VTM en Rode Duivels: winning team tot en met 2026

maandag 3 mei 2021

Ook na 2022 opnieuw 40 Rode Duivels-wedstrijden exclusief te beleven bij VTM: kwalificatiewedstrijden van EK en WK, vriendschappelijke duels en UEFA Nations League.

Never change a winning team. Van 2022 tot en met 2026 zullen opnieuw 40 Rode Duivels-wedstrijden exclusief te zien zijn bij VTM. DPG Media, het moederbedrijf van VTM, bereikte daarover een akkoord met UEFA. Het huidige contract met UEFA loopt tot de zomer van 2022, maar zal dus met vier jaar verlengd worden tot en met 2026.


Het gaat om alle kwalificatiewedstrijden voor het Europees Kampioenschap van 2024 (UEFA EURO 2024) en de Europese kwalificatiewedstrijden voor het Wereldkampioenschap van 2026 in Canada, Mexico en de Verenigde Staten (FIFA WORLD CUP 2026). Naast deze beslissende kwalificatiewedstrijden zitten in de overeenkomst ook de vriendschappelijke duels van de Rode Duivels van diezelfde periode en de rechten op de 'UEFA Nations League', waarin België het zal opnemen tegen de grootste Europese voetballanden.

Michiel Ameloot, Hoofdredacteur VTM NIEUWS en Sport: 'Binnen DPG Media blijven we hard inzetten op sport en zeker op live sportwedstrijden. Zowel op darts en grote wielerklassiekers zoals Milaan-Sanremo en de Ronde van Lombardije, als op voetbal met de UEFA Champions League en de Croky Cup. We zijn daarom ook enorm blij dat we tot en met 2026 de wedstrijden van onze nationale trots verder aan de voetbalfans mogen aanbieden bij VTM en op HLN.be.'

Maarten Janssen, Channel manager VTM: 'De kijkers zullen de 'gouden generatie' de komende jaren verder kunnen volgen bij VTM. De Rode Duivels doen iets met de mensen en zorgen voor een groot samenhorigheidsgevoel. We zijn ontzettend blij dat onze kijkers ook na 2022 bij VTM terecht kunnen om de Rode Duivels aan te moedigen, en dat de nationale ploeg onze dag blijft kleuren.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:45
    Dubbelleven
    15:35
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:20
    Mojo Wisseltop
    15:30
    Lu en de dolle boel minis
  • 15:10
    The Good Doctor
    16:00
    America's Funniest Home Videos
  • 15:20
    Een Eigen Huis
    16:10
    Achter gesloten deuren
  • 14:45
    Bel-Air
    15:35
    The Goldbergs
  • 14:40
    Police Interceptors
    16:20
    Cheers
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 15:10
    Geen uitzending
    15:40
    Joe
  • 15:10
    Junior Bake Off Vlaanderen
    15:55
    De Tafel van Tine
  • 15:15
    FBI: International
    16:10
    This Is Us
  • 14:50
    Seal Team
    15:45
    Doom Patrol
  • 15:10
    Property Brothers
    16:05
    Het Blok
  • 14:55
    Snapped: Killer Couples
    15:45
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:11
    De ambachter
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:20
    Loïc: Zot van Koken
    15:35
    Streetfood
  • 15:05
    Murdoch Mysteries
    16:05
    Call the Midwife
  • 15:00
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:55
    The Resident
  • 15:20
    NOS Journaal
    15:40
    Een vergetelijk mooie reis
  • 14:30
    NPO Doc: Nesjomme
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:15
    Zo is Joey!
    15:30
    Buurman en Buurman