VTM en Rode Duivels: winning team tot en met 2026

Ook na 2022 opnieuw 40 Rode Duivels-wedstrijden exclusief te beleven bij VTM: kwalificatiewedstrijden van EK en WK, vriendschappelijke duels en UEFA Nations League.
Never change a winning team. Van 2022 tot en met 2026 zullen opnieuw 40 Rode Duivels-wedstrijden exclusief te zien zijn bij VTM. DPG Media, het moederbedrijf van VTM, bereikte daarover een akkoord met UEFA. Het huidige contract met UEFA loopt tot de zomer van 2022, maar zal dus met vier jaar verlengd worden tot en met 2026.
Het gaat om alle kwalificatiewedstrijden voor het Europees Kampioenschap van 2024 (UEFA EURO 2024) en de Europese kwalificatiewedstrijden voor het Wereldkampioenschap van 2026 in Canada, Mexico en de Verenigde Staten (FIFA WORLD CUP 2026). Naast deze beslissende kwalificatiewedstrijden zitten in de overeenkomst ook de vriendschappelijke duels van de Rode Duivels van diezelfde periode en de rechten op de 'UEFA Nations League', waarin België het zal opnemen tegen de grootste Europese voetballanden.
Michiel Ameloot, Hoofdredacteur VTM NIEUWS en Sport: 'Binnen DPG Media blijven we hard inzetten op sport en zeker op live sportwedstrijden. Zowel op darts en grote wielerklassiekers zoals Milaan-Sanremo en de Ronde van Lombardije, als op voetbal met de UEFA Champions League en de Croky Cup. We zijn daarom ook enorm blij dat we tot en met 2026 de wedstrijden van onze nationale trots verder aan de voetbalfans mogen aanbieden bij VTM en op HLN.be.'
Maarten Janssen, Channel manager VTM: 'De kijkers zullen de 'gouden generatie' de komende jaren verder kunnen volgen bij VTM. De Rode Duivels doen iets met de mensen en zorgen voor een groot samenhorigheidsgevoel. We zijn ontzettend blij dat onze kijkers ook na 2022 bij VTM terecht kunnen om de Rode Duivels aan te moedigen, en dat de nationale ploeg onze dag blijft kleuren.'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Kijkcijfers: woensdag 18 februari 2026
- ‘Got Talent’ krijgt nieuwe jury: deze vijf sterren zoeken het beste talent van de Lage Landen
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Dit is Essyla die België naar het Eurovisiesongfestival stuurt – ontdek haar liedje!
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan!
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.



































