale doodsteek kreeg.
De verraders speelden hun geheime missie meesterlijk. Roman gaf Wouter de ‘Kus des Doods’. “Roman is een natural born killer. Hij ging los voor zijn doel, als een torpedo”, vertelt William. Voor Wouter volgde in het holst van de nacht een abrupt en schokkend einde. “Ik snap er niets van. Er was toch geen conclaaf?” Maar geen conclaaf stond dus niet gelijk aan geen moord. “Ik ben geschrokken. We hebben te snel geredeneerd dat er niemand vermoord zou worden maar dat heeft Staf eigenlijk nooit gezegd. William is bij mij in het vizier gekomen. Hij blijft dicht bij zichzelf en dringt altijd aan om bij de feiten te blijven. De verraders spelen het fantastisch goed. Niemand van de bondgenoten had de minste clue dat er tijdens het feestje iets zou gebeuren”, klonk het emotioneel bij Wouter.
Bekijk de moord op Wouter Torfs hier:
Het vertrek van Wouter luidde een stormachtig ontbijt in. Ingeborg trok fel van leer tegen Slongs, vastberaden om Wouters laatste wil te respecteren. “Het gruwelijkste wat de verraders mij in deze fase konden aandoen, was Wouter vermoorden. Ik wil de legacy van Wouter respecteren. Hij heeft als laatste Slongs opgeschreven en ter ere van hem stem ik op Slongs. Vandaag is er een leeuw opgestaan”, klonk het strijdlustig bij Ingeborg. Slongs was de voornaamste prooi van die leeuwin. Door de dag heen richtte Ingeborg al haar pijlen op Slongs en verspreidde ze haar verdenkingen onder de andere bondgenoten. Haar beschuldigingen kregen gehoor, en ook de andere bondgenoten begonnen te twijfelen. Intussen smeedden de verraders hun eigen plan om William in de schijnwerpers te plaatsen. En ook dat plan leek z’n vruchten af te werpen.
Aan de Ronde Tafel voelde Slongs de bui hangen. Met een laatste krachtinspanning wist ze nog enkele stemmen af te weren. Ook Ender en William werden beschuldigd, een aanval die mede-verrader Roman strategisch in gang zette. Het was een riskante zet, die de verraders bijna fataal werd. William werd herhaaldelijk genoemd en kreeg enkele stemmen tegen. Maar uiteindelijk werd de tunnelvisie op Slongs haar fataal. Hans hief de dolk en bezegelde haar lot, waarna ze zich als bondgenoot moest onthullen:
“Wat een pittig spel was dit. Ik vind het heel jammer dat ik eruit lig. Ik was nog niet klaar om de strijd op te geven want ik ben een bondgenoot, lieve bondgenoten. Ik weet dat ik niet meer moet vechten dus ik kan het laten gaan. Ik moet niet meer stoer zijn en verraders gaan vangen. Het is wat het is. Ik ben onder de indruk van de skills van de verrader. Hoedje af, kniebuiging. Heel goed gespeeld. Echt heel straf! ”, klonk het bij Slongs.
Bekijk de verbanning van Slongs hier:
De overgebleven bondgenoten zonken steeds dieper weg in onzekerheid. Met nog één belangrijke moordopdracht voor de boeg, trokken de verraders zich terug voor een nieuw conclaaf. Maar net wanneer ze hun volgende slachtoffer wouden aanwijzen, kwam Staf met een onverwachte wending…
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Koppel daagt elkaar uit in 'So You Think You Can Dance'
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene
Kijktip van de dag

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.
'Justice For All', om 22.20 uur op Play.



































